Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЩО НА ФРОНТІ?
Added 06 Dec 2025

ЩО НА ФРОНТІ?

@UAfrontnews
Number of subscribers: 794
Photos: 14
Videos: 11
Links: 207
Description:
Канал новин з фронту
Source

ЩО НА ФРОНТІ? | Доброго вечора, товариство! Давно не були на зв'язку, зараз є трошки ч...

Telegram community logo - ЩО НА ФРОНТІ? ЩО НА ФРОНТІ? @UAfrontnews
3 800 Views/Reach 2025-12-10 15:44 Message №214
Доброго вечора, товариство! Давно не були на зв'язку, зараз є трошки часу — поговоримо Ситуація в Донецький області, наразі вже не «складна», а на сьогодні вона вже майже закінчується. Наразі це територія, яку можна покинути тільки через аварійні ґрунтові дороги, якщо не потрапиш у міну, бо траси закриті, а железка мінус. Нажаль у більшості місць, залишились лише руїни, уламки та постійний свист снарядів. Поки країна накручує гірлянди, а влада приймає не зовсім зрозумілі рішення, та розповідає чергові солодкі казки про "успіхи фронту", Донбас просто зникає.Покровськ — впав. Мирноград в кільці, всі виїзди з міста - є сірою зоною. Добропілля, яке за 10 км від фронту, вже зайняте російськими ДРГ.Костянтинівка ледь тримається, росіяни вже біля околиць міста. Сіверськ наполовину окупований, частково у сірій зоні, бої гримлять кожен день. Лиман під щоденними обстрілами, а росіяни у передмісті. Святогірськ, який за 6 км від фронту також під ударами, та під атаками російських ДРГ. Краматорськ який за 16 км від фронту, теж щоденно обстрілюють, а у передмісті проходя бої. Дружківка яка теж не далеко від фронту, страждає не менше інших, і з кожним днем ситуація стає все більш важкою. А Слов’янськ намагаються стискати у кліщі.Ось і весь Донбас. Проблема в тому, що після Донбасу росіяни навряд планують робити паузу. Вони вже в Дніпропетровській області. Південно-східна частина області в окупації.Вони щодня не стоять на місці. Після падіння Покровська перед ним відкрилась пряма дорога на Павлоград і Дніпро.А в країні в цей час одні підвищують собі заробітну плату, інші намагаються не втратити крісло, а інші взагалі охуїли, та навіть не скривають своїх гнидських дій.А в цей час, війна заглиблюється.@UAfrontnews