Source
Дмитро Магдич🇺🇦🇮🇹 | Відчуваєш, як щось лоскоче по хребту? То вона розблоковує той фінансов...
772 Views/Reach
2024-07-28 10:02
Message №862
Відчуваєш, як щось лоскоче по хребту? То вона розблоковує той фінансовий потік, який ти, пеньок, заблокував своєю черствою поведінкою і тупими жартами про жінок в її присутності. Пообіцяй їй весь світ, купи морозиво і біжи «валити мамонта»! Ну добре, побіжиш в понеділок. В сьогодні завели її в кафе і спитай як пройшов її тиждень. Вітаю! Тепер ти - підкаблучник, як і я!😂😂🤣🤣😂Запрограмуй свій домашній реактор на КВАНТОВИЙ СКАЧОК, йди заробляти для неї мУльйони і тягни ті мУльйони додому. Все!Краще бути вдома котиком а в соціумі - тигром, а не навпаки. Що, нє, дівчата?Той, хто гнобить свою жінку та ще й привселюдно - дурак, ідіот, і недалекоглядний БОВДУР! Ти ж зараз з нею повернешся додому і вона, образившись від усієї душі, підсвідомо передасть в космос інформацію: «Він мене вже не любить, то для чого мені його оберігати?😒😒😒».І космос тебе, дебіла, АНУЛЮЄ!!! Бо ти, на її думку, не потрібен в трійці ЧОЛОВІК-ЖІНКА-ДИТИНА! Якщо у Вас нема дитини, то вона (дитина) завжди присутня в уяві здорової жінки… та це вже - психологія. Про це пізніше.Пожалій себе, не ображай жінку!!!!А ви, жінки, нащо живете з чоловіком, який вас ображає? Ааааа, хочете його змінити. Ну-ну…Тихо-тихо! Не треба бігти, розлучатися. Ще буде допис і для вас «Як з того, з о мені попався, зробити успішного і закоханого ЧОЛОВІКА моєї мрії?»До речі, в підкаблучника непогане положення.А ви уявляєте, хлопці, який вигляд звідси, знизу?….😉Ну все, я пішов догоджати своїй дружині.Все що я тут написав чоловікам - написав собі. Не партеся, хлопці, живіть як жили. Весь успіх і гроші дістануться мені 😂Ваш юрист, з привітом, Дмитро Магдич 😎Дівчатам - 💐Хлопцям ✌️