Source
УкрОборонПром | Сьогодні з командою працюємо в Брюсселі, на Другому форумі оборонної п...
1 700 Views/Reach
2025-05-12 10:27
Message №1405
Сьогодні з командою працюємо в Брюсселі, на Другому форумі оборонної промисловості Україна-ЄС.Ми отримали значні результати після проведення першого форуму в травні минулого року. Тому я радий, що DFNC: EU Edition стає традицією.Тут зібралися понад 500 учасників, які представляють уряди України, країн Європи та керівництво Євросоюзу, а також - європейські та українські оборонні компанії й асоціації. Усі вони зібрались тут, щоб обговорити, як підтримати українську оборонну промисловість. Це великий майданчик для комунікацій як між урядовцями, так і між оборонними компаніями. Також заплановано великий B2B Matchmaking, де компанії поспілкуються між собою в різних форматах: семінари, презентації, закриті зустрічі. Тут створюються домовленості, які пізніше переростуть у реальне співробітництво.Завдяки таким заходам, українська оборонка набуває більшої ваги на міжнародній арені. Інтеграція в оборонно-промислову базу ЄС відбувається вже - на наших очах. Щиро дякую всій європейській спільноті за ту неймовірну підтримку України, яку ви надаєте протягом всіх трьох років повномасштабного вторгнення. Дякую Європарламенту та урядам всіх країн-членів за те, що захищаєте інтереси України на високому міжнародному рівні. Та за конкретні кроки, направлені на зміцнення української обороноздатності. Сильна українська оборонка - сильна Європа!