Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим
Added 04 Jan 2022

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим

@UBrigada54
Number of subscribers: 1 143
Photos: 1,030
Videos: 496
Links: 463
Description:
През шаблі маєм право Для зв'язку t.me/UBrigada54_admin_bot @annamatiazh @Anastasia_30_11 @Natalya_Komarovskay @marrypopins1991

👥 Number of subscribers

1 143
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

2 023
Average/Day:: 197
Average/Week:: 2,874
ERR: 176.99%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Logo change history

Name change history

54-та окрема механізована бригада|Повертайся живим 2024-07-08
54-та окрема механізована бригада 2022-06-30

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

​#годімовчати #врятуйЗСУДрузі‼️ Кілька днів тому в медіа пролунав новий скандал👇 🆘🆘 40 тисяч життів наших бійців поставили під загрозу неякісними аптечками з китайськими укомплектуючими Китайські турнікети, які ламаються, рвуться та не підтримують тиск.Китайська спресована марля, замість хімічного кровоспинного бинту, яка не зупиняє кровотечуОклюзійна наліпка, яка використовується для герметизації відкритих ран грудної клітини та не липне до тіла - сповзає 🤯🤯40 тисяч аптечок укомплектованих китайськими підробками передані Захисникам на нуль Командуванням Медичних сил, неякісних аптечок, які ПРИЗВОДЯТЬ ДО ЗАГИБЕЛІ тяжкопоранених бійців 🤔🧐 За словами представників Командування медичних сил, всі аптечки надійшли як матеріально-технічна допомога від партнерів, АЛЕ не назвали країни від яких отримали аптечки та не змогли пояснити чому вони укомплектовані неякісними складникамиЧи так це? Зокрема, в випадку якщо саме Командування Медичних сил закуповувало аптечки, за підрахунками близько 2 тисячі гривень зекономили на одній. Чи можна 2 тисячі гривень назвати ціною життя бійця, батька, чоловіка? Дуже хочеться сподіватися, що ні, але є над чим замислитись..👇Пишіть ваші думки в коментарі🤬 Особисто я думаю, як можна так ставитися до наших Захисників?Скільки вже зниклих безвісти, про яких командування не надає інформаціїМоже вже ГОДІ МОВЧАТИ?UBrigada54💪🇺🇦
🔥🔥🔥ДУЖЕ ВАЖЛИВА ТЕМА🔥🔥🔥💪Продовжуємо розносити ворога і йти до Перемоги. Чекаємо на нову військову допомогу від Польщі, яку вже пообіцяв міністр закордонних справ країни Маріуш Камінський. А ще заявив, що продумує питання з вивезенням наших поранених бійців до Варшави на лікування. Для цього Польща надасть санітарний потяг, який забиратиме поранених військових зі Львова і доставлятиме до Польщі. 🤬🤬🤬Але тут усе не так просто. Здавалося б, ну що може перешкодити вивезенню поранених українських бійців? САМІ ПОЛЯКИ, які яро протестують проти перебування українців на своїй території. І це, на жаль, підтверджують результати соціологічних опитувань. 🗣🤬Як повідомляє Rzeczpospolita, висновки останнього дослідження суспільного сприйняття українських біженців і мігрантів, проведеного наприкінці травня - на початку червня, не тішать. Досить сказати, що 50 відсотків опитаних поляків яро виступає проти прийому біженців України. Поляки негативно оцінюють соціальні привілеї для українців і в опитуваннях вживають такі слова, як "українцям все належить безкоштовно". Ну а 60% опитаних сказали ні зрівнянню доступу до пільг, які є у поляків.🙄🤯Особисто мені незрозуміло, що рухає Польщею, яка не хоче дати притулок у себе українцям, що намагаються знайти притулок від війни на території дружніх країн. А ось їхні коментарі з приводу вивезення поранених взагалі переходять усі межі: госпіталі переповнені, своїх навіть класти ніде. І ЩО НАКАЖЕТЕ, розвертати поїзд на середині шляху і везти хлопців назад, щоб помирали у себе на батьківщині? Тому що ГОСПІТАЛІ ПЕРЕПОЛНЕНІ? 🤬🤬🤬Такої маячні я ще, чесно, не чув.... UBrigada54💪🇺🇦
‼️Друзі‼️👉 В одному з останніх дописів КШ про проведення розслідувань:"Військова частина має 30 діб на проведення службового розслідування. Проте зазвичай результати розслідування отримують швидше. Після цього військова частина оповіщає ТЦК та СП і той упродовж доби повинен сповістити рідних. Командири не зобов'язані відповідати на запитання рідних. Спілкування передбачене  через територіальні центри"☝️⁉️ Нічого, що це не відповідає дійсності, якби все так відбувалося!!🆘 Деякі рідні зниклих безвісти 54 бригади вимагають від в.ч. ПРОВЕДЕННЯ службового розслідування, а також сповіщення про зникнення/полон/ загибель від в.ч. спілкуванням через ТЦК впродовж декількох місяців!!! Тому не дивно, що родичі зниклих безвісти шукають зв'язку напряму з в.ч., щоб дізнатися що сталося з рідним‼️ Зауважу,  що в більшості випадків, коли навіть зв'язалися напряму з командиром, отримали на руки повне розслідування - не слід чекати повноцінної інформації, бо командири всієї правди не кажуть, а розслідування часто проводять заради галочки.‼️Роблю свій висновок, що нікому не вигідно шукати бійців, легше вліпити статус безвісти зниклий.А чому думайте самі..UBrigada54💪🇺🇦https://t.me/Koord_shtab/778
🙏🔥Друзі. Ми всі стривожені, насамперед за своїх рідних, які залишилися вдома Ось що пишуть у мережі👇‼️Грошей не вистачить на всіх бажаючих: субсидії в Україні хочуть змінити.У 2023 році на державні субсидії закладено менше коштів, але потребуючих стає дедалі більше. Саме через це в уряді планують змінити механізм надання субсидій. Докладніше про це розповів заступник голови ОП Ростислав Шурма. За його даними на те, щоб окреслити як буде виглядати система знадобиться один-два місяці. Наразі фахівці зайняті вивченням та обробкою різних механізмів субсидіювання. Серед варіантів, які розглядаються: - монетизація субсидій, коли люди платять справедливу ціну і отримують компенсацію частини витрат; - адресна допомога потребуючим. Також до процесу субсидіювання додадуть трохи сучасності — процес планують діджилітазувати, бо технології дають "велику кількість адресних, цільових рішень через прямі адресні субсидії нужденним громадянам". Що до цін на комунальні послуги Шурма зазначив, що компанії-постачальники мають продавати послуги за справедливою вартістю.‼️Прошу всіх, хто щось може сказати щодо ситуації, відписатися в коментарях. UBrigada54💪🇺🇦
Акція на підтримку ЗСУ, військовополонених, зниклих безвісти та цивільних заручників ‼️24, 25, 26 березня‼️📅 24.03📍 Збираємося на Майдані Незалежності та йдемо до Верховної Ради України 🕐 12:00ЗСУ борються за нашу свободу  ціною свого життя, а кожен українець віддає останні копійки, аби відправити волонтерську допомогу на фронт.  Але у зв'язку з новими прийнятими законами, такими як 8271, та не прийнятими  (8061), останніми новинами з Міноборони - ми повинні об'єднатися та стати гучним голосом народу заради справедливості для наших військових та повернення кожного військовополоненого, зниклого безвісти та цивільного заручника додому.На жаль за рік  МКЧХ та ООН досі вражають своєю бездіяльністю та не добилися результатів у встановленні місцеперебування осіб зниклих безвісти та звільнені військовополонених.Наші військові заслуговують гідного до них відношення.Тисячі полонених та зниклих безвісти мають повернутися додому. Ми чекаємо обміну #ВСІХНАВСІХ Це нагальні питання, які не чекають іншого часу для їх вирішення.🙏Просимо підтримати акцію репостом з хештегом #яприйду2403 Чекаємо кожного українця💙💛
‼️ Уповноважений Дмитро Лубінець та представник Уповноваженого в секторі безпеки і оборони Олександр Кононенко взяли участь у розширеній нараді Координаційного штабу, яку очолив начальник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов. ☝️ На ній обговорили питання підтримки родин полонених та зниклих захисників, нові підходи до супроводу звільнених з полону українців, взаємодію з МКЧХ та його ролі в підтримці наших громадян на території держави-агресора. 🇺🇦 Також присутні ознайомилися з результатами роботи Координаційного штабу. Зокрема – від початку створення КШ відбулося 38 обмінів полоненими, завдяки яким вдалося звільнити 1 863 особи. Також на рідну землю повернули 1 409 тіл загиблих воїнів. За добу консультанти Штабу надають допомогу близько 419-ом родинам оборонців. Загалом за цей час рідним надали майже 28 тисяч консультацій, як в телефонному режимі, так і під час особистих прийомів. ☝️ До слова, КШ подав 120 позовів до Європейського суду з прав людини (в тому числі справи щодо всіх командирів Азовсталі). 🇺🇦 Координаційний штаб продовжує працювати, аби визволити всіх наших людей з ворожого полону.👉Єдине, що я хочу зауважити, та й ви самі це бачите - КШ від зустрічей не відмовляється і готовий обговорювати і вирішувати наші проблеми. Але ось чомусь мітинги, які проводять родичі наших бійців вважає НЕДІЙСНИМИ. На цьому все. UBrigada54💪🇺🇦
❗️Друзі❗️З'явилася інформація про двох зниклих бійців 54 бригади. 🙏Спасибі підписнику. Далі пишу з його слів: ❗️Доброго дня, Роман! Мені вдалося з'ясувати деякі деталі стосовно зниклих безвісти Бабченко Михайла і Устименко Володимира.14 березня в селі Благодатне, на території зернового току, приблизно о 14.00 вони разом із ще одним бійцем розвантажували снаряди в невеликому складі. Почався сильний обстріл, до цього складу під'їхав автомобіль медиків з якого вибігли чотири бійця медичної бригади і забігли в склад, через декілька секунд в середину складу прилетів снаряд. Бабченко, Устименко та мій брат вибігли першими разом❗️Валентин також попросив мене розмістити у себе в каналі його номер (096)802-76-10. 🙏🙏🙏Велике прохання до всіх, хто був 14 березня в селі Благодатне, Волновахського району, Донецької обл. відгукнеться, подзвонить або напише в Телеграм, або родичі військових або цивільних що зникли безвісти 14 березня в селі Благодатне.🔥Прошу максимального репосту цієї інформації в соціальних мережах🔥@UBrigada54💪🇺🇦