Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДекабриСтська ПравдА
Added 06 Jan 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Number of subscribers: 5 951
Photos: 1,650
Videos: 1,480
Links: 596
Description:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Source

ДекабриСтська ПравдА | Одеса-мамо… а ти, сука, не забула про ПАПУ?! 😡Бо якби не Миколаїв — те...

Telegram community logo - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
2 600 Views/Reach 2025-06-21 14:22 Message №2052
Одеса-мамо… а ти, сука, не забула про ПАПУ?! 😡Бо якби не Миколаїв — тебе б давно штурмували рашисти, а не туристи. 🤷‍♂️Де б ти, блядь, була, якби не миколаївці — вперті, злі, у броніку й з почуттям гумору?! 😎Хто вам, блін, закрив русню, коли вони йшли на прорив до Одеси? 😡Миколаїв. Місто-Герой. 🫡Місто, яке хуй зламаєш, скільки б його не гатили, не обкрадали й не стирали з мапи. 💪І от тепер в Одесі — інсталяція. 🤷‍♂️15 колон — символ міст, що постраждали. 😎Харків. Херсон. Запоріжжя. Дніпро…А Миколаєва нема. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️😡😡Ніби й не існувало міста, яке приймало на себе сотні ракет, “Калібрів”, “Смерчів”, “Шахедів” і танкових колон із боку Херсона. 😡Хотілося б вірити, що це випадковість. Що просто забули.Але, здається, це вже хронічне — про нас зручно не згадувати. 🫣Про тих, хто вивозив поранених із Шевченкового, хто тримав Очаків, стояв під Снігурівкою, хто ховав дітей, а сам ішов на нуль. 💪Про тих, хто не поїхав. Хто не втік. Хто пиздив русню під Киселівкою — і досі тримає фронт. 😡Це не камінь у бік скульптора. 🥱Це камінь у город усієї інформаційної політики — міської, обласної, державної. ☝️Бо ми самі винні, якщо мовчимо. 😡Якщо не гатимо кулаком по столу. 🙌Якщо не нагадуємо:☝️☝️“Ми — місто, яке стало на шляху навали руснявих підарасів і встояло!” 💪Миколаїв — це не просто точка на карті. 🙌Це — хребет спротиву. 💪Це місто, де не скиглять, а стріляють. 💪Миколаїв — це те, чим мала б пишатись країна. 🫡Але якщо ні — ми собі самі шану зробимо. Як завжди. 💪З повагою.З гнівом.З любов’ю до своїх миколаївців. 🫡Джерело : https://youtu.be/gFd2It3uQ2M