Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ZALIZNYAK
Added 06 Dec 2025

ZALIZNYAK

@Zaliznyak14
Number of subscribers: 39 846
Photos: 1,800
Videos: 792
Links: 1,110
Description:
Посилання https://t.me/+49yCCgci-wpmY2Yy Допомога моєму екіпажу та підрозділу PayPal: [email protected] 4441111031952397
Source

ZALIZNYAK | Суспільство ділиться на касти.є брахмани,є кшатрії,є вайшни,є шудри.І ...

Telegram community logo - ZALIZNYAK ZALIZNYAK @Zaliznyak14
14 800 Views/Reach 2026-02-26 16:40 Message №6304
Суспільство ділиться на касти.є брахмани,є кшатрії,є вайшни,є шудри.І жодна з цих каст не є поганою, всі вони, як органи в тілі, не є гіршими або кращими.Вони виконують свою місію, і якщо їх поміняти місцями — організм загине.Чи можливий перехід з однієї касти до іншої?Думаю, так, але не дуріть ні себе, ні оточуючих.Я в юності працював на заводі. Робота була важка, але мені подобалась грошва, яку я там заробляв. Але є одне «але».На відміну від решти 999 працівників, лише я бачив деякі речі, які вважав несправедливими по відношенню до інших роботяг, за що директор заводу отримав від мене по шиї, і питання стало так:— Ти вже дістав. Ось заява на тебе в поліцію, або ти звільняєшся, якщо ні — даємо їй хід.Так було декілька разів.Причому в мене особисто проблем ніяких з власниками не було. Я просто бачив, що до людей відносяться як до бидла… і це мене реально виводило з себе.Потім — вулиця. На відміну від своїх «колег» по цеху, я не керувався бажанням наживи, швидко зрозумів, що вся ця «мурка» і блатний комітет має на меті одне — гроші і більше нічого. Усі ці «поняття» — нуль без палочки.Цим всім «артистам» аби бабки заробити і малоліткам піздуна, напарити аби не заплатити за пророблену «роботу».Лише коли я потрапив в армію, зрозумів, що я на своєму місці,зі своїми людьми поруч. Все, що було до армії, — це була прелюдія до основної частини.Висновок:Звичайно ви можете спробувати-продавати шкарпетки на базарі, вирощувати ріпак, але від долі не втекти. Якщо ви народились кшатрієм, то воно все одно вас знайде, де би ви не були. Від цього не втекти.Зі своїм «призначенням» ви потрапите або в армію або рано чи пізно у вʼязницю чи могилу.Думаю, так само воно і працює в зворотньому порядку. Дивишся іноді: якийсь капітан, майор, а воно таке, сука, обісране — просто хочеться дивитися на нього і плакати. Йому би свиней пасти або на базарі продавати свинячий корм, а воно, блядь, тут у формі, пузо стирчить, що, мабуть, і пісюн свій бачив останній раз на випускний вечір😂Те ж саме, і в політиці. 99,9% людей що там сидять в кращому випадку, вайшни, тому замість мудрості вони займаються тим, що наповнюють кишені баблом.Все в нас буде добре, коли кожний стане на своє місце і буде займатися своїм ділом.