Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ukraine and the WORLD NOW
Added 06 Dec 2025

Ukraine and the WORLD NOW

@Ukraineandthe_WORLDNOW
Number of subscribers: 3 122
Photos: 4,140
Videos: 6,320
Links: 1,800
Description:
Україна на полі бою та реальне життя за поребріком.🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 Ukraine on the battlefield.🇺🇦Real life in raksha Канал існує виключно для підтримки ЗСУ і України!!!!! The channel exists exclusively to support the Ukrainian army

👥 Number of subscribers

3 122
Average/Day:: -3
Average/Week:: -8
Average/Month:: -1000

👁️ Average views per message

844
Average/Day:: 1,340
Average/Week:: 485
ERR: 27.03%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 9
Week average: 1.4
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,340 26-03-08 13:54
👀Europe may start buying Russian gas and oil again on a large scale due to Trump’s war with Iran, which would be a disaster for Ukraine, — WSJ📍In recent days, several tankers carrying liquefied natural gas and energy carriers have abandoned European routes and headed for Asia.📍Europeans fear that if the Persian Gulf remains closed for a long time, it will force the region to reconsider its tough stance on restoring energy relations with Moscow. 📍The ongoing crisis in the Middle East has raised questions in some circles about whether or not to return to Russia.--------Європа може почати знову купувати російський газ та нафту у великих масштабах через війну Трампа з Іраном, це буде катастрофа для України, — WSJ📍В останні дні кілька танкерів, що перевозять скраплений природний газ і енергоносії, відмовилися від європейських напрямків і направилися до Азії.📍Європейці побоюються, що якщо Перська затока залишиться закритою на тривалий час, це змусить регіон переглянути свою жорстку позицію щодо відновлення енергетичних відносин з Москвою. 📍Поточна криза на Близькому Сході викликала в деяких колах питання про те, чи варто повертатися до Росії чи ні.
👁 1,230 26-03-07 17:17
👀🤔 Зміна режиму в Ірані малоймовірна навіть у разі масштабної війни, - The Washington Post Як пише видання з посиланням на дані американської розвідки, іранська військова та релігійна еліта має механізми збереження влади навіть у разі ліквідації верховного лідера. У документі також наголошується, що ймовірність приходу до влади опозиції за таких умов вважається "малоймовірною". Аналітики розвідки вважають, що існуюча система влади в Ірані залишається досить стійкою та здатна утримувати контроль усередині країни навіть на тлі війни.----------🤔 Regime change in Iran unlikely even in the event of a major war, according to The Washington PostAccording to the publication, citing US intelligence, Iran's military and religious elite have mechanisms in place to maintain power even if the Supreme Leader is eliminated. The document also notes that the likelihood of the opposition coming to power under such circumstances is considered "unlikely."Intelligence analysts believe that the existing system of power in Iran remains sufficiently stable and capable of maintaining control within the country even amid a war.
👁 450 26-02-28 11:02
❗️Судний день настав — на Близькому Сході розгорається велика повномасштабна війна, вибухи вже лунають у багатьох країнах регіонуГоловне, що потрібно знати про масштабну операцію США та Ізраїлю — все в одному пості:📍Завдано ударів по Ірану — вибухи пролунали в багатьох містах країни. По всій території атаковано близько 30 цілей, серед них — резиденція президента та штаб-квартира розвідки.📍КВІР офіційно у відповідь оголосив про початок масштабної операції проти Ізраїлю.📍Ізраїль входить у стан війни: від сьогодні країна переходить у надзвичайний режим — працюватимуть лише критично важливі служби.📍Армія оборони Ізраїлю терміново мобілізує 70 000 резервістів через війну з Іраном.📍Іран одночасно запустив балістичні ракети по Ізраїлю, Бахрейну, ОАЕ, Катару, Йорданії та Кувейту — атаковані військові об'єкти США.📍Географія ударів розширюється. Ізраїль та США також б’ють по цілях в Іраку.📍Ізраїль ліквідував одразу кількох ключових фігур іранського керівництва — міністра оборони Азіза Насірадзе, голову судової системи Голама Хоссейна Мохсені-Еджеї та головнокомандувача армії Аміра Хатамі.📍Іранській армії озвучили ультиматум: або здатися, або померти — операція триватиме стільки, скільки буде потрібно.📍Світові ринки вже реагують — очікується різкий стрибок цін на нафту та газ. Радбез ООН скликають на екстрене засідання.📍Крипторинок обвалився — після ударів було ліквідовано «лонги» в криптовалютах на понад 100 мільйонів доларів.Це все, що відомо на цей момент. Але це лише початок — і вже зовсім не весело💀Україна Online | Підписатись
👁 1,410 26-02-25 21:09
👀🇺🇸🦅 Колись США були самою могутньою державою світу. У найкращі часи їх доля в світовому ВВП сягала 40%, половину світових витрат на оборону. І до двох тисяч військових об'єктів за кордоном.Хоч Америка ніколи не була святою, але несла на собі тягар світової демократії. Будувала міжнародні правила та захищала їх від лап диктатур так, як могла.Сьогоднішня Америка не підтримує резолюцію ООН "Про мир в Україні", бо з нього не вилучено згадку про територіальну цілісність. Та забороняє бити по об'єктах в рф, які можуть бути пов'язані із США. Уявіть собі обличчя Рейгана, якщо б він побачив це йобане позорисько.----------🇺🇸🦅 The USA was once the most powerful country in the world. In its best days, its share in world GDP reached 40%, half of world defense spending. And up to two thousand military facilities abroad.Although America was never a saint, it carried the burden of world democracy. It built international rules and protected them from the clutches of dictatorships as best it could.Today's America does not support the UN resolution "On Peace in Ukraine", because it does not remove the mention of territorial integrity. But it prohibits striking at facilities in the Russian Federation that may be related to the USA. Imagine Reagan's face if he saw this fucking farce.
👁 649 26-02-23 19:55
🌍 Світ входить у нову ядерну епоху?США звинуватили Китай у проведенні прихованих ядерних випробувань. 6 лютого заступник держсекретаря США з контролю над озброєннями Томас ДіНанно заявив, що Пекін проводив тести, зокрема у червні 2020 року. За його словами, Китай застосовував технології маскування вибухів (decoupling), щоб приховати їх від міжнародного сейсмічного моніторингу.Пізніше Вашингтон навів дані зі станції спостереження в Казахстані, які, як стверджується, не можна пояснити ні землетрусом, ні гірничими роботами.Пекін відповів прогнозовано: «жодних доказів немає».🔎 У чому проблема?Договір про всеосяжну заборону ядерних випробувань (CTBT) формально так і не набув чинності — його не ратифікували ані США, ані Китай. Водночас обидві країни оголосили мораторій на ядерні випробування. Питання в іншому: якщо Китай фактично повертається до підземних тестів, це може запустити ланцюгову реакцію.📈 Китай стрімко розширює ядерний арсенал. Пентагон повідомляє про розробку малопотужних боєголовок (<10 кт) для DF-26 та авіаційних систем H-6N — це зброя, придатна для «обмеженого» ядерного застосування.Паралельно:Договір New START між США та Росією припинив дію.Росія заявила про випробування ядерного безпілотного торпедо «Посейдон».Дональд Трамп раніше закликав відновити ядерні випробування «на паритетній основі».⚠️ Ризик очевидний: нова спіраль ядерних тестів. А за нею — і перегляд статусу без’ядерних держав. У Японії та Південній Кореї вже точаться дискусії щодо власної ядерної опції. Навіть у Європі (Німеччина, Швеція) лунають розмови про альтернативи американській «ядерній парасольці».Якщо процес вийде з-під контролю, це означатиме фактичний кінець режиму нерозповсюдження.Світова система входить у фазу стратегічної турбулентності, де ядерне стримування знову стає центральним інструментом політики великих держав.Питання не в тому, чи починається нова ядерна гонка. Питання — наскільки швидко вона розгорнеться.https://thediplomat.com/2026/02/revelations-of-chinese-nuclear-tests-mark-start-of-a-new-era/
👁 1,260 26-02-06 12:42
👀Due to the blocking of Starlink, the Russians started "friendly fire": in the Zaporizhia direction, their own troops destroyed an assault group of 12 people, - ATEShThe occupiers' units record an almost complete failure of Starlink terminals:📍The command of the troops is practically paralyzed.📍Russian signalmen complain that attempts to deploy backup communication channels fail one after another, and regular electronic warfare equipment regularly jams even their own radios.📍Without stable communication, chaos begins on the front line.📍The lack of coordination already leads to heavy losses - and not only from enemy actions.How morons do you have to be to use NATO communication.----------Через блокування Starlink у росіян розпочався «friendly fire»: на Запорізькому напрямку свої ж рознесли штурмову групу з 12 осіб, — АТЕШУ підрозділах окупантів фіксують майже повну відмову терміналів Starlink:📍Управління військами фактично паралізоване.📍Російські зв’язківці скаржаться, що спроби розгорнути резервні канали зв’язку провалюються одна за одною, а штатні засоби РЕБ регулярно глушать навіть власні рації.📍Без стабільного зв’язку на передовій починається хаос.📍Відсутність координації вже призводить до важких втрат — і не лише від дій противника.Якими треба бути дебілами, щоб використовувати зв'язок НАТО.
👁 1,880 26-02-05 18:47
Фронт зупинився, ситуація для армії рф катастрофічна, управління військами паралізовано, — росЗМІ 📍Підрозділи окупантів з різних частин фронту повідомляють про затишшя на передку, якого ніколи раніше не було. 📍Причина — відключення Starlink для російських військ після введення обов'язкової попередньої реєстрації. Уже кілька днів поспіль компанія Ілона Маска фактично заборонила використання свого супутникового зв'язку російською стороною, в той час як ЗСУ продовжують користуватися системою після авторизації.📍За два роки активного розгортання Starlink майже все оперативне управління окупантів — зв'язок між підрозділами, координація вогню, передача даних з БПЛА — було зав'язано саме на Starlink .📍Російські засоби зв'язку не здатні ефективно працювати в умовах сучасного високотехнологічного бою. Ні за захищеністю, ні за стійкістю, ні за масштабованістю вони не витримують навантаження.📍Наслідки для армії рф можуть стати катастрофічними, і фронт десь може посипатися, якщо ЗСУ підуть десь у наступ.
👁 644 26-02-01 18:59
❗️Секс-імперія Епштейна була «пасткою КДБ»: російських дівчат привозили літаком, щоб зібрати «компромат» зі всесвітньо відомих осіб, — Daily Mail 📍Епштейн працював від імені Москви коли сприяв зустрічам з деякими з найвпливовіших людей світу. Файли містять 1056 документів, у яких згадується президент Росії Володимир Путін , та 9629 документів, у яких згадується Москва. 📍Епштейн, схоже, навіть домовився про аудієнції з Путіним після того, як його у 2008 році засудили за зведення дитини для проституції.📍Американські експерти з розвідки вважають, що Епштейн потрапив у світ шпигунства завдяки діловим угодам з Робертом Максвеллом, опальним медіамагнатом, який, як і Епштейн, помер за незрозумілих обставин.📍Роберт Максвелл був російським агентом з 1970-х років, коли він працював над екстрадицією радянських євреїв до Ізраїлю за участю ізраїльської розвідувальної служби Моссад.📍Представники служб безпеки США також вважають, що Епштейн мав давні зв'язки з російською організованою злочинністю, яка могла його шантажувати. Це може пояснити легкість, з якою Епштейн, здавалося, міг запрошувати «дівчат» з Росії літаками. Україна Online | Підписатись
👁 722 26-01-30 22:31
У файлах Епштейна міститься форма ФБР з описом звинувачення Трампа в зґвалтуванні 13-річної дівчинки 1994 року, яка раніше відкликала позови перед президентськими виборами 2016 року. Ця анонімна заявниця раніше подавала позови проти Трампа, але потім їх відкликала; востаннє – незадовго до президентських виборів 2016 року. Документ ФБР описує кілька епізодів передбачуваного насильства з боку Трампа, включаючи згвалтування. У ньому також говориться, що Епштейн нібито був «розгніваний тим, що саме Трамп позбавив її цноти», і що він сам також зґвалтував її. Ці описи збігаються зі звинуваченнями, викладеними цією дівчиною у її позові 2016 року. Очікувалося, що ця анонімна заявниця виступить на прес-конференції в Лос-Анджелесі у листопаді 2016 року, проте захід був раптово скасований. Її адвокат на той момент, Ліза Блум, заявила, що клієнтка була надто налякана, щоби з'явитися публічно. У п'ятницю, відповідаючи на запит CNN, Блум повідомила, що більше не представляє цієї жінки, і відмовилася від коментарів.
👁 554 26-01-26 09:45
Куп’янськ з висоти дрона.Тут колись планували життя: будували, кохали, ростили дітей, чекали вечорами рідних додому.Звичайне українське, наповнене життям місто.Зараз кожен зруйнований дім - це чиясь історія.Кожне вікно без світла - це життя, яке поставили на паузу або забрали назавжди.І це не абстрактна війна з новин - це наша земля, наші міста та наші люди.Так виглядає війна не на словах, а в реальності.Не героїчні кадри, не гучні заяви - а руїни, попіл і тиша. Саме так виглядає слід окупанта: він не будує, не визволяє, не приносить майбутнє. Він стирає.Куп’янськ вистоїть.Україна вистоїть.А за кожне зруйноване місто буде відповідь.Слава Україні!Kupiansk from a drone’s perspective.Once, lives were planned here: people built homes, fell in love, raised children, and waited in the evenings for their loved ones to return.An ordinary Ukrainian city, full of life.Now every destroyed house is someone’s story.Every window without light is a life put on pause - or taken forever.And this is not an abstract war from the news - this is our land, our cities, and our people.This is what war looks like not in words, but in reality.Not heroic footage, not loud statements - but ruins, ash, and silence.This is the occupier’s trace: it does not build, does not liberate, does not bring a future. It erases.Kupiansk will endure.Ukraine will endure.And for every destroyed city, there will be an answer.Glory to Ukraine! 2 battalion | Instagram | YouTube | TikTok | Facebook Підтримай 2-й батальйон - (monobank) та Приват24 🇺🇦🇺🇦