👁 72
25-10-19 14:58
Я вам краще нагадаю, не нагнітаю в жодному разі. Я думаю, поки дають можливість, і час грає на нашу користь. Ви зарядите все, приготуєте канапки в судок, якийсь ром туди або щось елітне, підготуєте альтернативні засоби електроживлення.Якщо брати станом на зараз — сигнал на 72 години було дано вчора ввечері.🔴Зараз уже йде активна фаза завершення підготовки до нанесення масового ракетно-комбінаційного удару з залученням різних засобів повітряного базування. Хочуть нокаутувати нашу енергетику, тобто вивести нас із ладу; здійснити морально-психологічний тиск на цивільне населення тощо.Я сподіваюся, ви мене зрозуміли: я дав вам настанови. Попереджені — отже, обізнані; це означає, що ви знаєте, як діяти і готові до розвитку будь-яких подій.✈️/⚠️🚀/✈️🚀/🚤🚀.За наявною у нас інформацією, наразі у західній частині рф у спорядженому вигляді перебувають: 6 × Ту-95МС, 4 × МіГ-31К, 2 × Ту-160 і 5 ракетоносіїв крилатих ракет морського базування типу «3М-14/Калібр» у Новоросійську.Доповідь завершено. Ваш шеф і шефиня. 🫡Почуємося, побачимося; а поки є час — кохайтеся, чорноброві; гуляйте, живіть — все інше згодом.Гарного тихого недільного дня.