Source
Рольовий Топограф // Огляди та новини НРІ | Моя особиста думка: live-service модель D&D - це погано для всього рин...
341 Views/Reach
2026-05-11 17:27
Message №4032
Моя особиста думка: live-service модель D&D - це погано для всього ринку НРІ. D&D - найпопулярніша система з найзручнішими онлайн інструментами. D&D Beyond сильно спрощує поріг входу для гравців і менеджмент гри для майстра.І ось з'являється live-service модель D&D. Пересічному новачку тепер навіть не треба купляти книгу, достатньо Starter Set за 5$ з бажаним класом, а основні правила і так доступні безкоштовно на D&D Beyond. Додати ще підписку за 3-6 баксів і можна перебирати велику бібліотеку мап та регулярно отримувати новий контент. Все дуже зручно, а головне - дешево.Інші компанії не можуть собі дозволити навіть регулярний штат, не те щоб регулярні релізи. Так само вони не можуть собі дозволити товар за 5$ (не рахуючи інді, які і так не сильно окупаються).А D&D в той час стає все доступнішим та все більш простим для входу завдяки цим інструментам. І інструменти стають більш різноманітними.Чи захочуть люди, що звикли грати в D&D спробувати інші ігри, якщо ті не мають зручних інструментів і коштують набагато більше ніж стартер сет+підписка з D&D Beyond?#точка_зору