Source
🇺🇦 Ласкаво просимо в Україну | Welcome to Ukraine | Нас знову вирішили пожаліти. Після обстрілів»Сьогодні на ринку знову р...
31 Views/Reach
2026-06-19 10:31
Message №5729
«Нас знову вирішили пожаліти. Після обстрілів»Сьогодні на ринку знову розкидали листівки. У них нам розповідають про «турботу про мирних жителів», про «небезпеку для цивільних» і про те, як хтось дуже переживає за наші життя.Щоправда, читається це трохи дивно.Особливо коли згадуєш розбиті швидкі, обстріляні автобуси, дитячі майданчики, будинки, ринки, жінку на інвалідному візку та звичайних людей, які просто йшли по своїх справах.Виходить цікаво: спочатку прилітає по цивільних, а потім нам пояснюють, що насправді за нас хвилюються.Рівень цинізму, звісно, космічний.Але якщо вже так сильно переживаєте за жителів наших міст, то, може, є простіше рішення?Зібрати свої манатки, повернутися до себе додому та зайнятися власними дурнями й дорогами.Без такої «турботи» ми якось розберемося.А мешканці Нікопольщини вже давно знають справжню ціну вашої «турботи». Вона вимірюється не словами в листівках, а розбитими будинками, пораненими людьми та загиблими земляками.Підписатися на канал✅ | Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |