Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НІП «Тиск»
Added 14 Jul 2024

НІП «Тиск»

@TyskNIP
Number of subscribers: 25 535
Photos: 13,800
Videos: 2,990
Links: 3,940
Description:
Національний Інформаційний Портал «Тиск». Чесно, об'єктивно, без пропаганди. З 2014. Зворотній зв'язок: @Tyskoslav @TyskNIPbot (тимчасово не працює) instagram.com/TyskNIP x.com/TyskNIP Позиція редакції є самостійною, без зовнішнього впливу. [tɪsk]
Source

НІП «Тиск» | Наш друг, підписник і журналіст Радіо НВ Сергій Окунєв першим побачив ...

Telegram community logo - НІП «Тиск» НІП «Тиск» @TyskNIP
4 180 Views/Reach 2026-05-27 16:36 Message №18125
Наш друг, підписник і журналіст Радіо НВ Сергій Окунєв першим побачив FP-1|2 в якості носія ракет [НАР С-5] та розпитав співзасновника 🔥 Fire Point Дениса Штілермана про його особливості. І про багато іншого....💬 Купа цистерн — немає сенсу втрачати один літак [борт] на одну цистерну. Плюс подавлення груп мобільної ППО ворога — теж немає сенсу втрачати цілий літак. Якщо можна щось зробити — підвісили, скільки в нас, вісім ракет С-5, достатньо просто все підвісити і все💬 Це досить просте рішення. З’явилася ідея: якщо ти робиш полювання на залізничний вузол, то можеш зробити полювання не на одну цистерну чи локомотив, як раніше, а підірвати одразу чотири цистерни і локомотив. Це таке оперативне покращення. Плюс досить легко придушити мобільну ППО противника. Гелікоптерам теж стає страшніше літатиЧи це тільки розробка, перші варіанти?💬 Ні, це вже стабільне бойове застосуванняКоли ви розробляли цей проєкт, ви одразу орієнтувалися на вже існуючі ракети?💬 Так, під вже існуючі ракети. Щоб не робити нові. Вони лежать, їх ніхто не використовує, бо в них дуже мала дальність і на лінії зіткнення вони вже не мають перспективи застосування. Тому просто взяли, підвісили, запустили — і всеНа яку відстань може літати такий FP-дрон у цій модифікації?💬 300–500 км. Дивіться, у нас є автоматизований алгоритм запуску, можна літати до 1200–1300 км, хоча аеродинаміка через це значно погіршується. А в керованому режимі, де є Starlink, можна і 500 км. Це залежить від бака. Іноді, залежно від того, де працює зв’язок, ми можемо використовувати борти з більшим баком. У нас ще є нові рішення, які підвищують аеродинамічні характеристики літакаА якщо ми говоримо про автоматизований варіант — тобто він може сам навестися і здійснити пуск?💬 Так, там є алгоритм, не буду розкривати деталі, але є алгоритм повністю автоматичного застосування .. У нас є купа різноманітних рішень для платформи, але поки ворог їх не оприлюднив — давайте не будемо розкривати. Я вважаю, що вони вже знають ті рішення, які ми використовуємо, але поки вони не розкрили — немає сенсу розкривати. Вони показали, що наші літаки на собі носять по два FPV-дрони, великі квадрокоптери. Це теж є. І таке рішення є[FP-дрони, які несуть на 370 км 200 кг] — це можна порівнювати, на вашу думку, з КАБом?💬 Звичайно. В КАБі якісь тротилові начинки, а в нас ТГА [вибухівка], яка значно потужніша. Ми робили порівняльні випробування. Була секта “в Радянському Союзі — все робили якісно, все рахували”. Поклали наш боєприпас і поклали ФАБ-100. .. Там нема про що казати💬 Вже застосовується 170 кг [FP-2]. Випробували, взлетіли, пролетіли, все зробили. Зараз виробляємо товарну кількість і починаємо влучатиЄ якась стеля? Чи ми побачимо FP-2 з 500 кг бойової частини?💬 Ні, стеля є, звичайно. 200 кг — це максимум