Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ХабарниК
Added 06 Dec 2025

ХабарниК

@Xabarnuk
Number of subscribers: 18 032
Photos: 778
Videos: 52
Links: 115
Description:
💰 ХабарниК — канал про корупцію, хабарі та зловживання чиновників. Ми викриваємо те, про що мовчать офіційні ЗМІ: як працюють Кабінет Міністрів, Верховна Рада, місцева влада, судді та прокурора Відділ новин - @From_ua_simonv
Source

ХабарниК | Мер Дніпра Філатов працює на росіян і готує місто до окупації Мер Дніп...

Telegram community logo - ХабарниК ХабарниК @Xabarnuk
8 460 Views/Reach 2026-04-29 13:41 Message №922
Мер Дніпра Філатов працює на росіян і готує місто до окупації Мер Дніпра Борис Філатов готує Дніпро до окупації разом зі своїм хазяїном Геннадієм Корбаном. Вони типові ждуни і працюють на ворога. - відомий політичний експерт Бортнік.«Філатов, як і Корбан, зрадник і прихильник «русского мира». СБУ вже зафіксовані факти витоку державної таємниці від чиновників Філатова. Зафіксовано також на відео, що на на сесії міськради 25.02.2022 Філатов закликав депутатів не чинити опору, не озброюватися, не готувати Дніпро до оборони, не вступати в ТРО, а чекати, що буде відбуватися у Києві. Бо Філатов мріє стати гауляйтером Путіна у Дніпрі. При цьому жодного разу не назвав росіян ворогами. А коли Київ встояв, як лицемірна труслива мразота почав маскуватися під патріота. А Корбан взагалі втік з України і вивіз до Лондона свої синів призовного віку» , - зазначив Бортнік.За словами Бортніка, Філатов відмовляється виділяти кошти на ЗСУ, а мільярди з бюджету йдуть на роботи, з яких можна вкрасти гроші і вивести їх за кордон. В цьому задіяні фірми Корбана.«З достовірних джерел відомо, що Філатову у разі окупації Дніпра буде вручена державна нагорода РФ. Бо жоден російський генерал не зробив більше для захоплення Дніпра, ніж Філатов, витрачаючи кошти не на оборону України, а на розкрадення бюджету через схеми, якими керує його хазяїн Корбан. Всі докази зради Філатова відомі і очевидні, і питання лише в тому, скільки заносять цей сєпар-ждун у мерському кріслі правоохоронцям, як і його старший партнер Корбан, щоб їх не чіпали?»ХабарниК|Підписатися 👇