Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ZALIZNYAK
Added 06 Dec 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Number of subscribers: 39 846
Photos: 1,800
Videos: 792
Links: 1,110
Description:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Source

ZALIZNYAK | Ніби всім зрозуміло, чому і за що воює український доброволець. Сенс м...

Telegram community logo - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
9 340 Views/Reach 2026-03-05 17:30 Message №6350
Ніби всім зрозуміло, чому і за що воює український доброволець. Сенс минулих і теперішніх визвольних змагань полягає в захисті своєї нації. У першу чергу – в екзистенційному плані, який, вже у свою чергу, невідривно пов’язаний із поняттями Ідеї та Духу. Національну і духовну ідею прописано кров’ю сотень поколінь українського воїнства. Ближчими до наших часів, а отже й більш вивченими, є покоління минулого століття і сучасності. Важко заперечувати очевидний факт: вони були і є націоналістами.Тому для мене поведінка Хартія-Хабу виглядає мерзотною і дедалі послідовнішою у своїй лівацькій риториці. Більшовики також просували наративи рівності та максимальної безвідповідальності в національних, релігійних, статевих та інших базових питаннях, які формують із біологічного організму «людина» – представника нації. Вони так само кон’юнктурно використовували настрої й погляди суспільства для просування своїх антинаціональних ідей.Сьогодні цим займається Саша Жиляєв у складі корпусу «Хартія» як піарник підрозділу. Займається, мабуть, продуктивно, якщо це влаштовує керівництво Хартії. Але, Саша, не намагайся сформувати думку про білорусів як про якусь ліволіберальну масу, для якої національні Ідеї і Символи є лише фетишем на вашій закритій вечірці. Коли ти піарив свої діряві булки і не ліз у питання існування нації, ні в кого не було до тебе питань. Бо в здоровому суспільстві завжди будуть і такі, як ти. Просто знай своє місце в ньому.Апогеєм анонсованого заходу для мене стало те, що речником від білорусів анонсували анархіста (Салама). Він повчає всіх, що національні символи кожен може використовувати як хоче і що ніхто не має права висловлюватися від імені всіх добровольців, але водночас буде розповідати від імені всіх білоруських добровольців, чому ми воюємо за Україну. Соратник покидьків, які нападали на ветеранів АТО і займалися підпалами мобільних вишок в Україні, буде формувати думку про тих, хто з ним за один стіл ніколи б не сів.Я написав своє ставлення після дзвінка Івана Залізняка: «Вислови свою думку, бо це залишиться для вивчення в майбутньому всіх причин і наслідків історичних подій». Звучить, звісно, гучно. Тому закінчу свою думку простіше.Ця війна ведеться проти росії – правонаступниці совка. Як для українських, так і для білоруських добровольців ця війна ведеться проти підарів. І, звісно ж, перемога буде за вільними європейськими націями України і Білорусі!Падпісацца 🐈‍⬛ Інстаграм