Source
Квас переможе комбучу ✙ | Капєц в жизні аварійні персонажі і ситуації бувають.Рекомендували ми 3...
1 640 Views/Reach
2025-10-25 12:57
Message №13804
Капєц в жизні аварійні персонажі і ситуації бувають.Рекомендували ми 3 людини в громадську Раду при НСЗУ. Ті які ще Супрун реформи робити допомагали. Довго їх знаємо, особисто я ще з часів коли ми медреформу лобіювали успішно.Так от конкретних питань до цих людей немає. Тобто, як колись ми рекомендували в громадську Раду БЕБ, як Шевченка Данила тоді і інших кандидатів. Розуміємо, що репутаційно все ок - полетіли. Так було і з НСЗУ.Та виліз чел, який сам подавався на голосування (конфлікт інтересів) і щось почав придумувати про політичний підконтекст наших рекомендацій і що це куплене. Почали спамити в коментарях. Потім якісь пости писати в тредс. Тіпа розчарувався в ОК, а в коментах пише що нас толком і не дивився ( панятно).Короче, челікі були попереджені, що подальший спам буде супрводжуватися баном. Не почули, пішли в бан. Хоча більшість їх коментарів були залишені, як артефакти неадекватності.Я про шо. Що б ти не робив. Наприклад ніколи не виставляв інфо за бабки ( мова про заказне інфо що протирічить принципам які публічно сповідуєш), чи ніколи б не рекламував скам з поваги до підписників, чи ніколи б не рекомендував підарасів у громадські структури. Все одно вилізуть покемони і почнуть розповідати, який ти підарас.І знаєте, ти звикаєш до цього і просто рухаєшся вперед. Все про нас кажуть наші продукти. Якщо це Чумацький шлях, то там чітко видно які інвестиційні продукти чи підходи ми рекомендуємо. І якщо ми підараси, то конкретно пишіть і доводьте. Всі відео у відкритому доступі. Школа те саме, купляй курс, проходь, пиши які ми не праві.Чи то Валентин чи ОК, де ми завжди маємо думку на соцекономічну політику. Знаходьте конкретно що ми сказали під когось, і доводьте це на прикладах, якщо таке знайдете.Чи реклама або інфо на ТГ ОК чи загалом. Якщо це відвертий скам, то покажіть це, що ми наче кидаємо людей.Тобто, ми абсолютно на лодоні. Все що ми робимо, громада бачить і знає.Немає ніхуя? Просто слова бо ви дорогенькі образились чи просто п\мочите за замовленням.То ідіть нахєр. Ми будемо йти далі.Всім пака