Source
ꑭ Київська громада українських рідновірів ᛟᛉ | БУТИ ВОЇНОМ ЗНАЧИТЬ ЖИТИ ВІЧНО ‼️#Світляк #Андрій_Дрьомін — рідновір...
171 Views/Reach
2024-08-10 11:20
Message №5067
БУТИ ВОЇНОМ ЗНАЧИТЬ ЖИТИ ВІЧНО ‼️#Світляк #Андрій_Дрьомін — рідновір, боєць-гранатометник.•► Брав участь в акції «Україна без Кучми» від УНА-УНСО.•► Учасник Революції Гідності з перших днів.•► На російсько-український фронт поїхав добровольцем.Загинув 10 серпня 2014 року під Іловайськом у ході зіткнення з російськими терористами при комплексному обстрілі позицій українських військових — гармату й кулемет заклинило, заглухнув двигун БМП, по вояках почали стріляти з кулемета «Утьос» та снайпери, в ході бою двох військових було вбито, п'ятьох — поранено. Андрій Дрьомін отримав п'ять куль.Відзнаки•► 14 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).•► «Почесний громадянин міста Тернополя» (2015, посмертно) — за особисту мужність і високий професіоналізм, який виявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.У літературі:•► Андрій Дрьомін став прототипом казки Дзвінки Торохтушко «Світлячок-охоронець». Події в казковому світі дуже нагадують українське сьогодення, а впевнений, щирий і з веселим норовом Світлячок разом з павучками, пташками, жучками та іншими мешканцями житнього поля борються із сараною, що хотіла зжерти посіви.МОЛИТВА ПОЛКУ ПЕРУНОВОГО «Б’Є КРИЛАМИ МАТИ-СЛАВА»Б’є крилами Мати-Слава і кличе нас,щоб ішли за Землю нашуі билися за огнища племені нашого, бо ми є русичі!Ідіть, брати наші,плем’я за племенем,рід за родом і бийте ворогів на Землі нашій,яка належить нам і ніколи іншим.Там помрете, але не повернете спини свої.Ніщо вас не злякає, ніщо не спинить,бо ви в руках Сварожих, а Він у всі дні веде васдо звитяги і геройства многого.© Велесова книга, 14ПЕРУНИЦЯ ДАЄ ВОДИ ЖИВОЇА тому, хто впав на полі бою,Перуниця дає Води Живої напитися.А попивши її, він їде до Сварги на коні білому.І там стрічає його Перунькоі веде до блаженних своїх хоромів,а там він перебуде до Часу, і дістане нове тіло.І так має жити і радуватися вічно і до віку віків,за нас молитву творячи!© Велесова книга, 26МАТЕРІ СЛАВІ (ЗА ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ)Права є з нами, а Нави не боїмося,бо Нава не має сили проти нас.Тому ми повинні молити Богівпро поміч у трудах наших ратних і ретельних.То Мати Слава б’є крильмипро труди ратні і славу воїнам,які іспили Води Живоїод Перуниці в січі жорстокій.І тая Перуниця летить до нас,і тая ріг дає, повний Води Живоїдля Життя Вічного Гордині нашому,який меча ворожого діставі голову страчену втратив.Та смерті не маємо від того, бо Життя Вічне,і завжди брат за брата стоїть!© Велесова книга, 7-ДПАМ'ЯТАЄМО‼️ ПОМСТИМОСЯ‼️