Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце
Added 14 Jul 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Number of subscribers: 7 766
Photos: 12,200
Videos: 3,890
Links: 3,290
Description:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Source

Біле ⨁ Сонце | Що ж, розповімо тепер подробиці зі свого боку. 21.06 ми прийшли на акц...

Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
885 Views/Reach 2026-06-22 16:07 Message №22459
Що ж, розповімо тепер подробиці зі свого боку. 21.06 ми прийшли на акцію за традиційні цінності, розгорнули прапор, плакати і готувалися до початку ходи.Перші хвилини ніщо не віщувало біди, доки до нас не підлетіла гоп-компанія на чолі з Ваньком, котрий почав гавкати якісь незрозумілі пред'яви. На пропозицію розібратися після ходи і не зривати захід відповіддю став удар у голову, після чого почалася бійка. Ваня з Хаосом опинилися на землі, де перший вертівся як сучка і намагався вичавити очі противнику (мабуть, якась фіксація через особисті комплекси. Добре хоч за яйця не вкусив, і на тому спасибі), поки його кенти продовжували гасити Хаоса по спині і потилиці. Комбінація щурячого "пальцями в очі" і "братської допомоги" мала свій ефект й Залізняку вдалося виповзти, після чого втрутилася поліція і сторони розділили. За що – дякуємо. Можна скільки завгодно хорохоритися, але "правда жизни такова – толпою гасят даже льва" і без втручання ситуація могла закінчитися більш плачевно. А може й ні. Хто зна. І, так, під час сутички з ворогом дійсно було захоплено прапор Білої Варти. Можна, знову таки, розповісти, що ми готувалися до мирної акції, більшість присутніх з нашого боку були взагалі прихильниками, без належної підготовки і злагодження, а єдиним бійцем зі старої основи був якраз Хаос, котрий опинився там взагалі випадково... Але це все відмази. Стяг втрачений, це зальот вкрай болісний. І, легендарний, за інших обставин, трофей у вигляді шляпи Залізняка, в порівнянні із втраченим стягом, навіть, на втішний приз тягне слабко. Але прапор – це лише шмат тканини, хай і наділений певним символізмом. Прапор купимо новий. Висновки зроблені, будуть проведені додаткові інструктажі та посилена підготовка особового складу, аби десяток конторських шакалів більше не становили жодної загрози нашим акціям. Що далі? Біла Варта не припиняє свою діяльність, а, навпаки, продовжує її нарощувати. Вчорашній напад носить ознаки скоординованої акції СБУ, котрі давно намагаються по нам працювати і, так і не спромігшись знайти жодних доказів зв'язку Білої Варти з Росією, імовірно, дали команду своїм шісткам знищити нас фізично. Значить наша організація дійсно болюче наступає на хвіст нехорошим людям.До речі, гарний маркер – по тим організаціям, котрі оголосили нам війну, можете чітко визначити кого контора напряму тримає за яйця.Тим не менш, лоб в лоб битися з усією прикормленою гвардією Зеленського нам, поки що, не по силах. Тому, з цього дня, усі осередки переходять в режим напів-підпільної діяльності, обмежуючи публічні акції й зосередившись на підготовці особового складу, доки його кількість і силові спроможності не будуть достатні для гарантування безпеки наших заходів. Інша робота продовжується, набір ведеться в штатному режимі. Якщо ви давно мріяли надавати по щах (в межах необхідної самооборони) усіляким сексотам типу Залізняка – Біла Варта точно для вас. Окрема подяка тим каналам й організаціям, котрі нас підтримали добрим словом, або, принаймні, зайняли нейтральну позицію. Ми бачимо і цінуємо. Але цього недостатньо. Вчора прийшли за нами і, так само, рано чи пізно, прийдуть за кожним рухом, котрий хоче діяти самостійно, без указки куратора зі служби. Й нагнуть, або знищать, як би ви не намагалися маневрувати і знаходити компроміси. Когось раніше, когось пізніше, але, з кожним разом, буде залишатися все менше тих, хто міг би не мовчати. Поки не залишиться нікого, прямо як на Росії.Біла Варта, звісно, спробує вистояти і наодинці, та це буде нелегко. Ми давно вели розмови, про необхідність створення оборонного альянсу самостійних правих рухів, для захисту від конторських шісток. Можливо, вчорашнє буде хорошим приводом, аби перетворити ці розмови на щось більш предметне. Нам не обов'язково розділяти усіх поглядів, але серед "нереєстрових" правих можна бути впевненим, що розбіжності будуть вирішуватися по честі й ніхто не стрибне на вас по дзвінку від куратора.Прапор відновимо, винних покараємо, можливо не завтра, але обов'язково. Боротьба триває. Слава Україні!👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух