Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Super Komentatorska
Added 06 Jan 2025

Super Komentatorska

@Super_Komentatorska
Number of subscribers: 609
Photos: 316
Videos: 39
Links: 276
Description:
Дивимось і обговорюємо мафію! Онлайн ми тут: https://twitch.tv/superkomentatorska Наші відео: https://www.youtube.com/@SuperKomentatorska
Source

Super Komentatorska | Чемпіонка EG пані ПаранояСпочатку про погане. Я не люблю підходити до ...

Telegram community logo - Super Komentatorska Super Komentatorska @Super_Komentatorska
716 Views/Reach 2026-01-11 21:39 Message №599
Чемпіонка EG пані ПаранояСпочатку про погане. Я не люблю підходити до судів. Я знаю що я там почую. Я вважаю, що люди, які не грають в мафію не мають права судити ігри (амінь!).Мені подобається система 5 судів, але є проблема, в Україні немає такої можливості. Я не хочу обезцінювати, я впевнена що всі дуже стараються зробити гарно. Я не хочу ходити і розбиратися у кого там є мінус у кого немає. Для мене брєд, що кажуть, мінус знімати не будуть, а потім Хуаніта бере на себе відповідальність і знімає. Такого не має бути, має бути налагоджена комунікація. Якщо ви кажете що це має дивитись колегія - то нехай вона сидить і дивиться. Я хочу щоб нам цю увагу приділили, бо ми це заслужили. Для мене Настя була найголовнішою конкуренткою, я її поважаю, мені важко грати з нею у різнокольорі. Я не підійшла за її мінус, хоча хотіла, бо я не хочу влазити у справи суддів. Мені дуже подобається ЄГ, можливо бо в мене тут виходить. Моє сприйняття, що в аймафії чим більше кричиш - тим більше допи. Для мене крінж, що люди принижують гравців, які грають в ЄГ. Я дуже вдячна всім, хто організовув фінал. Так, в цьому фіналі були проблеми і з трансляцією, але це через війну.Всі, хто думає, що Стонік зливав мені ігри - йдіть нахуй.Всі, хто думав, що я підглядаю - йдіть нахуй.Я точно буду грати турніри ЄГ. Оггі великий молодець. Настя, в минулому році я була друга і краща чорна, в цьому році це ти. Ти для мене супер сильна конкурентка, та сила, яка в тобі є, принесе тобі багато кубків.Олег - ти кремінь. Тримався жорстко. Неймовірно пройшов цю дистанцію, ти дуже круто грав. Мені було дуже комфортно і мені дуже сподобалось як ти грав цей фінал. На фіналі аймафії сподіваюсь в тебе все буде добре.За 24 гри я 0 разів зрозуміла колір Малюка. Я нічого не розуміла абсолютно. Зі Шредером цей фінал вийшов краще ніж минулий. Щось не виходило, здавалося тобі всеодно. Еріх, в першій грі тебе образила, ти супер відкрився, тобі трошки зовсім не пощастило, але для першого фіналу це супер крутий результат.Артем. Я стала такою як ти кажеш, тільки завдяки тобі. Я пишаюся, що ти мій хлопець. Ти - неймовірний. Ти - легенда. Я тобою пишаюсь, мені шкода що в тебе не склалося, мені було дуже комфортно грати з тобою цей фінал. Якби не ти - я б такою не була, і це б не виграла.