Source
Територія натхнення | Коли тобі 18 – ти хочеш самостійності. Втекти б кудись з-під маминого ...
740 Views/Reach
2024-10-03 11:58
Message №421
Коли тобі 18 – ти хочеш самостійності. Втекти б кудись з-під маминого контролю і робити все, що раніше не можна було.Коли тобі 20 – треба б знайти свою другу половинку, бо вже здаєшся собі геть сформованою особистістю. Хочеться любові, романтики і щоб все, як в казці.Коли тобі 30 – ти розумієш, що казки не буде. Хочеться спокою. Щоб діти якнайшвидше виросли, не плакали ночами... І щоб той, хто поруч, хоча б поважав.Коли тобі 40 – хочеться виглядати молодшим, ніж є насправді...Добре заробляти, помагати дітям, а ще – щоб морщинок було видно якнайменше.Коли тобі 50 – ти хочеш просто бути здоровим, щоб не хворіли батьки і не сварилися діти.Коли тобі 70 – ти хочеш вернутися в дитинство, до мами… І хай би вона контролювала хоч кожен твій крок…І щоб ще трішечки прожити в цьому світі, навіть якщо, часом, нестерпно болить спина. І все інше... А зморшки - вже зовсім не хвилюють.Це - життя.В кожного віку свої цінності. Дороги назад - не існує.Тіштеся моментам, коли всі поруч!І головне - живі й здорові!