Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вишнева міська громада
Added 06 Jun 2021

Вишнева міська громада

@VyshnevaMTG
Number of subscribers: 3 639
Photos: 8,450
Videos: 92
Links: 7,500
Description:
Канал про події у нашій громаді

👥 Number of subscribers

3 639
Average/Day:: +2
Average/Week:: -2
Average/Month:: -5

👁️ Average views per message

1 111
Average/Day:: 650
Average/Week:: 970
ERR: 30.53%

📊 Messages per Day

8.3
Last day: 9
Week average: 8.3
Average per day: 8.3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Ситуація в енергетиці на Київщині залишається складною. Ворог системно й цинічно атакує критичну інфраструктуру. Це справжній енергетичний терор — коли при температурі мінус 18 люди залишаються без світла і тепла.Енергетики та комунальні служби працюють цілодобово, щоб якнайшвидше відновлювати електропостачання. Але через постійні обстріли, складні погодні умови, низькі температури, велике навантаження на мережі та зношеність обладнання ці роботи даються надзвичайно важко. Частина елементів виходить з ладу, техніка працює з великою тривалістю мотогодин. Саме тому ми постійно тримаємо ситуацію на контролі та прораховуємо всі ризики наперед, щоб у разі аварій реагувати максимально швидко.У таких умовах наше ключове завдання — підтримати людей. Київська область терміново розробляє програму одноразових компенсацій для соціально відповідального бізнесу, який готовий розгортати пункти незламності на базі своїх закладів, зокрема з компенсацією витрат на резервне живлення та пальне. Нам потрібно якомога більше таких пунктів — у містах, селищах і громадах, щоб люди завжди мали поруч місце зі світлом, теплом і зв’язком. Для цього найближчим часом ухвалимо необхідні рішення разом із депутатським корпусом обласної ради.Сьогодні на Київщині функціонує 448 пунктів незламності. Ми працюємо над збільшенням їх кількості щонайменше вдвічі — з урахуванням реальних потреб і безпекової ситуації.Щодо оперативної ситуації: складною залишається обстановка в Броварському та Бориспільському районах — тут тривають екстрені відключення. Між тим, період відключень сьогодні вдалося скоротити з 12 годин на 8. В інших районах області електропостачання здійснюється за графіками. На Правобережжі ситуацію вдалося стабілізувати — ще позавчора о 17-й годині об’єкти переведені в режим погодинних графіків.Паралельно працюємо над альтернативними рішеннями. Залежно від населених пунктів і типу громад — міських чи сільських — потреби різні. У разі необхідності підтримки об’єктів теплогенерації чи критичної інфраструктури залучаємо ДСНС і мобільні рішення. Потреби сформовані та постійно актуалізуються.Активно співпрацюємо з міжнародними партнерами та донорами. Товариство Червоного Хреста надасть області близько 60 генераторів. Очікуємо також підтримку від Чехії, зокрема від Середньочеського краю. Маємо добрий досвід такої співпраці та сильні взаємовідносини з громадами й регіонами-партнерами.Ми вистоїмо. Пліч-о-пліч. І зробимо все, щоб люди на Київщині відчували підтримку навіть у найскладніші дні.@Mykola_Kalashnyk
СТАРТ вакцинації проти вірусу папіломи людини для дівчаток від 12 роківВ КНП «Вишнівська міська лікарня» стартує вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) дівчат віком від 12 років вакциною ГАРДАСИЛ.З 1 січня 2026 року в Україні набирає чинності оновлений Календар профілактичних щеплень, затверджений наказом МОЗ України від 05.03.2025 № 396.Відповідно до змін, вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) буде проводитися за кошти державного бюджету для визначених категорій населення, зокрема дівчат віком від 12 років.У КНП «Вишнівська міська лікарня» вакцинація проти ВПЛ проводитиметься відповідно до чинного Календаря щеплень після огляду лікаря та за відсутності протипоказань.*Вакцинація проти ВПЛ є ефективним та безпечним способом профілактики:*• раку шийки матки;• інших онкологічних захворювань, пов’язаних із ВПЛ;• захворювань, що передаються статевим шляхом.Запрошуємо батьків та законних представників подбати про здорове майбутнє своїх дітей.*Детальну інформацію щодо графіка вакцинації, запису на щеплення та консультацій можна отримати у сімейного лікаря та за телефонами реєстратур*: АЗПСМ №1 067 230 14 13 та 04598 5 13 49; АЗПСМ №3 067 230 14 19 та 04598 5 12 88; АЗПСМ №4 067 106 20 17 та 099 240 84 09. Адміністрація КНП «Вишнівська міська лікарня». TG | FB | Inst | YT | TT | Vb
Цієї ночі росія — держава-терорист — знову атакувала Київщину. Під ударами опинилися мирні громади, житлові будинки та критична інфраструктура. Ворог воює з людьми, з домівками, зі звичайним життям.У трьох районах області зафіксовано пошкодження житлової та господарської забудови. На щастя, за попередньою інформацією, обійшлося без загиблих і постраждалих.У Вишгородському районі внаслідок ворожої атаки виникла пожежа приватного житлового будинку. У Броварському районі фіксують пошкодження трьох приватних будинків (вибиті вікна, пошкоджений фасад), автомобіль та тимчасова споруда. У Фастівському районі внаслідок атаки загорілася господарча будівля.Рятівники, енергетики, комунальні та аварійні служби працюють безперервно, щоб допомогти людям, зафіксувати пошкодження й відновити умови для життя.Критично важливі об’єкти області переведені на альтернативне живлення та продовжують роботу. Водночас через терористичні дії ворога у частині Бучанського району запроваджено екстрені відключення електроенергії, а у Броварському та Бориспільському районах вони продовжують діяти. В інших районах області застосовуються стабілізаційні графіки.Діють пункти незламності, щоб люди могли зігрітися, підзарядити телефони й отримати необхідну допомогу.Прошу всіх, у кого є електропостачання, користуватися ним ощадливо — це допоможе швидше стабілізувати систему і повернути світло тим, хто його чекає.Разом — незламні.@Mykola_Kalashnyk
В умовах постійних атак ворога на енергетичну інфраструктуру питання стійкості енергосистеми та забезпечення людей базовими потребами залишається одним із пріоритетів Київщини. Саме тому область системно розвиває власну генерацію безпосередньо в громадах.Сьогодні на Київщині працює 51 когенераційна, газотурбінна та газопоршнева установка загальною потужністю майже 110 МВт. Лише у 2025 році введено в експлуатацію 37 установок загальною потужністю понад 77 МВт. Це дозволяє забезпечувати безперебійну роботу лікарень, котелень, водоканалів та іншої критичної інфраструктури. У 2026 році ми продовжуємо нарощування потужностей когенерації, оскільки це є основою автономності громад і гарантією того, що люди завжди матимуть світло й тепло, необхідні послуги.Паралельно на Київщині функціонують 438 пунктів незламності, які створені для того, щоб люди могли перебувати у безпеці, зігрітися, відновити сили та залишатися на зв’язку навіть у складних умовах. У цих пунктах є тепло, інтернет, можливість зарядити телефони та гарячі напої. Ці пункти готові приймати людей до стабілізації ситуації з енергопостачанням і забезпечують комфортне перебування.Сьогодні на Київщині також розпочали роботу вагони незламності. У Броварах разом із Премʼєр-міністеркою України Юлією Свириденко та Віцепремʼєр-міністром з відновлення - Міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою оглянули такі мобільні пункти. Вагони незламності також розпочали роботу у Борисполі та Василькові, від завтра — у Фастові. Кожен з них виведений з робочого парку та облаштований для тимчасового перебування людей: тут є тепло, система зв’язку та Starlink, зарядні пристрої, мікрохвильові печі та холодильники. Особливу увагу приділено дітям — облаштовані дитячі купе з ігровими наборами, книжками та освітніми матеріалами. Крім того, вагони є pet-friendly і мають окремі купе для комфортного перебування з домашніми тваринами. У середньому один вагон може одночасно забезпечити допомогу близько 40 мешканцям громади. В області наразі таких буде до десяти.Дякую Уряду України та Премʼєр-міністерці Юлії Свириденко за підтримку, а також Олександру Перцовському та команді Укрзалізниці за ініціативу та оперативну реалізацію проєкту вагонів незламності. Зі свого боку наша команда забезпечить постачання пального та підтримку, щоб ця допомога працювали безперебійно, завжди було тепло і люди могли отримати необхідну допомогу, у разі надзвичайних подій. Київщина продовжує працювати над посиленням енергетичної стійкості та системи підтримки громад, забезпечуючи комфорт і безпеку для людей.@Mykola_Kalashnyk
Ще одне завдання 2025 року виконано. Перша партія із 260 паризьких автобусів, про які ми домовлялися з регіоном Іль-де-Франс у листопаді, вже на Київщині. 30 автобусів у швидкі строки прибули під новорічну ніч і відразу підуть на маршрути в Бучанській, Броварській, Білоцерківській, Вишгородській, Вишневій, Васильківській та Боярській громадах, де створено муніципальні служби перевезень.Ці автобуси оснащені всім необхідним для безпечних і комфортних поїздок: електричні пандуси для маломобільних пасажирів, камери відеоспостереження, кнопки екстреного реагування, валідатори для електронного квитка та GPS-трекери для координації маршрутів. Вони прибули з повним комплектом запасних частин, а перед відправкою наші партнери їх обслужили.Дякую Укрзалізниця на чолі з Олександром Перцовським за безпечну та оперативну доставку транспорту з-за кордону — ваша робота робить можливим відновлення мобільності громад нашого регіону.Щиро вдячний президентці регіону Іль-де-Франс пані Валері Пекресс та всій команді за незмінну підтримку України. Завдяки таким рішенням ми повертаємо громадам нормальне життя, відновлюємо транспортну інфраструктуру та посилюємо стійкість області.Нагадаю, що повномасштабне вторгнення завдало Київщині значних втрат у транспортному секторі. Загалом понад сотню автобусів, що забезпечували щоденні перевезення населення, було знищено або серйозно пошкоджено внаслідок російських атак. Ці цифри — про пряму шкоду, завдану нашим громадам, і водночас про те, наскільки важливою є нинішня підтримка партнерів.Київщина рухається вперед. Пліч-о-пліч з партнерами та громадами для наших людей!@Mykola_Kalashnyk
Герої з нашої громадиРупнявський Олександр Юрійович, мешканець Крюківщини,07.06.1989 р.н.З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до місцевої територіальної оборони. В грудні 2023 року вступив до лав Збройних Сил України та розпочав службу в складі 37-ї ОБрМП, 505-го окремого батальйону морської піхоти, де перебував на посаді гранатометника.Після лікування, повʼязаного з пораненням,  перевівся  до 30-ї ОМБр на посаду старшого навідника міномета, свідомо обравши бойову службу, хоча міг перейти в тил. Брав участь у бойових діях на найгарячіших ділянках фронту, отримав два поранення, але щоразу повертався на фронт. Будучи пораненим, виніс з поля бою пораненого побратима, за що отримав нагороду. Також нагороджений медаллю «За честь і вірність».Загинув Олександр 12 грудня 2025 року, виконуючи бойове завдання поблизу н.п. Міньківка Бахмутського району Донецької області.У Захисника залишилися мама та брат, який також боронить Батьківщину в лавах ЗСУ.Щиро співчуваємо рідним, близьким і друзям загиблого Героя.Поховання Олександра Рупнявського відбудеться у Вишневому на Алеї Героїв. Прощання 30 грудня об 11:00 у церкві Святого Великомученика Юрія Переможця(м. Вишневе, пров. Поштовий, 9).Хто має можливість допомогти родині, реквізити брата —Рупнявський Віталій Валентинович:5167 6196 0032 7071Царство небесне🕯Слава Україні! 🇺🇦Героям слава!
На жаль, країна-терорист знову забрала життя мирної людини. У Білоцерківському районі внаслідок ворожої атаки загинула жінка 1978 року народження.Зросла й кількість постраждалих. У тому ж районі поранений чоловік — його госпіталізували до місцевої лікарні, лікарі надають всю необхідну допомогу. У Вишгородському районі внаслідок пожежі приватного будинку п’ятеро людей отримали гостру реакцію на стрес — троє жінок, чоловік та дитина 2017 року народження. Медичну допомогу їм надали на місці.Наслідки атаки фіксуються у шести районах Київщини. Під ударами ворога — об’єкти критичної інфраструктури, підприємства, магазини та житло мирних людей.Усі профільні служби працюють у посиленому режимі. Триває ліквідація наслідків атаки та допомога постраждалим громадам.Окремо хочу звернутися до всіх жителів області. Під час повітряної тривоги не варто знімати роботу ППО та проліт ворожих ракет і дронів. Те, що летить над головами, не зникає безслідно — після ураження уламки розлітаються на великі відстані й становлять смертельну небезпеку.Єдине правильне рішення під час тривоги — перебувати у безпечному місці. Це може врятувати життя вам і вашим близьким.Бережіть себе. Київщина тримається.@Mykola_Kalashnyk
Дорогі жителі Київщини!Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим — святом, яке об’єднує родини, громади й усю країну навколо вічних цінностей: добра, любові та взаємної підтримки.Останні декілька років ми особливо гостро відчуваємо справжній зміст Різдва. Це не лише про традиції й святковий стіл. Це про віру, яка допомагає вистояти. Про світло, що не згасає навіть у темні часи. Про єдність людей, які тримаються разом і не здаються.Київщина — це край сильних громад і відповідальних людей. За цей рік ми разом пройшли складні випробування, але зберегли головне — людяність, згуртованість і бажання будувати майбутнє на своїй землі.Крок за кроком ми відновлюємо зруйноване, розвиваємо громади, дбаємо про безпеку, освіту, медицину, підтримуємо родини, дітей, ветеранів і всіх, хто потребує допомоги.Особливі слова вдячності — нашим Захисникам і Захисницям. Ви — наш щит і наша гордість. Саме завдяки вам Різдвяна зірка сьогодні сходить над українськими домівками, а життя в тилу триває. Ми завжди пам’ятаємо, якою ціною дається кожен спокійний ранок.Дякую всім, хто працює для Київщини щодня: вчителям і лікарям, рятувальникам і комунальникам, підприємцям і волонтерам. Ваша праця — це фундамент стійкості області та впевненості в завтрашньому дні.У різдвяний вечір кожен із нас загадує найважливіше бажання. І воно у нас спільне — Перемога і мир для України. Мир, у якому наші діти зростатимуть без страху, а родини знову збиратимуться без розлук і втрат.Нехай у ці святкові дні у ваших домівках буде тепло, у серцях — спокій, а поруч — найдорожчі люди.Нехай Різдво наповнить нас силою, вірою й надією на краще майбутнє для Київщини та всієї України.З Різдвом Христовим!З прийдешнім Новим роком!@Mykola_Kalashnyk
Autoline оголошує конкурсну програму “Мій шлях до першого авто”Онлайн-платформа з продажу комерційної техніки та запчастин Autoline.ua оголошує старт всеукраїнської грантової програми для студентів.Це ініціатива, мета якої — зібрати особисті історії молоді про шлях до першого авто: мрії, досвід, перешкоди.Переможці конкурсу отримають фінансову винагороду в сумі до 10 000 гривень:1 місце — 10 000 гривень2 місце — 6 000 гривень3 місце — 4 000 гривеньВинагороду можна спрямувати на освітні цілі або реалізацію власної ініціативи.Умови програми для студентів:Учасники: повнолітні студенти українських навчальних закладів (коледжів, університетів, академій тощо)Завдання: пройти коротке квіз-опитування, заповнивши форму, та написати есе "Мій шлях до першого авто" (500-1000 слів)Прийом заявок: з 15 вересня до 15 грудня 2025Результати: 22 грудня 2025Дізнатися всю детальну інформацію про конкурс та взяти участь можна на сторінці конкурсу: https://autoline.ua/grant/Ми підтримуємо молодь, яка впевнено рухається до власної незалежності та мобільності!TG | FB | Inst | YT | TT | Vb
Провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області. Розмова — максимально предметна. Київщина живе в режимі щоденних викликів, і тут не може бути жодних недопрацювань. Кожен — від керівника громади до начальника окремої служби — несе персональну відповідальність за безпеку людей.Обговорили готовність громад до зимового періоду. Роботи виконуються за планом, але всі усвідомлюють: ворог не зупиниться. Тому пауз, зниження темпу чи формального підходу просто не може бути. Зима вже на носі, і область має бути готовою до будь-якого розвитку подій.Окремо інформував присутніх: готуємось до найближчої сесії обласної ради. Будемо ухвалювати важливі рішення щодо енергетичної стабільності, соціальної підтримки та забезпечення громад усім необхідним на зимовий період.Сьогодні окремо подякував рятувальникам, поліцейським, медикам і всім службам, які злагоджено працювали над ліквідацією наслідків ще одної ворожої атаки на Київщину. Кожна оперативна група відпрацювала чітко. Це — про професійність і самовідданість.Продовжуємо тримати під контролем стійкість енергосистеми області. Дякую бізнесу, який переходить на імпорт електроенергії — це правильний та відповідальний крок, який суттєво зменшує навантаження на мережу. Кожне таке рішення — внесок у стабільність усієї області.Обговорили готовність дорожньої інфраструктури до складних зимових умов. Техніка, матеріали, аварійні бригади — у постійній готовності. Жодних затримок чи паралічу руху ми не допустимо.Окремий акцент — безпека цивільних. Тривають перевірки пунктів незламності та укриттів: забезпеченість, робота генераторів, тепло, зв’язок, доступність для людей. Тут не може бути формального підходу — усе має працювати в режимі готовності.Окремо розглянули питання ходу реалізації державних програм капремонтів харчоблоків та будівництва протирадіаційних укриттів у навчальних закладах. Ці проєкти мають стратегічне значення, бо йдеться про безпеку дітей та створення якісних умов у школах. Тому кожна громада має тримати темп робіт і забезпечити їх виконання без зволікань.Також поставив завдання провести інвентаризацію автопарку, що працює на маршрутах області. Готуємось до поетапної заміни зношеної техніки автобусами, які Київщина отримає від регіону Іль-де-Франс. Йдеться про транспортні одиниці, передані партнерами — це суттєво підвищить безпеку та комфорт перевезень.Окремо наголосив: потрібно активізувати роботу з людьми в громадах. Люди мають чітко розуміти, як отримати допомогу у разі пошкодження їхнього майна через атаки ворога — від програми «єВідновлення» до інших державних та місцевих механізмів підтримки. Завдання для голів громад — роз’яснювати, супроводжувати, допомагати. Тут важлива людяність і максимальна увага до кожної родини, яка постраждала.Київщина тримається, бо діє злагоджено. І моя вимога проста: максимум дисципліни, організованості й відповідальності. Наше спільне завдання — дати людям безпеку, тепло і впевненість у завтрашньому дні.@Mykola_Kalashnyk