Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Зачитана✨
Added 06 Dec 2025

Зачитана✨

@Zachytana
Number of subscribers: 3 708
Photos: 4,680
Videos: 181
Links: 896
Description:
Реальні думки про книги без фільтрів📚✨ Чесні емоції, відео й голосові огляди та жодного нудного аналізу З питань співпраці писати - @Little_Fluttershy

👥 Number of subscribers

3 708
Average/Day:: +3
Average/Week:: +225
Average/Month:: +333

👁️ Average views per message

439
Average/Day:: 371
Average/Week:: 451
ERR: 11.84%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 10
Week average: 1.9
Average per day: 2.3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 537 25-12-27 20:37
Ну що, шукаємо позитив навіть у такі дні Сьогодні відсутність світла несподівано стала бонусом - відволікатися було ні на що, тож я нарешті змогла зосередитися й прочитати близько 200 сторінок "Міста сходів" 📖Спочатку було непросто. Перші 40–50 сторінок - новий світоустрій, купа складних імен, подій, божеств і загалом відчуття повної плутанини 😅 Мозок опирався як міг, але десь після 70-ї сторінки з’являється ледь помітна любовна лінія. Вона не головна і навіть не другорядна - радше фоном, без акцентів. І саме це додає історії тієї самої пікантності й легкої хімії, яка дуже змінює емоції під час читання 😏А от після 150 сторінки стається магія Книга вже не відпускає. Хочеться читати далі й далі: "а що буде?.. а куди вони йдуть?.. а що вона дізнається?.. а що ж вони задумали?.." І все - зупинитися вже важкоДо речі, цікавий факт: "Місто сходів" цього року увійшло до списку найкращих українських книжок року за версією Українського ПЕН 💛І ще один момент, який для мене вирішальний: вже анонсували вихід двох наступних частин трилогії у 2026 роціТобто можна починати читати без страху, що серія залишиться незавершеною (привіт усім циклам, які ще дописуються Четверте крило 👀).Тож якщо ви давно придивлялися до цієї книги - саме час братися 📚
👁 534 25-12-26 16:04
Відгук на "Книжка про ведмедя"🐻‍❄️Цю книгу я обрала за обкладинкою. Чесно - очікувала прозу, а виявилось, що це поезія. А з поезією я не дуже дружу. Але саме така поезія, як у Галини Яновської, мені дуже подобається, бо там є рими.А також тут є те, що я люблю - магія. І мені здається, що ця книга сподобається як дорослим, так і дітям. Я в свої 28 років з великим задоволенням прочитала всі ці історії.Це поетичні тексти про ведмедя, який вирушає в мандри. Він подорожує Туреччиною, Європою, згадує Полтаву. Реальність тут дуже красиво переплітається з магією та фентезі. Є і єдинороги, і русалки - але все це подано так тепло і затишно.Окремо хочеться відзначити стиль письма. Він легкий, приємний і водночас чіпляє. Теми, які підіймає авторка, справді класні. Навіть згадки про коронавірус, ковід і карантин звучать як спогад про минуле - про час, який тоді здавався кінцем світу, а зараз згадується з якоюсь дивною ніжністю🐻Це поезія, яку хочеться читати.І яка залишає після себе дуже тепле відчуття 🐻Автор: Ганна ЯновськаВидавництво: ЖоржСторінок: 92Серія: одиночнаОцінка: 10/10🌟Жорж| Зачитана
👁 495 25-12-23 11:46
Кілька років тому я помітила, що зовсім не вірю в Різдво і не відчуваю магії Тоді вирішила щось змінити і пішла в запій дивитись різдвяні фільми - мультфільми, мелодрами, комедії, сімейні історії 🎬В якийсь момент я навіть плуталась, який фільм уже бачила, а який новий.. Проте це спрацювало 😅Вже 5–7 років я обожнюю різдвяну метушню і вайб свята 🎄З всього того фільмового запою я виділила для себе деякі особливі історії, без яких не проходить моя зима:🎬 "Аннабель" - НЕ ПЛУТАТИ З ФІЛЬМОМ, ТУТ САМЕ МУЛЬТФІЛЬМкорівка мріє стати оленем Санти і дружить з хлопчиком Біллі, який втратив здатність говорити. Разом вони долають труднощі і вчаться вірити в дива 💛🎬 "Ельф" - Бадді виріс серед ельфів Санти і повертається у великий світ, щоб знайти батька. Курйозні ситуації, сміх і віра в Різдво гарантовані 🎅😂🎬 Гаррі Поттер - бо куди ж без "Хлопчика, який вижив", знайшов друзів і сім'ю, яка з’являється тоді, коли він навіть не чекав 🪄Ці фільми навчили мене чекати Різдва, вірити в чудеса і не здаватися перед труднощами ❤️А є у вас такі фільми чи мультики? Що ви передивляєтесь чи перечитуєте перед Різдвом?
👁 473 25-12-20 20:22
Відгук на мангу "Сходження буквоїжки. Я зроблю все щоби стати бібліотекаркою"Факт про мене - я не люблю комікси, але люблю манги 📚І дізналась я про це - лише цього рокуЦе була моя третя манга, і вона просто неймовірна В ній нам розповідають історію дівчини-студентки, яка дуже любила книги. Її життя склалося ідеально - вона завершувала навчання, знала, де буде працювати, все було зрозуміло і спокійноАле в один момент під час землетрусу вона гинеІ як би це не звучало парадоксально - від власної любові до книгиЇї буквально роздавлює власною бібліотекою 📖У момент смерті вона молиться лише про одне - переродитися і читати так само багато книг. Але доля вирішує трохи інакше і закидає її в часи, коли книг майже не існує 🤷‍♀️І тут починається найцікавішеВона вирішує - якщо книг немає, то вона їх створитьНу а що, логічно 😄Тут варто уточнити, що переродилась вона п'ятирічною дитиною😅Ну а для створення власної книги, як мінімум, потрібен папір, чорнила і ще купа всього, чого в ті часи немає у вільному доступіМанга дуже класно написанаВона легка, смішна і насправді дуже теплаЯ сміялася впродовж усієї книги і отримала величезне задоволення 💛І тепер мені терміново потрібна друга частина. На вчора 😅Я навіть шкодую, що не взяла відразу дві книжки🙈Тому якщо ви задивлялися на неї так само, як і яАбо навіть не знали про неї - дуже раджу спробуватиВізьміть першу частинуА потім підемо разом купувати другу 😉📚Автор: Мія Кадзукі, СудзукаВидавництво: ЛабораторіяСторінок: 160Серія: тетралогія Оцінка: 10/10🌟 Лабораторія | Зачитана
👁 1,430 25-12-18 13:32
📚 Відгук на книгу "Ходи до бабці, обійму"Знаєте. треба дійсно бути мудрим, щоб своїй мудрості вчасно стулити пельку... Я майже нічого не очікувала від цієї книги, але отримала, мабуть, найкращу історію за рік ❤️❤️Це оповідь-бесіда бабусі, якій 90 років. У неї четверо дітей та двоє онучат, що зараз живуть з нею. Вона їх виховує, любить та по своєму навчаєЧерез цю історію ми чуємо її роздуми про:💛 любов🌱 життя🕊 смерть👨‍👩‍👧‍👦 родину мрії про те, що не треба відкладати на завтра📌 про те, що треба цінувати і пам’ятатиДля мене ця історія була надзвичайно близькою, бо я сама маю бабусю, з якою у нас дуже теплі стосунки. Книга нагадала мені її розповіді, і це було неймовірно приємно 🥰Особливо мене зачепила одна сцена посередині книги 😢 - я плакала так, що довелось відкласти її на деякий час. Це дуже життєво і чутливо, рядки перегукуються з нашим повсякденням. Наприклад, є розділ, де вимкнули світло, і бабуся зі своїми онуками збирається біля пічки - такі теплі слова та емоції там 🔥Я вам скажу, що без світла ми ліпше бачимо одне одного. А чого? Бо треба вдивлятись, аби щось розгледіти... Я просто хочу сказати: ця книга варта вашої уваги! Обов’язково придбайте і прочитайте їїА ще - зателефонуйте своїм бабусям, мамам, татам, дідусям, усім рідним 👵👴Просто так, без причини. Поговоріть з рідними - поки вони у нас є 💛Автор: Ірина КовбасаВидавництво: Видавництво Старого Лева Сторінок: 192Серія: одиночна Оцінка: 10/10🌟 Видавництво Старого Лева | Зачитана
👁 514 25-12-17 18:06
🎄 Подарунки для книголюба: ідеї від бюджетних до "більш розкішних"Сьогодні вже 17 грудня, а це означає, що саме час задуматися про подарунки на Різдво та Новий рік. І знаєте, що завжди працює на будь-який вік? Книга.. це аксіома, і заперечувати її ніхто не буде 📚Але що робити, якщо книги у людини вже є? Щоб вирішити цю дилему, я зібрала для вас список подарунків, які точно сподобаються книголюбамТут є варіанти від бюджетних до більш дорогих, і, якщо вам сподобається формат, я зроблю другу частину з ще більш цікавими ідеями 10 ідей подарунків для книголюба: Книжкова підставка або тримач для книги Набір закладок - від класичних паперових до металевих, акрилових чи дизайнерських з китицями Свічка з ароматом книжкового улюбленого книжкового героя 😏❤️‍🔥 Книжковий щоденник або планер для запису прочитаного Тематична чашка для чаю або кави з улюбленим персонажем Книжковий світильник або лампа для читання в темряві Стікери та наліпки для оформлення книг або книжкового щоденника Подарунковий сертифікат у книгарню або на онлайн-платформу - завжди актуально Книжковий Book nook Книжкова коробка-бокс з декором і дрібничками для читання - справжній сюрприз для фанатів літературиА що б ви хотіли отримати на подарунок з книжкової тематики? Якщо хочете другу частину ставте реакції на цей пост ❤️
👁 360 25-12-16 16:43
❤️ Романтика та затишні історії Легкі книги для різдвяного настрою ▫️Крістіна Лорен - "Різдвяні кружляння"▫️Міллі Джонсон - "Якби ж Різдво було щодня"▫️Кортні Коул - "Різдвяне бажання"▫️Емма Гезерінґтон - "Це Різдво"▫️Меґан Квінн - "Твій милий Скрудж"▫️Кортні Коул - "Різдвяна сукня" ▫️Фенні Флегг - "Різдво з червоним кардиналом"▫️Меггі Нокс - "Обмін на Різдво"▫️Кара Макдавелл - "Так чи інакше" 🔪 Трилери, детективи та жахиІдеально для читання під ковдрою, коли за вікном хуртовина ▫️Стівен Кінг - "Сяйво"▫️Агата Крісті - "Різдво Еркюля Пуаро"▫️Рут Веа - "Одне за одним"▫️Фріда Мак-Фадден - "Ніколи не бреши"▫️Ілларіон Павлюк - "Я бачу, вас цікавить пітьма"▫️Шері Лапенья - "Небажаний гість"▫️Тесс Ґеррітсен - "Шпигунське узбережжя»▫️Трейсі Сьєрра - "Нічний споглядач» ▫️Андрейна Кордані - "Вбивство в різдвяній крамничці" 🧙‍♂️ Підліткові та дитячіІдеальний час, щоб зануритись в магію та пригоди ▫️Дж. К. Роулінг - серія "Гаррі Поттер", "Різдвяна свинка"▫️Кейт Мілфорд - "Дім із зеленого скла"▫️Еліс Осман - "Цієї зими"▫️Мія Марченко - "Місто тіней"▫️Канна Кії - "Квалія під снігом" (манга)▫️Кокомі - "Рестарт після повернення додому" (манга)▫️Анастасія Геращенко - "Грудень драконів"▫️Трейсі Андрін - "Це Крістмас, крихітко!" 🇺🇦 Українські збірки та автори ▫️"Львів. Смаколики. Різдво"▫️"Різдвяна класика"▫️"Не чіпай то на свята"▫️"Твоє, моє і наше Різдво"▫️"Кутя-челендж та інші різдвяні оповідання"
👁 388 25-12-12 08:35
Я думаю, ви вже знаєте, що я - візуалБільшість речей я купую саме через візуальну складову: якщо гарно оформлено - я вже повелась. Так само в мене й із чаєм. Мені страшенно подобається чайна смола,бо вона і зручна, і дуже красива.Але останнім часом у мене просто не вистачає годин у добі. Хотілось не тільки красивого, а й такого, що реально бадьорить. Тому я вирішила звернутися до Наталі - не просто брати чай за гарними пакунками, а підібрати те, що підходить під мої реальні потреби.Наташа дала мені цілий список варіантів, і я обрала для себе саме ті, що ви бачите на фотоТут - пуер, який чудово бадьорить і прибирає ту сонливість, що часто накриває під час роботи. Саме те, що треба.А ще ось ці сині пакетики - це чай "на вечір". Коли хочеться чогось теплого й заспокійливого перед сном.Я залишаю для вас посилання - [тут посилання] - раптом теж захочете знайти щось нове й смачне,а ще краще напишіть Наташі, що вам треба і вона запропонує варіанти😏Я вже другий рік як відмовилась від звичайного пакетованого чаю і п’ю лише такі "форматні" чаї 💛А чому ви надаєте перевагу? Чай, кава, вода, какао чи кока-кола?
👁 500 25-12-11 13:24
🎉 Щойно дізналася, що сьогодні день народження Колін Гувер!Я її книги читаю вже давно - всі, що видає у нас видавництво РМ я купила, і майже всі прочитала (залишилися лише дві непрочитані 😅)Знаєте, що мені в її книгах найбільше подобається? Вони затягують з першого ж речення! Тому я для вас зібрала перші рядки кожної книги, яка у мене є, і вирішила поділитися ними Ось перший рядок кожної з її книг:🌙 Запізно"Теплі пальці переплітаються з моїми і глибше втискають мої руки в матрац"🍂 9 листопада"Цікаво, з яким звуком ця склянка розіб'ється об його голову"🕯 Лейла"Перш ніж спуститися вниз, я заклеїв Лейлі рота двома шарами скотчу, але ось детектив сідає за стіл, а її приглушені крики досі чутно"🩸 Веріті"Я чую, як тріскається його череп за мить до того, як до мене долітають бризки крові"💔 Шкодуючи за тобою"Цікаво, з усіх живих істот лише люди можуть почуватися порожніми"🌾 Спогади про нього"У землі обабіч дороги стирчить маленький дерев’яний хрест. На хресті написана дата його смерті"💉 Огидне кохання"Хтось вам проштрикнув шию, юна леді"🔑 Усі твої досконалості"Швейцар мені не посміхнувся" 📖 А тепер ваша черга:Який рядочок вас найбільше зачепив?Яка улюблена книга Гувер, якщо читали?Давайте поговоримо ❤️
👁 503 25-12-08 08:12
Я традиційно не виношу особисті моменти на каналі, бо позиціоную його як легкий і розважальний. Але сьогодні хочу трохи відкрити закулісся блогерського життя 💛Як ви знаєте, зараз майже всі канали в Telegram здійснюють розіграші . Це один із небагатьох способів зростати: репости, нові підписники, сарафанне радіо..Але є й інший бік 👇Мінуси розіграшів:▫️після них завжди йдуть масові відписки - і це нормально, багато хто приходить лише за призом;▫️останнім часом на блогерів під час розіграшів йде ну просто навала ботів;▫️вперше цим разом боти прийшли й до мене - більше тисячі. І чистити їх доводиться вручну🙈Через це хочу відразу перепросити 🙏Під час чистки я могла випадково видалити реальну людину, якщо сторінка виглядала "мертвою" або нік здався мені "ботським"🙈Що буде далі?▫️наступні розіграші, ймовірно, вже не проходять через кнопку "Беру участь";▫️можливо, їх стане менше, бо мені особисто здається, що люди втомилися від розіграшів;▫️я хочу шукати нові формати просування : інтерактиви, бінго, активності, відгуки тощо..І мені дуже важлива ваша думка 🫶 Як ви ставитеся до розіграшів?▫️Втомилися чи все ще подобаються?▫️Який формат вам би зайшов: інтерактиви (як осіннє бінго), розіграші за активність, чи просто "тисни кнопку"?