👠 Буллі Рей пропонує своє бачення для Оби ФеміПісля повернення 🤠 Брока Леснара та його помсти 💪 Обі Фемі на 🇮🇹 Забиві в Італії, обидва бійці тепер мають по одній перемозі у своєму суперництві. Проте Оба продовжує свій домінуючий шлях у турнірі «Король рингу», де він має зустрітися з 🦄 Домініком Містеріо у півфіналі на 📕 RAW наступного тижня. Оскільки Сет Роллінс вибув із турніру, багато хто тепер вважає Обу Фемі фаворитом на перемогу, а головним конфліктом залишається третє зіткнення з Броком Леснаром на Літній Бавовні. Виступаючи на Busted Open Radio, член Залу слави WWE Буллі Рей запропонував рішення, за яким Оба Фемі виграє «Король рингу», але поставить свій титульний шанс на кін проти кар'єри Брока Леснара в першу ніч Літньої Бавовни. Потім Оба відправить Леснара на пенсію, а на другу ніч скине з престолу Романа Рейнса. Він сказав: 🗣️ Я хочу, щоб Оба переміг у "Королі рингу". Оба виграє "Король рингу", і Брок Леснар просто знищує його за це. 10 F5. Тож тепер Оба збирається зустрітися з Романом Рейнсом на Літній Бавовні. Оба настільки розлючений тим, що Брок знову напав на нього; "дайте мені Брока Леснара в першу ніч". Якщо Оба Фемі переможе Брока Леснара, Брок іде на пенсію, але якщо Брок Леснар переможе Обу Фемі, Брок отримує титульній бій і йде битися з Романом Рейнсом у другу ніч Літньої Бавовни. Те, що я щойно виклав, дало WWE можливість зробити Обу Фемі своєю наступною мегазіркою. Оба переміг Брока Леснара на РеслМанії, Оба Фемі відправляє Брока Леснара на пенсію на Літній Бавовні, Оба Фемі перемагає Романа Рейнса на Літній Бавовні і стає вашим чемпіоном. Якщо ви збираєтеся це зробити, то, чорт забирай, зробімо це». Оскільки в першому раунді турніру «Король рингу» залишився лише один матч, ми вже знаємо трьох півфіналістів: Оба Фемі, Домінік Містеріо та Дже'вон Еванс. До них приєднається хтось із четвірки: Джей Усо, ЛА Найт, Ройс Кіз або Фінн Балор. WWE Looks 💎 Бандерштат
Кеті Келлі з WWE розповіла про нещодавно діагностований аутизмПопри те, що Кеті Келлі знають за її впевненими навичками ведення інтерв'ю та хімією з багатьма членами роздягальні WWE, під час інтерв'ю з Крісом Ван Влітом Келлі розповіла, що їй нещодавно діагностували аутизм — те, що, за її словами, робить її «трохи більш» інтровертною, ніж «типова людина»:
🗣️ Я думаю, що це просто інша сторона мене. Нещодавно мені діагностували аутизм, і я визнаю, що це змінює багато соціальних динамік, які я маю. Тому, коли я кажу "інтровертна", я відчуваю, що це трохи більше, ніж була б типова людина». 2026 рік знаменує 10 років відтоді, як Келлі дебютувала у WWE як кореспондентка NXT. Під час того ж інтерв'ю Кеті розповіла про головну різницю між її першим і другим періодами у WWE. Келлі сказала: 🗣️ Напевно, просто впевненість. Я думаю, що з часом стаєш впевненішою. Моя робота завжди буде кращою, якщо це хтось, з ким я дружу. Але так, я думаю, це впевненість». Наразі вона є офіційним членом команди трансляції SmackDown. Келлі сказала, що Raw і SmackDown працюють однаково, а головна відмінність полягає в ростері:
🗣️Я думаю, що кожного разу, коли я змінюю бренд, це просто повторне вивчення ростера. Це як розвиток різних стосунків з кожним Суперзіркою і необхідність пам'ятати, що сталося в минулому». WWE Looks 💎 Бандерштат
Джулія коментує напад на Кіану ДжеймсУ випуску 🟦 SmackDown від 5 червня Кіана Джеймс зіткнулася з Бейлі, Джейсі Джейн та Ракель Родріґез у чотиристоронньому поєдинку першого раунду турніру «Королева Рингу». Після перемоги Родріґез Джеймс накричала на свою соратницю Джулію, звинувачуючи її в поразці та заявивши японській зірці, що з неї досить. Потім Джулія напала на Кіану Джеймс, що змусило коментаторів відзначити, що цей союз, схоже, розпався. WWE опублікували відео, де Джулія повертається за лаштунки після сегменту. Після нападу на Джеймс Джулія сказала: 🗣️ Кіана, ти і я — це кінець. Це кінець! Arrivederci. Sayonara». Шлях Джулії у WWE був дуже нестабільним. Відразу після підписання контракту з компанією у 2024 році до неї ставилися як до великої зірки; вона виграла тогорічний челендж Залізна Виживачка, а згодом здобула титул чемпіонки NXT серед жінок на січневому івенті Новорічна Злюка. Вона була офіційно переведена до основного ростеру в травні, лише через вісім місяців після дебюту в NXT. Хоча вона двічі володіла титулом чемпіонки США серед жінок на SmackDown, востаннє втративши золото Тіффані Страттон у квітні, вона лише тричі успішно захищала титул на ТБ протягом обох рейнiв. Фанати наполягали на тому, щоб Джулія була представлена помітніше, враховуючи її роботу в Японії до приєднання до WWE. Розрив з Кіаною Джеймс може дозволити обом зіркам процвітати, не ділячи увагу глядачів. І Джулія, і Кіана Джеймс довели, що заслуговують на своє місце в карді. Сподіваємося побачити більше обох у значущих сегментах.WWE Looks 💎 Бандерштат
Марк Генрі вважає, що Чед Гейбл може досягти рівня поваги Курта АнглаЕпізод SmackDown від 5 червня подарував фанатам сюрприз у вигляді повернення Чеда Гейбла після його гучного матчу «Маска проти Маски» з Ель Ґранде Американо на AAA Noche de Los Grandes 30 травня. Спочатку з'явившись у закулісному сегменті з Семі Зейном та Ніком Алдісом, де генеральний менеджер SmackDown запросив Гейбла до свого офісу, Гейбл пізніше знову з'явився для розмови зі своїм суперником на РеслМанії 41 Реєм Феніксом. Гейбл попросив вибачення у Фенікса за неповагу до луча лібре та мексиканської культури своїм персонажем — вибачення, яке Фенікс прийняв, хоча й нагадав, що є багато інших лучадорів, перед якими Гейблу ще потрібно викупити провину. У новому епізоді Busted Open After Dark Марк Генрі обговорив повернення Гейбла, назвавши реакцію натовпу в Болоньї «елітним попом». Генрі сказав: 🗣️У цьому поверненні він став більшим, ніж був раніше... Кожного разу, коли його обличчя з'являлося, натовп божеволів. Це був елітний поп. Це не був просто хороший поп для Чеда Гейбла, це був поп "Вау, ми обираємо його"». Генрі запитали, чи вважає він, що Гейбл матиме більше поваги у WWE і претендуватиме на головні титули, на що член Залу слави відповів: 🗣️ Я думаю, що так. Все вказує на це: коли натовп обирає, ти стаєш популярним. Ти стаєш кимось особливим. Я думаю, що найкраще, що могло статися з Чедом Гейблом — це Ель Ґранде Американо, тому що це дозволило людям побачити його в іншому світлі. Посміятися над ним, посміятися разом з ним. І зрештою побачити в ньому дорослого чоловіка. Побачити, як він бере на себе відповідальність. Я думаю, що Чед Гейбл тепер має здатність пройти шлях від Американо до рівня поваги Курта Англа. Бо він на це заслуговує. Цей хлопець — олімпієць, він видовищний, розмір для нього не має значення. Розмір не мав значення для Кріса Бенуа, для Рея Містеріо, для Едді Герреро — це не має значення, коли ти крутий. Чед Гейбл справді крутий».
WWE Looks 💎 Бандерштат
«Я вірю, що Ренді та Джон працювали разом, вони вирішили того дня: "Давайте, б***ь, позбудемося його"»Колишня зірка WWE Кен Андерсон (відомий як Містер Кеннеді та Містер Андерсон) згадав інцидент на рингу з Ренді Ортоном, який передував його звільненню з WWE у 2009 році. Кен Андерсон, чию історію часто розглядають як одну з найбільших історій WWE у жанрі «а що, якби?», так і не досяг вершин мейн-івенту в WWE, які здавалися йому майже гарантованими в перші кілька років перебування в компанії. Після дебюту у 2005 році Андерсон виграв чемпіонство Сполучених Штатів і працював у гучних програмах з зірками вищого рівня, такими як Андертейкер та Батіста. Також протягом перших своїх двох років у компанії він виграв бій з драбинами Гривня в Банці на РеслМанії 23 у 2007 році, проте через неправильно діагностовану травму трицепса він поступився своєю гарантованою можливістю отримати титул чемпіона світу Еджу невдовзі після завоювання кейса. Перенесемося ще на два роки вперед у 2009-й: Андерсон був звільнений з WWE всього через кілька днів після повернення після тривалої відсутності через травму. Андерсон публічно заявляв, що це рішення було прийняте через скарги Ренді Ортона на те, як Андерсон провів йому бек-суплекс на епізоді Raw від 25 травня 2009 року. Через 17 років після інциденту Андерсон обговорив своє звільнення з WWE, з'явившись гостем на Tagging In з Крісом Гаррісом. Заперечуючи, що падіння було небезпечним, Андерсон висловив переконання, що Ренді та Джон Сіна працювали разом, щоб його звільнили того дня: 🗣️ Мене звільнили за те, що я кинув Ренді на голову. Якщо ви сповільните це відео, то побачите, що його шия ніколи не торкається мату. Навіть те, як він упав — він упав так, що ідеально вирівнявся з камерою, тому ви насправді можете це бачити. Він каже, що я кинув його на голову, але ви бачите його шию, це абсолютно пласке падіння. Від його плечей до задниці була абсолютно пряма лінія плаского падіння. Я вірю, що Ренді та Джон працювали разом. Вони вирішили того дня: "Давайте, б***ь, позбудемося його". І це спрацювало». Хоча Андерсон вважає той інцидент причиною свого звільнення, він все одно звинувачує самого себе в тому, що його зрештою відпустили, а скарги Ортона були просто «останньою краплею». Андерсон продовжив: 🗣️Я говорив це раніше, це була остання крапля, але якби я щодня робив те, що мав би робити, цього б ніколи не сталося. Вони могли б піти до Вінса і сказати йому все, що забажають… Справа в тому, що моє ім'я постійно спливало в негативному світлі, і я постійно якимось чином факапив у різних ситуаціях, і це все на моїй совісті. Отже, це була остання крапля, але причина того, що мене звільнили — це я сам». WWE Looks 💎 Бандерштат
Оновлення щодо повернення Шеймуса в WWEЗ’явилося нове оновлення щодо потенційного повернення Шеймуса на ринг WWE, який перебуває на лікарняному з листопада. Останній матч Шеймуса відбувся, коли він об’єднався з Джоном Сіною та Реєм Містеріо в перемозі над Судним Днем на RAW у Медісон Сквер Ґарден в одному з останніх матчів під час прощального туру Сіни та його останньому матчі на RAW. Відтоді Шеймус вибув через травму плеча, але зараз робить кроки до потенційного повернення. Чотириразовий чемпіон світу опублікував оновлення в соціальних мережах, поділившись фотографіями своїх тренувань у Тренувальному Центрі WWE із зірками NXT Генком Вокером, Тенком Леджером та чемпіоном Північної Америки Майлзом Борном. Шеймус додав фотографії з рингу, а також одну, на якій видно велику червону садно на його спині, що, мабуть, з'явилася в результаті сесії. Він також просто підписав пост: «Веселий день». Хтозна чим буде зайнятий Шеймус після повернення, можливо, продовжить полювати за єдиним титулом, який він ще не вигравав у своїй кар'єрі в WWE — титулом Інтерконтинентального чемпіона. Завоювання цього титулу зробило б Шеймуса не тільки чемпіоном Гранд-слему, але й єдиною іншою зіркою WWE поряд з Еджем, який володів усіма титулами Гранд-слему, а також перемагав у Королівській Битві, Гривні в Банці та Королі Рингу. WWE Looks 💎 Бандерштат
Оновлення щодо колективного позову проти WWE стосовно ESPNУ січні проти WWE було подано колективний позов, у якому компанію звинувачують у оманливій маркетинговій практиці щодо доступу до преміальних подій (PLE) на ESPN Unlimited. У позові стверджується, що деякі фанати, які вже отримують канали ESPN через кабельне телебачення або інших провайдерів, все одно змушені платити додаткову щомісячну плату за перегляд подій WWE. Позивачі заявляють, що це суперечить маркетинговим повідомленням як WWE, так і ESPN, де нібито йшлося про те, що всі існуючі підписники ESPN матимуть доступ до PLE. У останній заяві позивачі просять не призупиняти розкриття доказів, стверджуючи, що WWE не можна довіряти у збереженні доказів, посилаючись на нещодавнє рішення проти Ніка Хана за знищення доказів. Вінс МакМен та Нік Хан були піддані санкціям у справі про злиття компанії за знищення доказів. Компанія просить суд призупинити розгляд, оскільки хоче вимагати арбітражу, посилаючись на відповідний пункт у користувацькій угоді про стрімінг ESPN. ESPN подав клопотання про вступ у справу в березні.WWE Looks 💎 Бандерштат
«Те, що каже Коді, звучить дуже зарозуміло та відштовхуюче»Член Залу слави WWE Марк Генрі висловив свою думку щодо обміну промо між Ґюнтером та Коді Роудсом на вчорашньому випуску 🟦 SmackDown. Епізод, що пройшов перед буремним натовпом у Барселоні, Іспанія, був фінальним перед Забивом у Італії і завершився словесною перепалкою між Ґюнтером та Беззаперечним чемпіоном WWE Коді Роудсом напередодні їхнього титульного матчу цієї неділі. Аргументи Ринг Генерала у спробі принизити «Американське Жахіття» зосереджувалися на тому, що Коді — «розбещений малюк», якому кожна можливість у кар'єрі діставалася завдяки одному телефонному дзвінку, тоді як він сам усе заробив важкою працею. У відповідь Коді Роудс вказав на відсутність у Ґюнтера прагнення до масової популярності та статусу «обличчя WWE», припустивши, що це лише гра, і в глибині душі Ґюнтер хоче бути тим, ким зараз є Коді як Беззаперечний чемпіон WWE. Після їхньої зустрічі віч-на-віч Марк Генрі поділився думками у програмі Busted Open After Dark, зазначивши, що все сказане Ґюнтером було «правдою»: 🗣️ Те, що сказав Ґюнтер, було правдою, за браком кращого терміну. Ґюнтер не бреше. У його словах немає брехні. Промо на рингу сьогодні полягало в тому, що Коді все подали на тарілочці. Що йому був потрібен один дзвінок, щоб піти тренуватися. Один дзвінок, щоб отримати роботу в WWE. Один дзвінок для титульних матчів і того успіху, якого він досяг. Тут немає брехні, але Коді відповів не так, як зробив би я». Марк Генрі розкритикував відповідь Коді Роудса: 🗣️ Він згадав, що Ґюнтер став "великим" Ґюнтером. На мою думку, Коді не мав перейматися тим, що Ґюнтер став витонченішим чи схуд. Що поганого в інді-реслінгу? Що поганого у виступах перед 250 людьми? Ти став таким витонченим, що тепер вище за виступи перед 250 людьми? Це змусило його звучати як гіл для мене. Я кажу це місяцями, майже рік. Те, що говорить Коді, дуже зарозуміло та відштовхуюче... Тепер він на 100% Гоумлендер. Якби Коді хотів знайти відгук у мас, він мав сказати: "Ґюнтере, ти еволюціонував. Ти змінився. Тобі було важко. Але не так важко, як було раніше. Ти кажеш про мій телефонний дзвінок — у тебе все ще є батько, ти можеш зробити цей дзвінок. У мене немає. Ти кажеш про мій дзвінок, але щоб його зробити, я мав бути достатньо близьким, хорошим, витонченим і не проблемним. І навіть тоді мене звільнили. Мені сказали йти на всі чотири сторони, і мені довелося створювати себе заново. Не було кому дзвонити, я мав зробити це сам. І я зробив. Я заснував іншу компанію, яка тепер є нашим конкурентом, до речі. А потім я сказав: Знаєш що? Мені треба додому. І я не робив дзвінка, друзяко, це вони мені подзвонили. Я вище за дзвінки, я — Коді, чорт забирай, Роудс". WWE Looks 💎 Бандерштат
🤗 Коді Роудс розповідає про подорожі з кількома чемпіонськими поясами WWEWWE виготовляє кілька версій кожного поясу, тому версія чемпіонства WWE, яку ви бачите на талії Коді Роудса на SmackDown, може бути не тією ж фізичною річчю, яку він носить на домашніх шоу або тримає під час телевізійних інтерв'ю.Виступаючи на шоу Річа Айзена, Роудс пояснив, що WWE використовує штрих-коди для відстеження кожного поясу, який знаходиться в обігу. Заявляючи, що він завжди хоче сам тримати кожну версію поясу, яка наразі використовується, Роудс пояснив:
🗣️ Я ношу пояс із собою через усі аеропорти. Також WWE завжди хоче відстежувати пояс. Можливо, це деталь, про яку "ніхто не знає", але тепер на внутрішній стороні поясів є штрих-коди для контролю. Якщо десь гуляють дві штуки, я дбаю про те, щоб обидві завжди були при мені. Коли ти чемпіон, це має бути дуже реальним. Ти повинен носити цю річ із собою всюди. Тобі доводиться говорити з хлопцем, який пропускає її через рентген, і розповідати про це. Це весело, це одна з тих "приємних проблем" — коли у тебе в сумці немає цієї зайвої ваги, ти за нею сумуєш». WWE Looks 💎 Бандерштат
Суддя наклав санкції на Вінса МакМена та Ніка ХанаВіце-канцлер Дж. Тревіс Ластер виявив, що Вінс МакМен і президент WWE Нік Хан знищили докази у позові щодо злиття компаній. Згідно з судовими документами, суд розглядатиме п'ять шкідливих фактів як істинні за замовчуванням, коли справа піде до суду наступного місяця. Суддя встановив, що МакМен, Хан, головний контент-директор WWE Пол Левек (Тріпл Ейч), а також колишні керівники WWE Стефані МакМен і Бред Блум використовували функцію автоматичного видалення в месенджері Signal, що знищило повідомлення, які вони були зобов'язані зберігати за законом. Ластер перерахував п'ять фактів: 1. Обіцянка Емануеля забезпечити Вінсу подальшу роль у будь-якій компанії після злиття вплинула на прийняття рішень Вінсом щодо угоди. 2. Пропозиція Емануеля щодо відшкодування та іншої юридичної підтримки, пов'язаної з федеральними розслідуваннями ймовірних проступків Вінса, вплинула на його рішення. 3. Вінс вирішив домагатися угоди з Endeavor у 2022 році, ще до того, як компанія розпочала процес стратегічного аналізу. 4. Хан спілкувався з Емануелем з серпня по грудень 2022 року, щоб сприяти угоді між WWE та Endeavor. 5. Вінс і Хан працювали з консультаційною фірмою Raine, щоб спрямувати процес до угоди з Endeavor і подалі від інших потенційних покупців. У відповідачів все ще є можливість викласти свою позицію та спростувати ці припущення. Судовий процес заплановано на період з 8 по 12 червня. Позов, поданий у 2023 році, стверджує, що МакМен заздалегідь визначив угоду з Endeavor, щоб забезпечити собі подальшу роль у компанії у світлі скандалу з сексуальними домаганнями навколо нього, замість того, щоб шукати варіанти для максимізації вартості для акціонерів.WWE Looks 💎 Бандерштат