Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ZALIZNYAK
Added 06 Dec 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Number of subscribers: 39 852
Photos: 1,800
Videos: 792
Links: 1,110
Description:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Source

ZALIZNYAK | Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене ...

Telegram community logo - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
11 500 Views/Reach 2026-04-18 18:50 Message №6502
Не був і не є фанатом зброї.Тримання зброї в руках не викликає в мене «ерекцію». Вважаю перевагою чоловіка його розум, а не шматок спеціально зібраних металевих запчастин.Мій батько любив зброю, він цілими днями чистив, розбирав, збирав легальні і нелегальні нагани, револьвери «Бульдог», антикварні «Люгер» або «шмайсер».Мені це все не до душі.Мій розум та досвід дав мені розуміння, що у поганих людей зброя чомусь завжди є, і стріляють вони, не вагаючись а у добрих чомусь її під рукою майже ніколи немає….Ви можете все життя займатись боксом або боротьбою, а загинете від пострілу з обрізу в груди під наркомана, що ледь стоїть на ногах.Зброю сьогодні оформити не проблема взагалі!!!Три дні — і ви тримаєте легальний мисливський гладкоствольний дробовик.Тиждень роботи з дозвільними документами — і нарізний карабін у вас.Хочете бойовий пістолет?Без питань, в мене є знайомі, які свою першу наградну зброю отримали у 18 років!Мій пістолет АПС отримав від КО ще у 2022-му році.Пістолет Глок-19 мені видавали в 413 полку «Рейд».Йдіть в армію — і буде вам зброя, навіть якщо ви її не любите.