Source
Волинський Синдром | На Волині за зловживання службовим становищем судять директора департа...
342 Views/Reach
2025-12-10 12:01
Message №34046
👀 На Волині за зловживання службовим становищем судять директора департаменту міської радиПрокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора одного з департаментів Луцької міської ради за фактом вчинення зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам (ч. 2 ст. 364 КК України).Встановлено, що за результатами закупівлі між департаментом міської ради та постачальником електроенергії було укладено договір про надання послуг.Згодом директор департаменту, зловживаючи службовим становищем, безпідставно підписав 11 додаткових угод до договору, згідно з якими вартість електроенергії збільшувалась за відсутності для того підстав.У підсумку постачальнику було сплачено з бюджету громади на майже 425 тисяч гривень більше, ніж було домовлено за результатами закупівлі.Майнову шкоду, завдану Луцькій міській раді, відшкодовано в повному обсязі.Досудове розслідування: Луцьке РУП ГУНП в області за оперативного супроводу УСР в області ДСР Національної поліції України.