Source
Третя світова | ЗСУ почали виводити з ладу енергетику п'ятого обласного центру рф.Част...
9 Views/Reach
2026-02-16 15:52
Message №69753
ЗСУ почали виводити з ладу енергетику п'ятого обласного центру рф.Частина Брянська залишилася без світла та опалення після українських ударів по енергетичній інфраструктурі регіону. Це місто вперше зіткнулося з відключеннями, викликаними атаками дронів, і стало п'ятим російським обласним центром, жителі якого залишилися без світла та тепла після ударів ЗСУ з початку зими.Найсерйозніша ситуація виникла в Бєлгороді, по якому удари завдаються особливо часто. Минулого тижня без світла залишалися до чверті жителів обласної столиці. А в суботу губернатор Гладков повідомив, що через ракетні удари ЗСУ деякі будинки Бєлгорода залишатимуться без гарячої води до кінця опалювального сезону.У січні через атаки БПЛА електрика пропадала на кількох вулицях Курська.На початку січня частина жителів Орла залишилася без світла, опалення та води.У середині грудня були пошкоджені лінії електропередачі у Воронежі, в результаті чого в частині міста зникли світло та тепло.У цю гру можна грати вдвох.🌎Третя світова