Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.
Added 14 Jul 2024

Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.

@VALORANTxJohnta
Number of subscribers: 671
Photos: 1,240
Videos: 295
Links: 1,660
Description:
Телеграм канал тренера команд по Валоранту - Івана 'Johnta' Шевцова. https://twitter.com/JohntaOfficial https://www.instagram.com/johnta.ua/ https://www.youtube.com/channel/UCUsZgj8KBL4zBpivOKqn5Gg
Source

Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. | Всім хеллоу.Шось давно я тут нічого не писав.Новин багато.Як ви бачили...

Всім хеллоу.Шось давно я тут нічого не писав.Новин багато.Як ви бачили, я вже не працюю з ZETA DIVISION. Довго розповідати як так вийшло, та в моєму випадку краще раніше закінчити працювати з проєктом де виявилось що погляди на розвиток є різні.Хто зна, може з ними ще попрацюю в майбутньому, але не найближчим часом. Відносини у нас гарні як з менеджментом так і гравцями.Детально розповісти поки не можу в чому була причина, бо то внутрішні справи команди та клубу.Єдине що можу сказати, це те що великим фактором була моя відсутність на буткемпі під час Off season та на VCT Pacific KickOff турнірі. Хоч менеджмент і знав, що я зможу виїжджати хіба що з лютого 2025 та це не було проблемою. Та в реаліях, збудувати відносини в середині команди та пояснювати правильність дотримування свого бачення розвитку будучи не з командою було напевно нереально. Плюс кіберспорт загалом наразі має велику проблему менеджменту клубів, де люди в багатьох клубах та в різних дисциплінах ще не дуже розуміють що треба робити аби клуб який змагається на високому рівні планомірно та спокійно розвивався з року в рік. Всі хочуть швидких результатів та не роблять ту роботу, яка має закладати фундамент без якого стабільність просто неможлива.Сумно авжеж, бо я розвивав трійцю гравців з FENNEL (SyouTa, CLZ, Xdll) як раз до тір1 рівня, а коли ми туди потрапили наші шляхи розійшлись. Але такі вже реалії для українців зараз в кіберспорті - треба якось існувати на складності ultra hardcore. Та нічо, якось прорвемось та наш час настане 😉Наразі не поспішаю брати повноцінні тренерські роботи, хочу трохи подумати чим займатись бо є багато різного та треба визначитись з пріоритетами.Але так як у мене завжди є бажання допомагати розвитку наших гравців та команд та сидіти без діла я не вмію, то в цей момент я вже закінчую збирати склад для одного з українських клубів, що хоче зайти в VALORANT та буду допомагати їм зі старту. А там подивимось як воно буде.Ну і третє, у волонтерської групи частиною якої я є наразі є великий збір, який треба закривать.Тому я відкрив свою банку окремо до великого збору на дрон комплекс розвідувально-цражаючої дії - Пугач + Дзиґа для 92 бригади.У кого є можливість долучитись донатом - буду дуже вдячен:https://send.monobank.ua/jar/6xCrfgMUBFp.s. ZETA там вислали мені якісь приколи, худі там, кепку чи шось таке.Може розіграти потім, як вважаєте?