Source
Я з України | Україні дали начебто Ф-16, але не дали під них далекобійні ракети. Отж...
142 Views/Reach
2025-08-09 19:11
Message №19417
Україні дали начебто Ф-16, але не дали під них далекобійні ракети. Отже, ними можна збивати шахеди, бомбити росіян чи полювати на якийсь радар біля лінії фронту, але російський бомбардувальник ви ним не зможете збити.А весь російський повзучий наступ відбувається під постійним бомбардуванням КАБів українських позицій. Після місяців роботи по посадках раптом десь відбувається просочування російської піхоти, за цим не встигають дронщики, а далі відбити це у ЗСУ нема сил, і ось читайте у звіті Інституту вивчення війни (лол) про чергове російське просування. Поки вся боротьба з російською авіацією зводиться до того, що з певною періодичністю вони можуть залетіти кудись, де їх можуть дістати, десь пощастить вибити дроном літак на аеродромах по периметру кордону, але це точкові успіхи на тлі засипаних КАБами посадок. Так Україна теж бомбить, але набагато менше + частина авіації змушена грати роль ППО.Те саме з ударами по логістиці у ближньому прикордонні. Фактично тут Україна воює самотужки, запускаючи свої саморобні дрони з надією, що щось таки долетить. Так, це дещо гальмує росіян, але масовості обстрілів, так щоб лягла вся російська прикордонна логістика - такого нема. Бо окрім дронів потрібні свої ракети. Але своєї балістики в Європі здається взагалі ні в кого нема.І от позицію того, що Україну перед переговорами треба спочатку нормально озброїти, дати їй місяць-два повбивати росіян далекобійними ударами, посадити російську авіацію та відігнати її від лінії фронту, щоб росіяни були змушені зупинитись і сісти за стіл перемовин. Отакого англійською ви практично не знайдете.Те що зробити балістику виявилось складно - це було зрозуміло з самого початку, інакше б своя балістика була у всіх країн. Швидше за балістику можна було зробити канали донесення військової проукраїнської аналітики на іноземного читача, але і це не зробили. Це вам не "Свати" знімати.Антон Павлушко.