Source
Шабунін | Донька та племінник “слуги” з оборонного комітету Ради (Касая) – під ч...
9 500 Views/Reach
2024-11-13 10:07
Message №1618
Донька та племінник “слуги” з оборонного комітету Ради (Касая) – під час повномасштабної війни придбали елітну нерухомість у Дубаї на 37 млн грн – «Схеми». Нерухомість Касаї придбали у 2022-2023 роках, у той період, коли родина нардепа потрапила у скандал із поставками з Туреччини курток для Міноборони Резнікова невідповідної якості та за завищеними цінами. Памʼятаю, як багато людей тоді парило нам з Ткачем і Ніколовим, а також нардепам Радіній і Железняку, що з тими куртами від Касая все прекрасно… Поліна Касай, на той момент 22-річна донька нардепа «Слуги народу», купила двокімнатну квартиру у елітному житловому комплексі Dubai Gate 2 за 310 тис. доларів.Того ж місяця 25-річний племінник депутата, Олександр Касай, придбав апартаменти у іншому елітному житловому комплексі – Studio One – за 202,5 тис. доларів32-поверховий хмарочос розташований у престижному районі Dubai Marina. Його мешканці мають доступ до басейну, фітнес-центру з тренажерами, паровою лазнею та сауною.Наступну квартиру – в елітному комплексі Palm Views West вартістю майже у 330 тис. доларів – Олександр Касай придбав у серпні 2022 року. У лютому 2023 року племінник нардепа придбав ще один об’єкт нерухомості у Дубаї за майже 240 тис. дол.Уся ця нерухомість вартувала Олександру Касаю 770 тис. доларів, а його двоюрідній сестрі Поліні – у 310 тис. доларів.Зараз доньці нардепа від “слуг” 25 років, працює – копірайтеркою. У 2019 році вона заробляла від 150 до 900 грн за проєкт.Племінник нардепа Касая до 2023 року – гандболіст.Геннадій Касай і далі є нардепом від “Слуг” та діючим членом оборонного комітетут Ради. В тому числі від Касая залежать наша обороноздатність та виживання у війні. Зважаючи, що нерухомість ці тварини скуповують в Дубаї, в перемогу вони вірять не дуже. До речі, саме по уродських куртках від Касая Резніков пропонував Михайлу Ткачу і Анастасії Радіній парі: мовляв, якщо куртки нормальні, то Ткач має піти з УП, а Радіна з ВРУ. В підсумку всі разом змусили Резнікова піти нах - так буде з усіма, хто крастиме в армії. Сподіваюся, що Резніков ще й сяде. Принагідно нагадую, що фракція “Слуг” стоячи “бурнимі і неутєхающємі авациямі” проводжала у відставку Резнікова. Припускаю, що найгучніше аплодував “Слуга” Геннадій Касай.