Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - † Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні
Added 14 Jul 2024

† Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні

@UGCCIreland
Number of subscribers: 859
Photos: 2,960
Videos: 23
Links: 400
Description:
🇺🇦🇮🇪 Українська Греко-Католицька Церква в Дубліні (Ірландія). (086) 235-95-61 , 📞 о. Василь; 📬 [email protected] (087) 383-70-12 , 📱 Олександр, секретар-парафії. 📬 [email protected]

👥 Number of subscribers

859
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

483
Average/Day:: 252
Average/Week:: 237
ERR: 56.23%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

☕️❤️ Кава від отця Василя.Вже третій рік поспіль при нашій парафії в першу неділю листопада ми організовуємо “Каву від о. Василя”- день, коли ми дякуємо нашим жіночкам, які щонеділі з любов’ю готують каву для всіх нас після Літургії.Цьогоріч, у неділю 2 листопада, ми знову відчули справжню родинну атмосферу- аромат свіжозвареної кави, щирі усмішки та тепло сердець, що об’єднують усіх нас у велику парафіяльну родину.Щира подяка всім нашим жінкам, які протягом року дбають про те, щоб після Служби Божої ми могли залишитися разом, поспілкуватися, пригоститися кавою й смачними домашніми смаколиками. Саме завдяки вам у нашій парафії панує така тепла й гостинна атмосфера. Цього разу о.Василь разом із секретарем парафії Олександром та нашими вівтарниками пригощали всіх борщем, канапками, домашньою випічкою, фруктами та інші смаколиками.Велика подяка кожному, хто вчора завітав на Службу Божу, за ту неймовірну атмосферу єдності й любові, яка панувала в нашому храмі.Нехай Господь благословить вас і нашу Україну! Автор фото: 📸 Artem Kulinych📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏😇 Наше паломництво до Люрду-2025 завершилося. У суботу, 18 жовтня, наш паломницький день у Люрді розпочався з екскурсії до Замку Биу. З його вершини відкриваються дивовижні краєвиди на святе місто Люрд, яке вражає своєю красою, гармонією та спокоєм. Після екскурсії ми спільно обідали, а у другій половині дня всі українці Західної Європи разом взяли участь у Божественній Літургії. Очолили її владика Гліб Лончина, Апостольський адміністратор Єпархії Святого Володимира Великого в Парижі, та владика Григорій Комар, Апостольський адміністратор Апостольського екзархату для українців католиків візантійського обряду в Італії, у співслужінні зі священниками, які прибули до Люрду разом зі своїми парафіянами з різних країн Європи.Після завершення Літургії, навпроти Базиліки Святої Вервиці, було зроблено спільне фото на згадку про Всеукраїнську прощу до Люрду-2025 – знак нашої єдності, віри та вдячності Богові. Ввечері цього ж дня ми запалили свічку вагою 35 кілограмів у наших спільних наміреннях - за мир, за Перемогу України та за всіх, хто потребує Божої ласки. Завершився день урочистою процесією зі свічками, у якій взяли участь сотні українців, несучи світло віри, молитви й надії крізь вулиці Люрду.Останній день нашого перебування у святому місці, 19 жовтня, розпочався ще до світанку о 5:30 ранку. Ми мали честь брати участь у Божественній Літургії у Гроті Об’явлення Пречистої Богородиці - тому самому місці, де Діва Марія являлася святій Бернадетті. Богослужіння очолили владика Григорій Комар, Апостольський адміністратор Апостольського екзархату для українців католиків в Італії, та владика Гліб Лончина, Апостольський адміністратор Єпархії Святого Володимира Великого в Парижі, у співслужінні зі священниками, які супроводжували паломників з України та різних країн Європи. Молитва біля Гроту, наповнена ранковою тишею і щирими молитвами, стала для кожного з нас глибоким духовним пережиттям і благословенням.Після Святої Літургії наші прочани вирушили до аеропорту, щоб повернутися до Ірландії. Ми прощаємося з Люрдом із переповненими серцями – сповнені вдячності за спільну молитву, за тепле братерство, за духовне єднання, яке панувало протягом усієї прощі. Ці повних 4 дні стали часом особливого досвіду Божої присутності, радості та миру.Щиро дякуємо всім нашим прочанам за участь, за молитву, за спільно проведений час і взаємну підтримку. Ми залишаємо це святе місце з вірою, що Пресвята Богородиця почула наші прохання та молитви, і з надією, що ще обов’язково повернемося сюди - до джерела благодаті, миру й духовного оновлення.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏✝️ Третій день нашого паломництва у Люрді. Сьогодні, 17 жовтня, день для наших паломників розпочався зі Святої Літургії в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив владика Гліб, Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії, у співслужінні з о. Михайлом Романюком, настоятелем храму, та о. Василем.Після Літургії ми відвідали родинний будинок святої Бернадетти, де мали нагоду побачити, як вона жила, і краще пізнати історію її родини.Далі прочани побували в Базиліці Святого Пія Х, де разом помолилися у тиші й спокої цього величного храму.Після обіду вирушили на Хресну дорогу, що розташована на горі Еспелюг. Її побудували на місці, де ще у 1885 році було встановлено хрест, привезений з Єрусалиму. У цей хрест було вмонтовано часточку Чесного Хреста Господнього. Зараз цей фрагмент зберігається в центральному хресті тринадцятої стації. Хресна дорога відкрита для прочан з 1912 року і пролягає мальовничими стежками гори.Завершили день участю у вечірній процесії зі свічками - разом із сотнями українців з різних куточків Європи та України. Молитва, спів і світло свічок з’єднали нас усіх у вірі та вдячності. 📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🕯️🏞️ Перші дні паломництва до Люрду: світло свічок, тиша гір і молитва.У середу, 15 жовтня, наша дублінська парафіяльна громада розпочала паломництво до Люрду (Франція) - це вже третя проща цього року в межах святкування Ювілейного року.День розпочався перельотом із Дубліна до Тулузи, після чого нас чекав переїзд до Люрду. Попри втому після подорожі, ми з радістю вирушили знайомитися з містечком: відвідали Грото Об’явлення - місце, де Пресвята Богородиця явилася святій Бернадетті. Там, у молитві, ми доторкнулися до святині, а ввечері взяли участь у традиційній процесії зі свічками.Сьогодні, 16 жовтня, на нас чекала подорож у Піренейські гори. Ми відвідали мальовниче гірське містечко Ґаварні, розташоване на висоті 1 400 метрів над рівнем моря. Звідти вирушили пішки до водоспаду, долаючи близько 5 кілометрів шляху, і зрештою дійшли до найвищого водоспаду Франції - Grande Cascade de Gavarnie (422 м).Перед нами відкрилися захопливі краєвиди Піренеїв - день був сповнений спокою, тиші та Божої величі, яку відчуваєш у кожному подиху гірського повітря.Повернувшись до Люрду, ми спільно молилися під час Святої Літургії в українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці, яку очолив о.Василь.Після цього залишилися на Вечірню та молебень до Пресвятої Богородиці за мир в Україні, які провадив о.Михайло Романюк, настоятель храму.Завершили цей благословенний день участю у вечірній процесії зі свічками.Дякуємо Богові за цей день, за спільну дорогу й за кожного, хто поруч. Нехай подальші дні паломництва будуть сповнені благодаті, миру й натхнення.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙌😍 При нашій парафії стартував новий сезон молодіжних зустрічей.У суботу, 11 жовтня, наша парафіяльна молодіжна спільнота відкрила новий сезон своїх зустрічей, які відтепер відбуватимуться двічі на місяць. Після літніх канікул молодь знову зібралася, щоб поспілкуватися, роздумати над важливими життєвими питаннями та разом зростати у вірі.Вечір стартував із цікавої гри - “приховані картки”. На кожній було записане запитання, і кожен учасник мав на нього відповісти. Завдяки цьому ми змогли краще пізнати одне одного, поділитися думками та відчути відкритість у спільноті.Далі була коротка перерва на чай і солодке - час для неформального спілкування, сміху й відпочинку. Але найцікавіше чекало попереду - блок анонімних запитань до священника, о.Василя.Як виявилося, молодь мала надзвичайно багато запитань. Замість запланованої години розмова тривала майже три. Учасників цікавили найрізноманітніші теми: чим відрізняються християнські конфесії; як пробачити людині, коли боляче; що робити, якщо перед шлюбом з’являються сумніви; як знайти своє покликання і не розгубитися у світі.Це була не просто бесіда у форматі “питання–відповідь”. Отець Василь заохочував кожного ділитися власним баченням і досвідом. Молодь активно дискутувала, розповідала особисті історії, підтримувала одне одного. Атмосфера вечора була теплою, щирою й по-родинному затишною.Такий початок сезону став чудовим знаком - молодь прагне спільноти, діалогу та духовного розвитку.Наступна зустріч відбудеться 25 жовтня. Деталі вже зовсім скоро на наших сторінках у соціальних мережах.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🇻🇦🕊️ День другий: Загальна Папська аудієнція, Римський форум та Свята Літургія у свято Покрови Пресвятої Богородиці в Соборі Святої Софії.Сьогодні, 1 жовтня, наш день розпочався з участі в Загальній Папській аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані. Наші прочани мали унікальну нагоду наживо побачити Святішого Отця Папу Лева XIV та почути його слово.Цього дня з нами був також о.Святослав Титуляк, який, як і напередодні, провів для групи змістовну та захопливу екскурсійну програму.Після аудієнції ми вирушили на П’яцца Венеція, відвідали Базиліку Санта-Марія, оглянули Римський форум та величний Колізей.Особливою зупинкою стала молитва в українській церкві святих Сергія і Вакха. Після цього на всіх чекав обід і час для відпочинку.Завершальною подією дня став візит до Собору Святої Софії, де о.Дмитро Кудін, віцеректор Прокатедрального собору, провів для нас цікаву екскурсію музеєм Патріарха Йосипа Сліпого. Опісля відбулася Свята Літургія, під час якої ми щиро молилися за мир в Україні.Наприкінці на нас чекала несподівана, але надзвичайно зворушлива зустріч з о.Олександром, священником із м.Берислав (Херсонська область). Виявилося, що у 2024 році, під час благодійної акції Cake Sale, організованої при нашій церкві за ініціативи Project ESPWA, зібрана допомога була передана саме до “Будиночку Щастя”, яким опікується о.Олександр.На знак вдячності він передав нашій громаді прапор України з підписами дітей, які постраждали від війни та нині проживають у цьому домі.Нехай Покров Пресвятої Богородиці буде для всіх нас знаком надії та захисту. Молімося, щоб Її материнський покров оберігав наших воїнів-захисників, Україну та кожну українську родину. Нехай Господь дарує мир і перемогу нашому народові!📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🇻🇦✝️ День перший: Благословенний початок у Базиліці Святого Петра.Вчора, 29 вересня, наша дублінська громада вирушила у паломництво до Риму та Ватикану з нагоди святкування Ювілейного року.Сьогодні, 30 вересня, розпочався перший повноцінний день нашого перебування в Римі під проводом о.Василя. Ранок ми почали з урочистої ходи з хрестом до Святих дверей у Базиліці Святого Петра, які цього року відчинені. Така подія трапляється лише раз на 25 років.До нашої групи приєднався добрий друг нашої громади - о.Святослав Титуляк, священник, який служить в Італії та вже неодноразово проводив для нас екскурсії. І цього разу він з великою любов’ю та уважністю розповідав про кожне відвідане місце.День виявився надзвичайно насиченим: ми побували у Базиліці Святого Петра, піднялися на її купол, оглянули Замок Святого Ангела, прогулялися площею Навона, відвідали Пантеон і завершили його біля знаменитого Фонтану ді Треві.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🙏💙 Спільнота “Матері в молитві” помолилися в Ноку. Сьогодні, 27 вересня, за ініціативи нашої парафіяльної спільноти “Матері в молитві” відбулася поїздка до святого місця Нок, де у 1879 році п’ятнадцять людей стали свідками чудесного об’явлення: на стіні місцевої церкви вони бачили Пресвяту Діву Марію, святого Йосифа, святого Івана Євангеліста, а також вівтар з Агнцем і ангелами.У цьому благодатному місці ми мали велику честь взяти участь у Святій Літургії, яку очолив о.Василь. Під час богослужіння особливими наміреннями стали молитви за дітей, за наших воїнів та за довгоочікуваний мир в Україні.Цього дня до нашої дублінської громади приєдналася також парафія зі Слайґо на чолі з о. Тарасом, з якими ми єдналися у спільній молитві.Після завершення Літургії о.Василь подякував о.Тарасу за участь у молитві, усім присутнім, а також висловив особливу вдячність голові спільноти Марті Рішко та її заступниці Марії Крив’як за їхнє ревне служіння Богові й Церкві, материнську турботу та постійні молитви за дітей і сім’ї.Завершилася наша зустріч дружнім чаюванням із домашньою випічкою, яке стало чудовою нагодою для щирого спілкування та духовного піднесення.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🥉❤️ Наша парафіяльна команда взяла участь у Першому міжпарафіяльному турнірі УГКЦ в Ірландії.Сьогодні, 13 вересня, в місті Лімерик відбулася визначна подія - перший міжпарафіяльний турнір Української Греко-Католицької Церкви в Ірландії. Ця спортивна зустріч об’єднала громади з різних міст, подарувала багато позитивних емоцій та ще більше - братерського духу.Наша парафіяльна команда на чолі з о. Василем також долучилася до турніру. Капітаном став Дмитро Роман, а тренерську підтримку забезпечив Андрій Захара.У першому матчі наша громада зійшлася з господарями поля - командою Лімерика, і здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. Друга гра проти команди Слайґо завершилася мінімальною поразкою - 0:1.Третя зустріч стала вирішальною у боротьбі за бронзові медалі. Наші хлопці зіграли проти команди Ґолвея і продемонстрували справжній командний дух та майстерність, перемігши з переконливим рахунком 6:2.Таким чином, наша команда здобула почесне третє місце. Переможцем турніру стала команда зі Слайґо - щиро вітаємо наших братів з цією заслуженою перемогою.Висловлюємо щиру подяку о. Василю Чавазі та о. Роману Лагішу, а також усій громаді Лімерика за чудову організацію турніру, теплу атмосферу та можливість зібратися разом у спортивному та християнському дусі.📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine
🕯️🌻 День пам’яті Героїв, які віддали життя за незалежність і свободу України.Сьогодні, 31 серпня, наша громада в Дубліні об’єдналася у молитві та скорботі, вшановуючи полеглих захисників і захисниць України - тих, хто віддав своє життя за незалежність, свободу та майбутнє нашої держави.Біля імпровізованого меморіалу пам’яті свою почесну вахту вдячності Героям несли юнаки та юначки з “Пласту”. Одразу після Святої Літургії відбулася панахида за упокій душ усіх загиблих воїнів.“Ми молимося сьогодні за упокій їхніх душ. Нехай Господь прийме їх у вічне життя, де немає більше ні болю, ні страждання, ні війни, а тільки мир - правдивий, Божий мир!”, - з промови о.Василя до громади. Участь у заході також взяла Надзвичайний і Повноважений Посол України в Ірландії Лариса Герасько, яка висловила щиру вдячність за підтримку України та зазначила:“Ми низько схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за Україну. Їхній подвиг – це наш обов’язок пам’ятати, берегти та передавати наступним поколінням. Слава Героям!” Вічна Пам’ять!📬 [email protected]Парафія Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні+353 (87) 383 7012#ireland#éire #ugcc#ukraine