Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Волинський Синдром
Added 14 Jul 2024

Волинський Синдром

@VolynSyndromm
Number of subscribers: 2 885
Photos: 27,400
Videos: 5,540
Links: 317
Description:
Перший правдивий канал про волинський політикум. Для нас немає недоторканих. Ми відкриті [email protected]
Source

Волинський Синдром | Трамп дав брифінг. Ми не коментуємо… Просто прочитайте це:🔸«У пʼятницю...

Telegram community logo - Волинський Синдром Волинський Синдром @VolynSyndromm
550 Views/Reach 2025-08-11 16:42 Message №31226
🫤 Трамп дав брифінг. Ми не коментуємо… Просто прочитайте це:🔸«У пʼятницю я їду до Росії, хочу побачити Путіна (хоча насправді Аляска – у США).🔸«Це пробна зустріч. Я скажу йому завершити війну, сподіваюся на конструктивний діалог»🔸«Наступна зустріч буде із Зеленським або з Путіним і Зеленським. Спробую повернути частину території Україні. Росія окупувала деякі важливі території, ми спробуємо повернути частину цих територій Україні»🔸«Росіяни взяли дуже важливі території. Здебільшого це узбережжя. У нерухомості це найцінніша власність. Якщо маєш озеро, річку чи море - це завжди найкраще. Багато хто не знає, що в України було 1000 миль узбережжя. Це втрачено, крім невеликої ділянки - Одеси. Це маленька територія, там лишилось трохи води».🔸«Я ладнаю із Зеленським, але, знаєте, я не згоден з тим, що він зробив. Дуже, дуже сильно не згоден. Це війна, якої не повинно було бути»🔸«Я можу піти і сказати: «Щасти вам». І це буде кінець. Не мені вирішувати, чи укладати угоду між РФ та Україною»🔸«Росіяни могли б бути в Києві через 4 години, якби поїхали по шосе. Але один російський генерал вирішив проїхати через сільську місцевість. Я не знаю, хто цей генерал, але, знаючи Владіміра, його, швидше за все, вже немає на світі»🔸«88% українців хочуть бачити угоду з РФ»🔸«Росія — воююча країна. Це те, що вони роблять, вони ведуть багато воєн. Вони перемогли Гітлера і Наполеона»🔸«Я думаю, що моя зустріч з Путіним буде хорошою, але може бути і поганою»🔸«Я посаджу їх обох — Зеленського і Путіна — в одному приміщенні і дочекаюся, що вони вирішать питання.