Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Togarashi - Аніме українською!
Added 14 Jul 2024

Togarashi - Аніме українською!

@Togarashidub
Number of subscribers: 16 090
Photos: 2,900
Videos: 235
Links: 2,900
Description:
Команда озвучення аніме українською! Підтримати на МоноБазі: https://base.monobank.ua/togarashidub Прайс-лист: https://t.me/+v1sRYxb0fIBlMDk6 Співпраця: @akainu19, @jakobfun Правила: https://telegra.ph/Pravila-04-30-151

👥 Number of subscribers

16 090
Average/Day:: +2
Average/Week:: +28
Average/Month:: +192

👁️ Average views per message

6 684
Average/Day:: 8,870
Average/Week:: 5,848
ERR: 41.54%

📊 Messages per Day

1.4
Last day: 2
Week average: 2
Average per day: 1.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ASIANISH Winter Fest 2026 — головна зимова подія для фанатів Азії! Хочеш відчути атмосферу Сеула, Токіо та Пекіна… не покидаючи Київ?Тоді тобі точно на зимовий фестиваль азійської культури, який відбудеться 28.12.2025! ❄️🎎На тебе чекає день, коли все навколо наповнюється:🌸 корейською естетикою🎤 k-pop енергією🎨 мистецтвом і традиціями💫 магією азійської культури, від якої неможливо відірватисяТи зможеш:— побачити виступи у номінаціях k-pop, вокал, імпровізація та аніме-дефіле— взяти участь у майстер-класах із корейської мови, каліграфії, китайського мистецтва та ін.— виграти подарунки 🎁— зустріти однодумців і знайти друзів— потанцювати на k-pop random dance 🔥— поборотися за ГРАН-ПРІ фестивалю Це твій шанс зустріти Новий рік яскраво, атмосферно та натхненно.Приходь і стань частиною найбільшої зимової азійської події!📍 Дата: 28.12.2025 Час: 12:00–20:00📌 Локація: Концертно-танцювальний зал «Ровесник», вул. Князя Романа Мстиславича, 5 (м. Дарниця)📲 Реєстрація: https://asianishfest.mssg.me/Інстаграм: https://www.instagram.com/asianish_fest/
😎Дорогі наші накамичі, маємо до вас трохи сумні новини… (прочитайте, будь ласка, до кінця)Усі знають, яка зараз ситуація з енергопостачанням у країні, і, на жаль, вона стосується і нас.Увесь цей складний час ми озвучували та випускали для вас нові епізоди Ван Пісу та інших тайтлів щодня, намагаючись працювати у ті невеликі проміжки, що з’являлися. Часто доводилося навіть забувати поїсти чи відпочити, аби ви щодня могли насолоджуватися улюбленими анімехами. Хтось працював від генератора, хтось — на вже зношених батареях ноутбука, проте навіть це не дало змоги всім рухатися в нинішньому темпі. До всього, в однієї даберки згорів інвертор, а в одного перекладача «помер» комп’ютер..Наразі ми підійшли впритул, повністю вичерпавши всі запаси наперед зроблених матеріалів. Через відключення світла часто не вдається ні перекласти, ні озвучити епізоди вчасно. Дехто з вас уже, напевно, помітив, що онґоінґ Ґімпачі у нас запізнюється майже на три тижні, а Ґінтама і взагалі стала на паузу. Встигаємо робити тільки Ван Піс, і навіть його інколи не вчасно… Ми не хочемо так! Тому з наступного тижня ми зробимо невеличку тижневу паузу у випуску Ван Пісу! ⛔️Це не означає, що ми відпочиватимемо — усі й надалі потужно працюватимуть. Пауза дасть нам можливість підлаштувати роботу та напрацювати матеріал, щоб ви й надалі могли стабільно щовечора насолоджуватися тайтлами в нашому озвученні у ці буремні часи.Хочемо подякувати всім, хто підтримує нас фінансово — саме завдяки вам ця пауза триватиме лише тиждень. А також хочемо трохи «розбудити» тих, хто думає: «Ай, та вони й так усе озвучать...». На жаль, без вашої підтримки ми мало що зможемо, і тільки разом із вами нам під силу рухатися до вершин, бо це справді для нас критично важливо. У нас велика команда, і ми дуже хочемо мати змогу якісно мотивувати всіх робити для вас смаколяки!☺️Тож нагадуємо про нашу потужну мрію-мету — 1000 підписників на Монобазі, та просимо допомогти нам у її здійсненні! 💫Також можете підтримати нас разовим донатиком — це також важливо.⭐️Повернемося ми якраз під Миколайчика, і якщо будете гарно себе вести — отримаєте від нього файного подаруночка! 🤩🎁Пам'ятайте, маленьких донатів не буває!🥰З любов’ю та повагою, ваші Тоґараші! ❤️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️
Дозвольте нам ставати кращими разом з вами, долучайтесь до кола тих, хто дає нам впевненість у завтрашньому дні, бо усе, що ми з вами маємо, — усі ці роки, крізь стільки сліз, нервів та вигорань, ми все ще продовжуємо і ніколи не здамось, бо знаємо, що у нас є ви! Попереду у нас ще великий та не менш складний шлях, тому долучайтесь до рядів наших МоноБазунів, підтримуйте разовими донатами, будь-яка підтримка — це підтримка, ніколи не соромтесь, бо тільки завдяки вам ми тут і вже зробили те, що є. Кожен епізод — це робота багатьох людей, які вкладають туди всю душу, і ми мріємо, що настане час, коли люди, які вкладали стільки часу та сил, зможуть впевнено стояти на ногах і знати, що робили це для людей, які цінують це і люблять те саме, що і ми всі!Наша мрія — це досягнути 1000 МоноБазунів, знаємо, шлях дуже тернистий, але ми впевнені, що ми досягнемо цього, бо у нас є ви, тож сподіваємось на вас!Стати МоноБазуномЩомісячнаМоноБазаПідтримати разовим внескомРазовийДонат Ми сподіваємось, що усі вище сказані слова сягнуть ваших сердець, і ми, як і до цього разом з усіма вами, сягнемо вершин! Любимо кожного та кожну з вас, дорогенькі!❤️
Сьогодні мережею шириться текст семінару, який провела Національна академія наук України задля обговорення проблем практичної української системи транскрипції японської мови.На жаль, підсумки цього семінару вкрай невтішні. До дискусії були долучені вчені, які послуговуються радянською системою Поліванова у своїх роботах і налаштовані затвердити її як єдину правильну. За результатами семінару розроблення проєкту практичної системи транскрипції доручили пану А. Накорчевському, який має російську освіту, перекладав і видавався російською, а тепер хоче закріпити радянщину в сучасній українській японістиці.Тоді як переважна кількість видавців і перекладачів з японської обстоюють використання сучасних систем, як-от Ґоджюон чи Коваленка, які були розроблені з урахуванням української фонетики та з повагою до японської мови, ці люди продовжують легалізувати російський вплив на український культурний простір.Тож ми висловлюємо незгоду з результатами семінару й вважаємо таке рішення обурливим і шкідливим. Ми не хочемо допустити русифікації на офіційному рівні, тож закликаємо Вчену раду Інституту сходознавства переглянути своє рішення.