Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я з України
Added 14 Jul 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Number of subscribers: 1 219
Photos: 11,500
Videos: 1,130
Links: 1,300
Description:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Source

Я з України | В цілому допис Віталія Портникова про вкинуті ліберальними росіянами н...

Telegram community logo - Я з України Я з України @Ukraine1_000
200 Views/Reach 2025-05-27 17:25 Message №18386
В цілому допис Віталія Портникова про вкинуті ліберальними росіянами наративи втомленості українського суспільства та небажання захищати Батьківщину в порівнянні з ІІ Світовою, де начебто кожен хотів захищати срср, навіть діти Сталіна, є справедливим. І кожен прочитав те, що хотів, але не те, що хотів донести Портников.Одні про те, що в нас закінчилися бажаючі добровільно захищати Україну (насправді, їх кількість зменшилася, але не закінчилася), інші - що статистика говорить про негативні тенденції протистояння для нас мобілізаційного ресурсу України та рф, дехто про те, що мотивація була знищена владою в результаті силової мобілізації.Я чітко бачу, що тема мобілізації тригерить українське суспільство, розділяє його і по-іншому ймовірно і бути не могло на 4 році жорсткої широкомасштабної війни з ворогом, що сильніший за нас.Портникову було виставлено багато претензій від людей, незадоволених мобілізацією і зрештою продовженням війни. Але це не проблема Портникова, це їх особисте світосприйняття не дозволяє їм зрозуміти, що відбувається сьогодні у країні. Я розумію, що легше сподіватися, що Трамп прийде порядок наведе, але це не відміняє реальності. Ви маєте її прийняти. Захищати країну доведеться переважній більшості чоловічого населення, бо війна може тривати довго. До того ж, після закінчення активних бойових дій мобілізація продовжиться для ротацій та здобуття досвіду.Злість, які люди вилили на Портникова вражає з огляду на те, що в дописі не було жодного слова про мобілізацію, лише про те, що українці і досі хочуть захищати свою Батьківщину і не соромляться цього.На жаль, загравання влади з інфантильною частиною суспільства та проводячи одночасно для них же силову мобілізацію, звалюючи при цьому провину за неї на військових, зіграє з владою злий жарт.Замість пояснення необхідності мобілізації на рівні глави держави, агітації на високому рівні, ми отримали тихе розпорядження від президента на по суті на силовий варіант залучення до армії.А винні у людей військові і як не дивно Портников. Може і я буду винен після цього допису, хто зна...Владі давно пора брати відповідальність за неприємні, але необхідні речі, а людям - усвідомити, що варіантів майбутнього у воюючій країні надзвичайно мало.