Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ⚡ Віталій Глагола | Новини
Added 30 Dec 2021

⚡ Віталій Глагола | Новини

@VGlagola
Number of subscribers: 74 311
Photos: 7,280
Videos: 2,020
Links: 7,150
Description:
Офіційний Telegram журналіста Віталія Глаголи. Новини Ужгород • Новини Закарпаття • Розслідування Оперативні новини Закарпатської області та Ужгорода. СБУ, НАБУ, суди, поліція, прикордонники
Source

⚡ Віталій Глагола | Новини | ️Історичний момент: Ужгород очистили від останніх сітілайтів у центрі ...

Telegram community logo - Віталій Глагола (official) ⚡ Віталій Глагола | Новини @VGlagola
35 000 Views/Reach 2024-12-11 15:07 Message №12870
⚡️Історичний момент: Ужгород очистили від останніх сітілайтів у центрі міста. Вони були там 15 роківСьогодні, 11 грудня 2024 року, в Ужгороді розпочався демонтаж останніх дев’яти рекламних носіїв формату «сітілайт» в пішохідній історичній частині міста. Ці рекламні конструкції, встановлені у 2009 році, роками спотворювали архітектурний вигляд центру.Рішення про демонтаж було прийнято на виконкомі Ужгородської міської ради, яка відмовила у продовженні дозволів на ці рекламні носії ще на 5 років. Я боровся з ними не один рік. Попереднього разу, у 2019 році, за моєю ініціативою, міська рада також не підтримала продовження дозволів, але власник рекламного бізнесу звернувся до суду, який зобов’язав раду продовжити дію договорів. Цього разу вдалося уникнути судових суперечок: завдяки ефективній комунікації з підприємцем було досягнуто добровільної згоди на демонтаж.Варто зазначити, що всі ці 9 сітілайтів приносили місту лише 1134 гривні на місяць (по 126 гривень за кожен). У підсумку, пріоритетом стало збереження історичного вигляду Ужгорода, а не символічний та сміхотворний дохід.Нагадаю, що цей процес очищення історичного центру міста від рекламних конструкцій розпочався у 2018 році, коли я ініціював петицію про заборону встановлення реклами в історичних зонах Ужгорода. Петиція здобула широку підтримку громади та стала поштовхом для впровадження цієї ідеї.Сьогодні пішохідна частина міста на вулиці Волошина та інших центральних вулицях звільнена від сітілайтів. Це важливий крок для покращення естетики міського середовища та створення комфортнішого простору для ужгородців і гостей міста.Дякую усім, хто підтримав цю ініціативу.🗣Надіслати новину🚀Віталій Глагола | Підписатися