Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Вітренко
Added 14 Jul 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Number of subscribers: 343
Photos: 1,680
Videos: 283
Links: 146
Description:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Source

Андрій Вітренко | Сьогодні відбувся другий розгляд питання організації здійснення держав...

Telegram community logo - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
89 Views/Reach 2026-04-23 13:48 Message №1876
Сьогодні відбувся другий розгляд питання організації здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проєкту «Впровадження системи фіксації порушень у сфері забезнечення безнеки дорожнього руху в автоматичному режимі у місті Києві». Ми кілька років послідовно виступаємо проти і тут є три важливі моменти.По-перше, аналіз документів прямо вказує на те, що проєкт готувався під чиїсь конкретні інтереси.По-друге, у нас вже є система «Безпечне місто». Вона має всі державні сертифікати, її обслуговує комунальне підприємство. Навіщо тоді віддавати всі сервери та обладнання приватному інвестору на три роки в умовах війни. Також, питання грошей. В програмі на це закладено 940 мільйонів гривень. Це кошти киян чи інвестора? Дуже сумніваюся, що зараз знайдеться приватник, який готовий викласти таку суму навіть на умовах співфінансування.Третій, і чи не найважливіший аспект — безпека. Під час війни ми просто не маємо права віддавати дані про маршрути пересування киян у руки приватників. Це величезні ризики, на які ми не можемо піти.Нагадаю КМДА, куди краще спрямувати ці 940 мільйонів?1. Допомога «Київтеплоенерго», де катастрофічно бракує коштів.2. Ремонт будинків та щитових, що постраждали від російських обстрілів.3. Модернізація ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Ми беремо мільярдні кредити від європейських банків, а при цьому «ховаємо» майже мільярд гривень у кишені КМДА, щоб потім ними користувався якийсь приватник. Де тут логіка? Я її не бачу.Зараз пріоритет один: оборона, безпека та підтримка життєзабезпечення міста.