Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я з України
Added 14 Jul 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Number of subscribers: 1 219
Photos: 11,500
Videos: 1,130
Links: 1,300
Description:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Source

Я з України | Дума про КапотнюТак буває, коли НПЗ знаходиться посеред великого міста...

Telegram community logo - Я з України Я з України @Ukraine1_000
125 Views/Reach 2026-06-19 03:51 Message №22778
Дума про КапотнюТак буває, коли НПЗ знаходиться посеред великого міста. Точніше, ніхто так не планував, воно само розширилось. Нафтобазу та потім НПЗ там збудували ще в кінці 30-х, коли це була далека провінція біля Москви. Потрібно було місце десь ближче до великої московської агломерації, щоб стояло на річці вниз по течії. Тобто, щоб потім всі викиди з завода не пропливали біля Кремля, а десь далі "після Москви".Місто росло, згодом Капотня стала частиною Москви, а потім збудували МКАД так, що сама Капотня опинилась в межах МКАДа. Вони поруч з МКАДом, але не замкадиши. Ну і потім не зносити ж завод, який вже працює і в який вбухано стільки валюти?Так воно і працювало по суті в центрі міста. В 90-ті питання переносу піднімалось, але спочатку не було грошей, а потім територія в межах міста була такою дорогою, що ціни не підібрали. А далі і околиці стали такими дорогими, що обрати нове місце поближче до міста, але не в Тамбові, стало неможливим. Довелось модернізувати далі, бо і так вже купу грошей вклали.І ось унікальна ситуація, коли велика хімічна бандура стоїть в центрі міста і ти її нікуди не прибереш. Виявилось, що ти її особливо і не можеш захистити. Навіть якщо розставити Панцирі по периметру, то так така щільна забудова, що половина ракет повлучає в сусідні будинки, а оптично збивати - це ще треба побачити і вже може бути пізно. Плюс коли розгорається одна велика бочка і от вже не факт, що Панцирь поруч може так спокійно прицілюватись. Політ бочки ви всі бачили.Тобто так хотіли прикрити Москву в межах самої Москви, що зрештою Москви і завадила. До удару готувались. Може як відповідь за Лавру, а може на тлі перемовин G7. Так чи інакше, дуже здивувався, коли за день до цього ніч пройшла практично тихо - тобто видали на Капотню дводенний заряд. Було одне відео прольоту чогось схожого на Бегемот. Начебто раніше вони літали на 200-300 км, але до Москви 400-500. Виходить, що збільшили дальність? Ну і були декілька штук реактивних Барсів. Как би це вже ракети.Як з цим можуть боротись Московіти? Легше та в російськиму стилі, було б поступово заборонити продавати мобільні телефони з гарними камерами. Мінімальна розподільна здатність, бажано чорно-білі камери. Кремль, жгі! Тобто, жгітє Крємль!Тепер всім іншим росіянам треба пояснювати проблеми з бензином тим, що все повезли на Москву.Антон Павлушко.