Source
ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | Зверну увагу на геть важливу проблему — СЗЧ. Про неї говорять після ко...
45 Views/Reach
2025-10-12 17:47
Message №39633
🤬 Зверну увагу на геть важливу проблему — СЗЧ. Про неї говорять після кожного оновлення ГПУ. Як бачите, щомісячно в нас близько 20 тисяч СЗЧ, за вересень цифра не змінилася. І це не дивлячись на те, що СЗЧ були криміналізовані. Тобто цей крок ніяк не вплинув на ситуацію. А він і не міг. Чому?🤷♂️ Тому що нема стільки ВСП, щоб ловити стільки СЗЧшників. Так, когось вдасться зловити. Але більшість — ні. Якщо СЗЧ уже близько 200 тисяч, то навряд чи нам вдасться їх посадити, бо вочевидь перед виборами на них чекає амністія, а в нас у цілому й немає місць на стільки людей у в'язницях. Ну й якщо уявити, що 200 тисяч чувачків, які звалили якимось чином, відправити, наприклад, у штурмові полки, то хрін його знає, що вони надумають. Якщо навіть 2000 людей будуть бунтувати, то це може бути розвалом ЗСУ зсередини.❓ Чому СЗЧ не стає більше? Бо є мобілізаційні плани,вони виконуються, ми мобілізовуємо, очевидно, приблизно однакову кількість солдатів, тому й % втікачів теж однаковий та стабільний, бо хто зазвичай тікає (та чому в мене до них негативне та зневажливе ставлення в основному)? Свіжі мобілізовані, які тікають із навчальних частин. З бойових частин із фронту тікає значно менше людей, та й те це зазвичай більше схоже на самовільні відпустки, ніж на втечу.☝️ Єдиний варіант тут (окрім заохочення) — це вибивати більше росіян, ніж їх приходить за контрактом. Тобто понад 30 тисяч осіб, до чого ми дуже наблизилися. Бо саме через СЗЧ у нас іде фактичне скорочення ЗСУ, що й може призвести до вже більш серйозних проблем із особовим складом. Тому більше дронів, більше роботи. Ніяк інакше.Дике поле