Source
Вишгород оперативний | На Чорнобильській АЕС побували представники Greenpeace та журналісти з...
7 280 Views/Reach
2026-04-10 08:40
Message №41306
На Чорнобильській АЕС побували представники Greenpeace та журналісти з України і ЄвропиПромисловий майданчик Чорнобильської АЕС відвідали 46 представників Greenpeace Україна, Greenpeace Німеччина, інших європейських організацій Greenpeace, а також журналісти провідних медіа України та Європи. Головною темою візиту стала не лише річниця Чорнобильської катастрофи, а й сучасні загрози для станції через війну Росії проти України.Візит відбувся напередодні 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Водночас ініціатива Greenpeace була спрямована насамперед на те, щоб показати сучасний стан ЧАЕС і ті виклики, з якими станція стикається через тривалу російську агресію.Ініціатори візиту наголосили, що з 2022 року працюють над висвітленням ризиків і наслідків російського нападу та окупації українських атомних електростанцій у Чорнобилі та Запоріжжі, а також небезпеки для інших АЕС через атаки на енергетичну інфраструктуру. Окремо вони звернули увагу на наслідки російської атаки на Новий безпечний конфайнмент, які, за їхніми словами, перебувають у фокусі з лютого 2025 року.✈️Вишгород оперативний🗣Звʼязок з нами | ⚫️Наш чат