Source
Сумська обласна військова адміністрація | Працівники аварійно-ремонтних бригад, які ліквідовують наслідки російс...
4 570 Views/Reach
2026-02-18 11:50
Message №41304
Працівники аварійно-ремонтних бригад, які ліквідовують наслідки російських обстрілів, отримуватимуть додаткові 20 тисяч гривень від держави▪️Зараз у цих роботах по всій країні задіяні понад 40 тисяч фахівців – енергетики, тепловики, газовики, працівники компаній водопостачання і водовідведення, комунальні служби, залізничники. Саме ці бригади виїжджають на пошкоджені об’єкти й відновлюють критичні системи після атак. Уряд зробив процедуру максимально простою: - списки подають підприємства через портал Дія з 6 по 15 число наступного місяця – працівникам не потрібно подаватися самостійно;- про отримання доплати можна дізнатися з повідомлення через Дію, воно надійде після 16 лютого. Також про включення у список можна дізнатися від роботодавця;- відкривати нові рахунки не потрібно – кошти зараховуються на поточний рахунок працівника.▫️20 тисяч гривень буде виплачено за кожен місяць участі у відновлювальних роботах протягом січня-березня 2026 року. Перші нарахування будуть здійснені до кінця цього місяця.