Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Підслухано UA Cosplay
Added 14 Jul 2024

Підслухано UA Cosplay

@UA_Cosplay
Number of subscribers: 3 147
Photos: 1,870
Videos: 71
Links: 142
Description:
Запрошуй друзів та залишай повідомлення тут: @messages_uacosplay
Source

Підслухано UA Cosplay | Доброго дня пані та панове. Питання може і дивне, але все ж таки мене ...

Telegram community logo - Підслухано UA Cosplay Підслухано UA Cosplay @UA_Cosplay
7 750 Views/Reach 2025-01-25 11:01 Message №3073
Доброго дня пані та панове. Питання може і дивне, але все ж таки мене воно хвилює.На скільки то зрада робити косплей на Бакуґан, якщо там є згадування моцкви та росіян? 🤔Одна з відчайдушних бойців (Еліс) виявляється онука моцковського научного дослідника.І от наче аніме то японське, студія японська, іграшки випускались за підтримкою SEGA, да і в цілому в серіалі згадується дуже багато інших країн та міст і прям великого акценту на те, що серед персонажів є росня (як в тому ж Юрі на льду) немає. І от все одно купа сумнівів через це, бо навіть просто присутність росні в аніме викликає відразу. Розумію, що зовсім себе від згадок болот відгородити не вийде як би того не хотілось, тож заспокойте мою тривожну душу. Зрада, чи все ж таки ні? Бо наприклад якщо робити ту ж Японію з Хеталії, то це не сприймається так само погано як косплей на вищезгаданого Юрі, хоча і там і там росія згадується. Навіть не просто згадується, а показана на весь екран. Поділіться своїми думками. То вже я бачу зраду скрізь та всюди, чи то дійсно так собі ідея і краще залишити фандом мертвим та не чіпати? П.с. Як що шо косплей хочеця навіть не на головних героїв, а на інопланетян з другого сезону.#підслухано_питання