Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Волинська ОДА
Added 03 Aug 2021

Волинська ОДА

@Volynska_ODA
Number of subscribers: 406
Photos: 18,200
Videos: 1,420
Links: 4,510
Description:
Офіційний канал Волинської обласної держаної адміністрації в Telegram. Сайт ОДА: http://voladm.gov.ua/ e-mail: [email protected]

👥 Number of subscribers

406
Average/Day:: +1
Average/Week:: -1
Average/Month:: +2

👁️ Average views per message

151
Average/Day:: 55
Average/Week:: 362
ERR: 37.19%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 5
Week average: 1.7
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 47 24-09-04 14:02
🇺🇦🇮🇪 Ірландія підтримує УкраїнуСьогодні між Україною та Ірландією уклали двосторонню безпекову угоду. Підписання історичного документу відбулось у Києві за участю Президента України Володимира Зеленського та ірландського Прем’єр-міністра Саймона Гарріса.Ірландія підтримує нашу державу з початку повномасштабного російського вторгнення. Сьогоднішня угода засвідчила довгострокову політичну, безпекову та фінансову підтримку, а також гуманітарну допомогу Україні, яка захищає свій суверенітет і територіальну цілісність.Першочергово йдеться про надання нелетальної військової допомоги, обладнання для розмінуванні українських територій, співпрацю у сфері кібербезпеки та протидію ворожим дезінформаційним кампаніям, а також навчання українських військових через Місію ЄС з військової допомоги (EUMAM) в Україні.Крім цього Ірландія виділить Україні ще €128 мільйонів на нелетальну військову підтримку та щонайменше €40 мільйонів на гуманітарну допомогу.Окремі блоки угоди стосуються підтримки Української формули миру, санкцій, відшкодування збитків, а також допомоги Україні в економічному відновленні, відбудові, захисті критичної інфраструктури. Важливо, що Ірландія чітко підтвердила підтримку України на шляху до членства в ЄС і НАТО.
👁 74 24-08-30 11:35
👥 Сильні та безстрашні, наші чоловіки зазвичай без жодних вагань приходять на допомогу іншим. Але часто не знають, як допомогти собі, зокрема в питаннях власного ментального здоров’я.Усе тому, що світ, у якому їх виховували, практично забороняв будь-які прояви вразливості. Хлопчикам з дитинства навʼязували шкідливі стереотипи про те, що справжні чоловіки не плачуть і мають стримувати емоції. 🤐 Зрештою тема ментального здоровʼя стала табуйованою для більшості чоловіків. Боячись осуду друзів, колег, близьких чи навіть незнайомих людей, чоловіки все ще схильні приховувати свої почуття та не говорити про свої проблеми й переживання. Але ми маємо говорити про це.🫂 Кампанія «Будь другом. Собі теж» покликана змінити ситуацію, подолати стигму та заохотити чоловіків звертатися по допомогу, коли вони її потребують. Бути другом собі теж означає дбати про себе так само, як про інших, піклуватися про себе та власне ментальне здоров’я. Тематична хвиля «Будь другом. Собі теж», спрямована на дестигматизацію теми ментального здоров’я серед чоловіків, є частиною комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Тематична хвиля впроваджується в партнерстві з Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України та Міністерством внутрішніх справ України за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансують уряди Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.#будь_другом_собі_теж  #ти_як
👁 43 24-08-29 13:48
В Україні стартує підготовка до II Тижня громадянського суспільстваМіністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до ІІ Тижня громадянського суспільства.Тиждень проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.Цього року він буде проходити в період з 9 до 15 вересня 2024 року.Організатори запрошують інші зацікавлені організації, включаючи місцеві органи влади, громадські організації та міжнародних партнерів, долучитися до проведення Тижня, запланувавши відповідні публічні заходи. Для цього необхідно заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/1rVHrVU5zgxGmfcbd6D8b7l6pDEjGQgZm51J5hdRBTGc/viewform?edit_requested=true до 2 вересня 2024 року.Якщо ви зацікавлені взяти участь як учасник та отримати Дайджест Тижня з анонсами подій – просимо вас заповнити наступну форму: https://docs.google.com/forms/d/18Bu8CBXW2Pg8E5vmVVFhYMkCfhXs56MuGxVfOQvprKU/viewform?edit_requested=true до 5 вересня 2024 року.
👁 61 24-08-26 12:07
Провів засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. На порядку денному – усунення наслідків ранішньої ворожої атаки по Волині. Зокрема, пошкоджені два житлових будинки і майно громадян в Луцьку.На жаль, одна людина загинула, п’ятеро отримали тілесні ушкодження.Лучани отримують усю необхідну допомогу. Також мешканцям постраждалих будинків надано тимчасове житло.Рятувальники розбирають завали, а правоохоронні служби документують та розслідують воєнні злочини. Наразі триває оцінка пошкоджень, аби розпочати відновлення будівель. Однак волинські забудовники уже заявили про готовність відновити пошкоджені будинки. В області є відключення електрики та перебої з водопостачанням. Ремонтні бригади проводять відновлювальні роботи. В області розгорнули:• 99 Пунктів незламності органами виконавчої влади та місцевого самоврядування;• 28 Пунктів незламності ДСНС. Також підготовлено 9 наметів, один з них функціонує на місці ураження. У разі необхідності рятувальники зможуть розгорнути ще три мобільні пункти. У ПН можна зарядити телефони, є доступ до інтернету та інші необхідні речі.Їх розташування можна знайти в застосунку «Дія» або на сайті: nezlamnist.gov.ua.Ще прийняли ряд рішень, які з міркувань безпеки не можу озвучувати. Вдячний усім, хто ліквідовує наслідки російської атаки та допомагає постраждалим волинянам.
👁 143 24-08-09 12:43
У Луцьку відбудеться благодійний концерт «Симфонія Криму. Повернення»🎻🎶У кожного з нас свої спогади про Крим. Але що ми знаємо про культуру Криму, кримськотатарську симфонічну музику? Лучани та гості міста можуть дізнатися про неї більше, відвідавши благодійний концерт «Симфонія Криму. Повернення».У виконані Національного президентського оркестру під орудою Ділявера Османа прозвучить симфонічна музика однієї з найяскравіших сучасних кримськотатарських композиторок Ельвіри Емір та поезія польського класика Адама Міцкевича, власне «Кримські сонети» (у перекладі Максима Рильського), написані митцем під враженням від його двомісячної подорожі Кримом.Не пропустіть унікальну можливість доторкнутися до культури Криму та наблизити його повернення!Коли15 серпня о 18:00 ДеВолинський академічний український облмуздрамтеатр ім. Тараса ШевченкаВхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRHHmo4RaQhIO91lPSZYYf1ads2ICvoRCDuCGrEj5D61gBaQ/viewform
👁 93 24-08-02 12:47
Близька людина зникла безвісти: куди звертатися волинянамЯкщо ваші рідні зникли безвісти на війні або потрапили в полон, звернутися за допомогою можна до регіонального координатора Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС України Юлії Чайки.📍місто Луцьк, вулиця Винниченка, 21, кабінет 10.☎️(0332) 74-21-45, 099 337 88 16.Також актуальну інформацію можна дізнаватися у телеграм-каналі Управління👉 https://t.me/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS.Відповіді на найбільш поширені питання щодо отримання витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин знайдете тут👉 http://surl.li/uhmzmv.☝️Довідково: 25.08.2023 р. наказом МВС України № 709 «Про організаційно-штатні зміни в апараті МВС» створено Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин).Завданнями Управління (Секретаріату Уповноваженого) є:1. Забезпечення формування та реалізації державної політики МВС у сфері дотримання норм міжнародного гуманітарного права на всій території України у частині координації розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та вирішення інших пов’язаних з цим питань відповідно до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин»;2. Забезпечення діяльності Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин; 3. Забезпечення функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
👁 76 23-11-11 13:49
#МістаГероїв. Людей, які є прикладом сміливості. Одні з таких – подружжя Анастасія та Сергій Рибальченко, які перетворили готель на центр допомоги переселенцям з першого дня війни.26 лютого 2022 року до готелю почали заїжджати перші люди з Антонівки, яку сильно почали бомбити росіяни. 1 березня, коли окупаційні війська повністю зайшли в місто, в готелі вже було 32 людини. Здебільшого жінки і діти. В однієї сімейної пари дитині було лише 3 тижні. Сергій Рибальченко розповідає, що перший період був дуже важким. Не було запасу продуктів. Перші два дні чоловік самостійно готував для тих, хто приїхав. Через тиждень робота в готелі була досить злагодженою.«Коли ми приймали людей, то казали їм, що всі тут перебувають не з власної волі, тому треба жити як громада, ставитися одне до одного з розумінням і терпінням», - розповідає чоловік.У готелі жили сім’ї по 6-9 місяців. За період окупації тут проживало понад 5 тисяч людей. Російські військові почали заходити у місто і шукали готель, щоб зупинитись. Приходили до Анастасії та Сергія.«Одного вечора приїхали росіяни. Вони шукали готель для заселення. У цей момент на рецепції були діти, вони грали в настільні ігри і пили чай. Поки з одними ми спілкувалися на рецепції про заселення, інші випитували у дітей, чи випускають їх на вулицю, чи з власної волі вони тут, чи годують їх, чи хочуть вони виїхати до росії», — згадує Анастасія.Під час окупації за всіма стежили, допитували, у тих, хто займався евакуацією, волонтерством, обшукували будинки родичів.У день звільнення Херсона були справжні сльози радості.«Ми з Настею поїхали в центр. Побачили людей, зрозуміли, що це наші. По очах видно, що це не кацапи. Знайшли свій прапор. Причепили його на машину і почали їздити містом» - розповідає Сергій.Після деокупації роботи у подружжя не поменшало, хаб допомоги переселенцям продовжує працювати. Приймає людей із «гарячих» точок. Крім того, там розмістилися мешканці мікрорайону Острів, де йдуть безперервні бої та була «велика вода».
👁 76 23-11-10 16:20
«Ти як?»: на Волині відбулось таборування для дітей, постраждалих від вторгнення росії Нещодавно у Волинській області поблизу Луцька відбулось осіннє таборування для діток із різних міст та регіонів України, які зазнали втрат і травм від російського вторгнення та окупації.За підтримки громадської організації «Gen.Ukrainian» та Волинської облдержадміністрації на Волині провели сьому зміну табірного збору. «Ми боремося за українських дітей психологічно, щоб побачити в їхніх очах надію», – йдеться у гаслі організаторів «Gen.Ukrainian».Тож для юних таборувальників влаштували різноманітне та яскраве дозвілля. В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» провели активну руханку, яка захопила навіть дорослих.Вогнеборці обласного ДСНС продемонстрували великий різновид напрямків роботи. Показали дітям захисні костюми різного призначення, обладнання для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Особливо сподобалась дітям демонстрація роботи з безпілотними літальними апаратами.
👁 72 23-11-07 15:34
#Ти_потрібен: на Волині 66 ВПО отримали ваучери на навчання👉З початку 2023 року на Волині видали 66 ваучерів на навчання для внутрішньо переміщених осіб. Серед них жителі Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Київської та Черкаської областей.🗣Як зазначає директорка Волинського обласного центру зайнятості Алла Куцин, для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці, внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи мають змогу отримати ваучер на навчання. Як результат, можна опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити раніше здобуті знання та вміння. ✍️Зокрема, цьогоріч в області видано 58 ваучерів для здобуття вищої освіти за такими спеціальностями: • архітектура та містобудування; • будівництво та цивільна інженерія; дошкільна освіта; • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; • інженерія програмного забезпечення; маркетинг; • медсестринство; • підприємництво та торгівля; • соціальна робота; • туризм і рекреація; • цивільна безпека.🔎Ще 8 - для перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями, серед яких: водій автотранспортних засобів, кравець, кухар, електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.💰Загалом станом на 6 листопада 2023 р. Волинський обласний центр зайнятості оплатив навчання за ваучером для 51 внутрішньо переміщеної особи на суму майже 1 млн 260 тис. грн.📌Довідково: Ваучери на навчання – це можливість отримати безкоштовну освіту за 124 спеціальностями у більшості провідних закладів України. З початку року ваучер на навчання отримали понад 15 тисяч осіб, з них 3 200 - це ВПО. Загальна сума витрат становить 178 млн грн. Програму реалізує Державна служба зайнятості України.☝️Скористатися ваучером на навчання можуть: люди віком старше 45 років, ВПО, звільнені з військової служби, учасники бойових дій, особи з інвалідністю, особи, які отримали поранення внаслідок військової агресії, особи, які були позбавлені особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.👨‍💻Наразі подати заявку на отримання ваучера можна онлайн на сайті служби зайнятості.
👁 69 23-10-30 17:59
Удосконалення надання соцпослуг – пріоритет у роботі соціальної сервісної служби Про це зазначила директор головного управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області Світлана Мишковець під час брифінгу ОДА. Захід приурочений Дню працівника соціальної сфери, який цьогоріч відзначається 5 листопада та покликаний поінформувати громадян про роботу установ соціальної підтримки населення на Волині.«На теренах області ми працюємо майже два з половиною роки. Головне управління створене для реалізації державного контролю, дотримання законодавства соціальної підтримки, соцпослуги і прав дітей», – зазначила Світлана Мишковець. Вона додала, що контроль здійснюється для того, щоб напрацьовувати зміни у законодавстві, аби соцпослуги були доступні усім, хто їх потребує.«Насамперед, це взаємодія усіх служб для того, щоб та чи інша допомога йшла адресно якраз для людини, якій це потрібно. Тобто удосконалення надання соцпослуг – наше головне завдання», – зауважила очільниця головного управління Національної соціальної сервісної служби на Волині.Водночас директор департаменту соціальної та ветеранської політики ОДА Оксана Гобод зазначила, що соціальні служби області працюють спільно та злагоджено, щоб максимально допомогти мешканцям області. Детальніше