Source
Великодолинське News | Чи можна включати сигнал тривоги в Одеській області лише в окремих рай...
1 200 Views/Reach
2025-07-02 14:23
Message №7973
💬 Чи можна включати сигнал тривоги в Одеській області лише в окремих районах?🚨На сусідній Миколаївщині це вже роблять. Регіон розділять на зони: північна частина, Миколаїв і прифронтові населені пункти. Сигнал тривоги буде звучати тільки там, де дійсно є загроза повітряного удару.У нас теж потрібно перебудувати систему оповіщення про повітряну тривогу, впевнений військовий оглядач «Думської» Віктор Босняк. Одеська область дуже велика і довга. Наприклад, якщо «шахеди» літають на Ізмаїл, то навіщо витягувати з ліжка жителів Подольська, який знаходиться майже за 300 км по прямій?🗣️ «Потрібно розділити регіон на кілька зон: Одеса і Одеський район, північ і південь, Бессарабія. Тоді одесити не будуть тікати в укриття через транзитний дрон, що йде над Березовським районом, а ізмалчанам і ренійцям не доведеться турбуватися під час ударів по Одесі або Доброславу.Дивно, що до цього не прийшли раніше, хоча приклади диференційованої системи оповіщення в Україні є — в Харківській області, наприклад. Оскільки системою керується через сервер, то налагодити окреме сповіщення для певних місць нескладно і навряд чи коштує серйозних грошей"