Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я з України
Added 14 Jul 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Number of subscribers: 1 219
Photos: 11,500
Videos: 1,130
Links: 1,300
Description:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Source

Я з України | Уряд Кіра Стармера робить те саме, що й адміністрація Трампа (окрім ми...

Telegram community logo - Я з України Я з України @Ukraine1_000
141 Views/Reach 2025-03-14 00:32 Message №16897
Уряд Кіра Стармера робить те саме, що й адміністрація Трампа (окрім мит), але без психодрамиЯкщо прибрати найбільше безглуздя, яким страждає адміністрація Дональда Трампа в США, типу мит на імпорт і в цілому торгівельних воєн, можна помітити, що плейбук Кіра Стармера не дуже відрізняється від його колег з-за океану.1. З моменту приходу уряду Стармера кількість депортацій нелегальних мігрантів зросла на 24%, а кількість поліцейських рейдів проти нелегальних мігрантів - на 38%.2. Іноземна допомога скорочена на 40%.3. Уряд планує скоротити виплати на соціальну допомогу на загальну суму понад 6 мільярдів фунтів.4. Уряд почав скорочення бюрократії та ліквідації бюрократичних установ, причому почавши з найбільшого бегемота - NHS.(Трафальгарська площа)🇬🇧 Дуже цікавий пост від профільного каналу про Велику Британію.☝️ І він чудово показує, що навіть лейбористи, хто б міг подумати, загалом втілюють стратегію Трампа в США, якби Трамп був адекватним. І нелегалів більше пресують, але без переборів. І бюрократію скорочують, але до всіх таємниць системи кетамінових наркоманів не допускають. І в оборонку вкладаються, хоча є певна економічна криза. І в Німеччині буде те саме, скоріш за все.👍 Тобто загалом праві ідеї — це нормально. Але якщо це здоровий правоцентризм. І це коли до влади приходять справжні політики, а не шизоїди-дегенерати, які можуть за кілька років знищити свою ж державу.Дике поле