Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - VlaDICK
Added 06 Jan 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Number of subscribers: 2 298
Photos: 1,240
Videos: 23
Links: 1,440
Description:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Source

VlaDICK | Як там Мадейра? ✈️Вирішив написати трошки своїх вражень з подорожі на ...

Telegram community logo - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
1 060 Views/Reach 2026-06-08 11:49 Message №1913
Як там Мадейра? ✈️Вирішив написати трошки своїх вражень з подорожі на Мадейру. Цікаво вам чи ні - мені похер нахер. Як тільки ми приземлились, мої перші враження були ЄБААААААТЬЬЬ. Далі я розвернувся глянути в іншу сторону і знову ЄБАТЬ. І так кожні 100м ЄБАТЬ. Це зовсім інший світ. Скалисті гори в заростях + океан поєднуються ідеально. Тупо хочеться стояти і вічно втикати на це все, ретельно оглядаючи кожну деталь. Хоть острів по площі трошки менший Києва але красивих місць тут море. Купу хайків, купа водоспадів і пляжів. Я ДУЖЕЕЕЕЕЕЕЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ. КАЙФАНУВ НА ВСІ 10000000000/10. Якщо буде змога полетіти ще раз туди, я обов'язково полечу. А тепер найцікавіше для вас: ШО ПО ЦІНАХ? Перше, потрібно орендувати тачку. Ми орендовували спорт-кар сітроен с3 аір крос 2023 1.2 бенз на механіці. Тачка вроді норм, майже всюди стягувала дороги, а повірте мені, тут є шо стягувати. Дороги тут ахуєні, 0 ям всюди, тільки мінус в тому, що тут більше СТІНИ а не дороги. Дуже круті схили, є відчуття ніби ти спайдер-мен. А ще, підери ставлять машини тупо на проїзджі частині, і не завжди ти влазиш з іншою машиною. Як стаєш на механіці під горку, рушити на тому 1.2 трошки важко (глох 1 раз, як тільки сів за тачку бо я крутий). Також, через то шо мотор слабкий, вона, бувало, що перегрівалась і тяга пропадала. Потрібно було вставати і чекати поки охолоне. ЦІНА ЗА ТАЧКУ НА 5 днів — 200 євреїв (ну і бенз обійшовся трошки, бо проїздив десь 700км) Хата: Орендовували найдешевшу в Фуншалі. Дуже здивувала, бо в ній було ВСЬО. Всі зручності, три спальні кімнати, два сральника і на кухні купа всякого смачного від власниці. А вид... ну ви можете глянути на фото вище. ЦІНА ЗА ХАТУ — 600$ на 5 днів (брали на 4-ох). Харчування: хавали десь 50/50 в закладах і дома. Ціни там не кусаються. Десь як в Львові. Смачна кухня, тільки підери до 12 дають лише сніданки (якісь канапки), а обід до 17:00, далі закриваються гади. Но то не так страшно, так як в дома можна повечеряти, якщо вмієте готувати чи маєте файних господиньок. Хайки: орендовуйте на сайті наперед. Шлях коштує 4.5 євро. Майже всюди стоять дяді, які сканують QR. На хайки раджу ОБОВ'ЯЗКОВО СХОДИТИ. Хоть і заїбетесь, но враження будуть незабутні. Ну і бажано мати собою пачку якогось курева, аби вайбово затягувати дим з піздатим видом.— Народ, не жалійте грошей на такий кайф. Гроші заробити можна буде в любому віці, а от вилізти по скалах на гору в старості буде важко. Тай взагалі чи захочете ви тоді кудась їхати. Чи будете мати час на себе. Діти, сім'я. А так, поки молоді, можна робити все що забажаєш і ловити моменти. Молодість всьо прощає. Канал| Чат | Discord