Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МЗС України 🇺🇦
Added 26 Dec 2021

МЗС України 🇺🇦

@Ukraine_MFA
Number of subscribers: 10 910
Photos: 6,790
Videos: 302
Links: 3,480
Description:
Міністерство закордонних справ України, офіційний канал
Source

МЗС України 🇺🇦 | ️Глава МЗС Андрій Сибіга – у відповідь на заяву угорського міністра Пе...

Telegram community logo - МЗС України 🇺🇦 МЗС України 🇺🇦 @Ukraine_MFA
3 800 Views/Reach 2026-01-24 13:06 Message №8079
⚡️Глава МЗС Андрій Сибіга – у відповідь на заяву угорського міністра Петера Сійярто:«Давайте назвемо речі своїми іменами, міністре Сійярто. Коли Віктор Орбан каже, що не пустить Україну в ЄС найближчі 100 років, то насправді він каже це, перш за все, не державі Україна, а закарпатським угорцям. Це схоже на обмовку по Фрейду — з відсилкою до трагічної для угорців мирної угоди, укладеної понад 100 років тому. Вершина цинізму.Цю грубу правду має хтось сказати. Віктору Орбану та його команді начхати на добробут та безпеку українських угорців. Орбан просто хоче й надалі тримати їх заручниками своїх геополітичних авантюр та відмивати гроші через різні схеми та фонди за кордоном, щоб збудувати ще одне футбольне поле чи новий приватний зоопарк із зебрами. Чому вам не сказати це прямо в очі закарпатським угорцям? Блокуючи вступ України до ЄС, Віктор Орбан вчиняє ще один злочин проти угорського народу та Угорщини. Очевидно, що ЄС - це простір миру. Його було створено після Другої світової війни, щоб попередити нову війну.Вступ України до ЄС наблизить мир, гарантуватиме безпеку та добробут всій Європі та всьому угорському народу. Але цього не хоче Путін. Він хоче затягувати війну. Блокуючи вступ України до ЄС, Орбан виконує забаганку Путіна, і одночасно блокує відновлення миру в Європі та робить Угорщину спільником кремплівського режиму. Сьогодні Орбан діє вже навіть не як Міклош Хорті, а як посіпака Гітлера Ференц Салаші. Це урок з Другої світової війни.Угорщина та угорський народ цього не заслуговують. Угорщина не заслуговує знову опинитися на неправильному боці історії, як спільник новітньої нелюдської ідеології у формі путінського режиму. Угорський народ - це народ гідності та свободи. Народ Ференца Ракоці ІІ, Шандора Петефі та Імре Надя, а не Орбана. Щодо виборів, вам не варто боятися України. Вам слід боятися угорського народу, якому набридла ваша брехня, клептократія і ненависть».