Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДекабриСтська ПравдА
Added 06 Jan 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Number of subscribers: 5 951
Photos: 1,650
Videos: 1,480
Links: 596
Description:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Source

ДекабриСтська ПравдА | З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Без...

Telegram community logo - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 770 Views/Reach 2026-04-09 06:16 Message №4095
З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Без Імен та Прізвищ будь ласка! Дякую!Доброго вечора! Хочу трішки розповісти за стрілецький батальйон БПОП в Миколаївській області,так як сам поки є ще його бойовою одиницею.Перебуваючи 8-м місяців в Житомирській області на БР-ці,керівництво батальйону кожен місяць по 2-3 рази їздили додому от 5 до 10 днів на державному паливі,коли простих хлопців пускали раз в три місяця додому і заправляли автомобілі за свій рахунок.Кожного дня на службових автомобілях їздили по одному пити каву в різні магазини.Ніхто в цей батальйон не прийшов за власним бажанням,а прийшли ті хто витягнув сірника в райвідділі.Спочатку говорили,що ми тут на пів року,а потім нас поміняють,інші працівники з наших відділків,потім побудите на БР-ці і можете переводиться назад,але назад дороги немає безкоштовно.Щоб перевестися потрібно,щоб були зв'язки у ГУНП та заплатити до 12 тис.доларів.Я подав два рапорта на звільнення за власним бажанням,маючи вислугу 18 років,нащо мав різні відповіді,не хотіли приймати рапорт,тікали,комусь звонили,говорили оставляйте,але реєструвати ми не будемо,а краще відправте поштою.Друга відповідь на другий рапорт,що я ,звернувся до них,як громадянин і їхній орган повторно не може розглядати дане звернення,одним словом отказний.Звільняють тільки по негативу,щоб не виплачувати вихідне пособіє за вислугу років.Всі райвідділи та відділення кожного місяця скидають одно денну зарплату на стрілецький,але де діваються ці кошти? У Шліхтара і у Махна! Заробітня плата у стрілецькому батальйоні,менша чім у відділках.🔔 Нагадуємо: пошта нашого каналу — 👉 [email protected]✉️ Анонімність вітається.Відповідь творчого колективу та генерал-полковника нашого каналу:👇Гроші, які збирають для вашого батальйону, вже мабуть зрозуміло де 👇https://t.me/Multlichnosti_1/4764Далі буде цікавіше