Source
ДекабриСтська ПравдА | Судовий позов проти мене з боку голови Заводського районного суду Серг...
3 080 Views/Reach
2026-04-15 08:15
Message №4120
🔞Судовий позов проти мене з боку голови Заводського районного суду Сергія Щербини вже встиг стати «бестселером» серед адвокатів, правників та суддів по всій країні.🤦♂️Фахівці кажуть, що подібного абсурду не бачили за всю історію юриспруденції.🤑Астрономічна позовна вимога у 2 500 000 грн за «моральні страждання» є абсолютно безпрецедентною для українського правосуддя.🤔З вищевикладеного можна дійти лише одного висновку: використовуючи статус судді та зв’язки у миколаївських судах, суддя Щербина намагається створити показовий «охолоджувальний ефект» для всієї громади. Він демонструє, що будь-яка критика на його адресу призведе до фінансового тиску — арешту майна та мільйонних боргів.🎯Детальний розбір претензій🧮Щербина підійшов до процесу максимально серйозно. Він ретельно перерахував кількість переглядів та лайків під публікаціями про «всевишнього» навіть в телеграм-каналі «Мультличности». Також, мабуть, виміряв «розмір копит» та зняв «пробіг» з головного персонажа каналу на прізвисько «Пердокінь», з яким, як я розумію, у нього власні рахунки.Починаємо детальний «розбір польотів»😵💫Щербину зачепили мої припущення, що він дещо заплутався в самоідентифікації. Зокрема, у позові фігурують такі «тяжкі» образи:«Жело Д.В. застосовує до мене образливі твердження, такі як: «заступник Наума», «васал Татарова», «піхотинець Єрмака», «ад’ютант Джорджа Вашингтона» та «зброєносець пса Патрона». 🤓Мабуть, саме ці слова спричинили нестерпний душевний біль, нічні кошмари та відчайдушні страждання «принцески» у мантії.🪐Оскільки справа набуває космічних масштабів, я наполягаю на максимально серйозному підході до доказової бази.⚖️Прошу суд під час розгляду справи по суті:✔️Призначити комплексну експертизу. ✔️Забезпечити явку до зали засідань пса Патрона як ключового свідка.✔️Встановити під час перехресного допиту: чи справді він делегував пану Щербині повноваження свого офіційного зброєносця, чи ми маємо справу з цинічним самовільним захопленням посади та використанням чужої слави в корисливих цілях?👀Миколаївці повинні знати правду!