Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце
Added 14 Jul 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Number of subscribers: 7 766
Photos: 12,200
Videos: 3,890
Links: 3,290
Description:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Source

Біле ⨁ Сонце | Ось яскравий приклад психіки воюючого військового 👇. Те, що командири ...

Telegram community logo - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
779 Views/Reach 2026-02-16 13:03 Message №20672
Ось яскравий приклад психіки воюючого військового 👇. Те, що командири - м'ясники і підараси, зрадники, бариги і боягузи - вони не пишуть. Я знаю сильних, професійних вояків однієї відомої бригади, рівень спецназу, яким давали завдання зайняти село у низині, вони відмовились, бо це самогубство і стояли на своїх позиціях. Туди загнали трьома чи чотирма (!!!) хвилями з іншої бригади необстріляних військовиків і їх всіх до одного московити поклали, це в загальній сумі більше 300 чоловіків. То хто ці герої, які стояли поруч на позиції і дивилися, як женуть на смерть дядьків із села? Вони зрадники. І найгірше те, що вони навіть цього не розуміють: ось цей конкретний боєць преспокійно розповідав про цю ситуацію на камеру журналістам без якогось осуду чи професійного військового висновку, я вже не кажу про моральний аспект...розповідав як герой, з протезованою ногою, пишаючись своїм героїзмом. Але ж це твої побратими були...як ти і твої поруч могли спокійно дивитися, як людей безглуздо посилають на смерть? Та ви кістьми мали лягти, а не допустити цього.Нам говорять, хто не годує свою армію, той буде годувати чужу. А у нас є своя армія? Ми вже зараз годуємо чужу нам армію. Командири Генштабу та ін. - совдепівські, з родинами в рф... вони просто перемелюють наш народ. Що це за армія, де за злочинні накази не розстріляли/не посадили жодного командира? Де ці патріоти, герої? У них нема дронів, розтяжок..., щоб бодай одного однісінького м'ясника тихенько покарати? І скільки життів вони врятували б?Я не раз питала хлопців: чому, чому ви допускаєте знущання над Вами, навіть на рівні тих же лікарів, комісій...місяцями не можуть оформити потрібні документи... - мовчать. Всі бояться...а от побачите - беззахисний народ бити вони не будуть боятися. Мовчать у відповідь на ці питання або кажуть "кожен другий зрадник...", "нема єдності"... "ніхто не хоче сісти за грати"... Ех, хлопці... йти на смерть на безглуздих завданнях "тримати посадку" - не бояться, стійкі герої...а командира хама пузатого терплять... Не знаю, що з нашими людьми. Таке враження, що їх там в армії чимось психотропним/психотронним обробляють... Та й нема уже тих дійсно добрих і мужніх, загинули. Склад бригад мінявся 5-7 разів.  Армія 2022-2023 і навіть 24 і нинішня -  це різні діаметрально. Нині - це наркота, солі, татУ, матюки, блядство...нема жодного командира хоч більш-менш нормального. Страшні втрати...Я Вам більше скажу: такого не було ніколи, усі роки війни - крайніх 1,5 роки наші військові мародерять там місцеві хати, квартири... Нова пошта возить фурами майно. Там відділення відкриваються як гриби після дощу - на 1тис.кг посилки приймаються. Це ганьба. Не було таку. А крадуть шалено ...