Source
Шевчук на зрозумілому | чому я ціную підхід Дії в державних послугах?бо я бачу ці «послуги» в ...
4 900 Views/Reach
2025-01-22 09:27
Message №519
чому я ціную підхід Дії в державних послугах?бо я бачу ці «послуги» в інших місцях – наприклад в податковій.давай уявимо, що ви хочете заплатити податок.як нормальні люди.але ви вирішили перевірити реквізити, бо знаєте, шо інколи вони їх змінюють.заходите на сайт вашої податкової. АВЖЕЖ ваш зустрічають новини… які ніхто в житті не прочитає, бо всі хочуть на цьому сайті отримати відповідь на своє питання.ви шукаєте де актуальні рахунки для платежів…шукаєте… ну і десь через 2 хв знаходите 🤕окей.думаєте, що на цьому біль і страждання закінчились.ви обираєте регіон.і вам пропонують СКАЧАТИ EXCEL ФАЙЛ 🤌окей, вже бісить, але хоча б у вайбер не відправили.ви його відкриваєте і бачите 3981 рядків, КАРЛ! 😐вам треба знайти той самий рахунок для вашого податку… з 3981 інших рядків 😐😐тут діджитальні люди скажуть, шо все ж просто – використай ПОШУК.але тут назви податків дублюються, бо тут мільйон громад 🙂 ____до чого ця вся історія?коли ви щось створюєте – думайте як це будуть використовувати. будь-який UX/UI дизайнер запропонував би зробити просту історію: на сторінці треба обрати регіон/громаду та вид податку. і після цього тобі показується необхідний рахунок. все.оцініть біль історії:👍 – було боляче👎 – нічого такого, ти повинен страждати, бо ти ФОП📍Шевчук на зрозумілому