Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ВІДВЕРТО
Added 14 Jul 2024

ВІДВЕРТО

@UAvidverto
Number of subscribers: 707
Photos: 2,140
Videos: 438
Links: 445
Description:
🇺🇦За українське в Україні! Наш сайт: https://www.info.kropyvnytskyi.ua Україна має очиститись від російсько-радянських штампів та наративів. Підписуйтесь на наш канал, запрошуйте відвертих, свідомих і незламних.
Source

ВІДВЕРТО | СЬОГОДНІ, 24 ЛЮТОГО 2026 РОКУ...День, який пам'ятає кожен українець. К...

Telegram community logo - ВІДВЕРТО ВІДВЕРТО @UAvidverto
86 Views/Reach 2026-02-24 09:55 Message №3012
СЬОГОДНІ, 24 ЛЮТОГО 2026 РОКУ...День, який пам'ятає кожен українець. Кожен може розповісти, з чого почався той чорний ранок чотири роки тому.О 3:40 ранку небо над Україною розірвали ворожі ракети. росія прийшла вбивати. Прийшла стирати нас із карти світу. Прийшла забрати нашу свободу, нашу мову, наших дітей.І ми заплатили найвищу ціну. Тисячі найсвітліших синів і дочок України віддали життя. Мами плачуть ночами, чекаючи тих, хто вже ніколи не повернеться. Діти малюють небо без вибухів. Міста й села лежать у руїнах, а в грудях кожного українця — рана, яка ніколи не загоїться повністю.Але ж як ми встояли!Крізь сльози, крізь кров, крізь пекло ми сказали «НІ!». Ми підняли прапор, стиснули зуби й пішли у бій — за кожен метр рідної землі, за кожну мрію, за майбутнє, яке нам намагалися вкрасти.У наших серцях зараз одночасно і нестерпний біль, і шалена гордість. Ми — народ, який смерть зустрічає з піснею на вустах. Ми — ті, хто обіймає один одного міцніше, коли навколо падають бомби. Ми — Україна, яка не зламалася.🇺🇦Хто не плаче, коли бачить фото загиблих героїв? Хто не заплаче, коли чує «Ой у лузі червона калина»? Ми плачемо від любові до вас, мої рідні. І від ненависті до того, хто приніс нам цю війну.Але найбільше ми плачемо від віри.Віри в наших воїнів, які зараз тримають небо й землю на своїх плечах. Віри в те, що правда сильніша за будь-яку ракету. Віри в те, що ми переможемо. Бо ми не можемо не перемогти.Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за нас. Низький уклін кожному, хто зараз на передовій.Нескінченна любов до тебе, Україно. 🇺🇦🇺🇦Ми витримаємо. Ми переможемо. Ми будемо вільні.Слава Україні!Героям слава!🇺🇦💔❤️‍🔥