Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,870
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Number of subscribers

8 744
Average/Day:: +11
Average/Week:: +215
Average/Month:: +548

👁️ Average views per message

6 551
Average/Day:: 6,530
Average/Week:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,400 24-12-26 18:22
🟢Ми не втомлюємось виводити на чисту воду різних чинуш-чепушил, які вважають, що всі лохи, а вони одні вумні блять.☝️Сьогодні члєн партії «Рідне місто» і муж Вікторії Лози Олексій Чепурко, більш відомий для громадськості, як чепушило, пожалувався на лікарів Полтавської районної лікарні. Що мол лікарі роблять пластичні операції людям. Значить сідай чепушило, бери ручку, записуй блять.🔴Перше. Такі «сірі» операції проводять чимало міських лікарень вже досить багато років. І коли ти, пітушара, ставив свою, в той час ще коханку, Лозу, без досвіду та медичної освіти керувати в 2020 році медициною міста —це все вже було. Але тоді ні ти, чорт, ні твоя любовніца цього ніхуя не бачила, бо отримували свою долю бабла і нє піздєлі.🔴Друге. В першій міській лікарні вашої падружки Сєлькіної проводять такі самі операції. Но ви знову ж таки нє піздітє про це, бо падружка.🔴Третє, блять. Нині цю районну лікарню по-суті ліквідовують і 100 працівників йдуть фактично на вулицю на хуй. І вони справедливо обурюються цим. А ти, чєртіла галіма шукаєш малєйший привід погнати на цих людей та зробити їх типу винними. Щоб опщєство типу сприйняло це закриття лікарні.🟢Ну і четверте, Льошичка, зайчику. Коли наступний раз ти поведеш Вікусю на подтяжку морди ліца в приватну клініку за спижжене народне бабло, то знай, що ти був і завжди будеш галімим чепушилою. ЗАВЖДИ!
👁 5,400 24-12-21 12:01
🟢Підписники прислали оцю дічь☝️Значить дивіться, коріш Ямщикових депутат міської ради Юрій Бражник заклеяв декілька будинків на Подолі отакою хуйньою. Щоб темні люди, які нічого не знають про міську раду подумали, що Бражник маладєц, а не чорт звичайний😈➡️ Юр, людина, яка надіслала це фото запитала у нас дослівно: «Бражник чорт чи ні, оце не розберусь тепер. Допоможіть».☝️Юрчику, ну а реально, ну хіба ти не чорт після цієї дичини? 👏🟢Значить пояснюємо як це працює. Ви бачите зараз типовий прийом розводу лахабанів. 🍌Міська рада проводить якісь звичайні, планові ремонтні роботи. А ви тоді приходите і розвішуєте оголошення, що мол це ви зробили. І піздєц. Дешево і сердито.🟢От дивіться, молодим політикам, які хочуть обиратися зараз тут буде проста інструкція👇➡️Шукаєте вулиці чи двір, де щось відремонтували, берете принтер і за 15 гривень друкуєте 15 оголошень зі схожим текстом ⬇️«Шановні мешканці вулиці Світанкова та Соборності. Завдяки нашим спільним зверненням до пабліка «Стояк Кукоби» нам зробили ремонт дороги, випиляли сухі дерева, вигнали к хєрам наркоманів, підвищили лібідо мешканцям будинків 35 і 35а, відпустили заочно вам гріхи та записали Бражника на курси оральних ласк.Ще паблік «Стояк Кукоби» особисто подав Сирському список, щоб ваші вулиці поставили в перелік пріоритетних об’єктів з посиленим ППО. Тепер ні Шахеди ні «Іскандери» вам не страшні. УРА ТАВАРІЩЧІ! УРА! СЛАВА СТОЯКУ!Живіть і радійте, що ми такі ахуєнні вам помогли. Не дякуйте, а приходьте на вибори і голосуйте ЗА Стояк!»Сільву плє, бля. А Бражник таки Чорт!
👁 5,400 24-12-18 11:02
☝️На фото Лексус Валентини Аранчій припарковано з порушенням ПДР біля салону краси «Долорес». 🍌Це фото нам надіслав все ще ректор Політехніки Володимир Онищенко.🟢Валентино Іванівно, нічого лічного, ми не хотіли це публікувати, але Володимир Олександрович сказав, що якщо ми не опублікуємо фото, то він натравить на нас Костянтина Касая і Андрія Бобляха. Ну а тут самі розумієте, своя шкура дороже, як не крути. 👉Хоча ви ж досвідчена жінка, скільки років управляли «пам’ятником свині» та всією прилігающою територією мали б розуміти прості ази. ☝️Бо коли ви паркуєте так авто, то іншим водіям дуже хуйово видно тих, хто буде переходить пішохідний і вірогідність, що когось зіб'ють прям врази збільшується. 🍆Хуяк і людина по асфальту покотилась поки ви посічені кінчики упраздняєте💇‍♀️➡️Так що впринципі Володимир Олександрович зробив гарну справу, що стуконув на вас. Во благо народу так сказать і опществєного дєла. 🖐Дякуємо вам, Олександровичу, та все ж це не звільняє вас від обов’язку звалити з посади та допустити до печатки врешті-решт Філонич. Ібо на Арначій наганяй, но сам нє плошай!
👁 6,200 24-12-09 15:31
🟢Розкажемо вам жизнєну історію на тему вікон для постраждалих від обстрілів у Полтаві.☝️Значить в суботу вже пізно ввечері декільком родинам по вулиці Квітуча привезли вікна. ➡️ Одна з постраждалих від обстрілів бабуля за 80 років.➡️ Бабулі набирають вантажники в останній момент і кажуть мол заберіть вікна. ☝️Бабуля виходить на вулицю і просить цих типів занести вікна у квартиру. Тіпи кажуть, що бєсплатно не працюють і менше ніж за 800 грн ніхуя не буде.Але в неї було лише 500 грн, а на таку суму вони не погодилися. Вивантажили під під’їздом ті вікна і упиздили. 🟢Пізній вечір, темно, бабуля в ахуї, не знає що робити, кого шукати. Хуй хто взагалі її попередив про це.☝️Так от висновок із сєй історії.😙 Ямщикова, як і більшість політичної пиздоти, постійно намагаються примазатись до праці та здобутків інших.☝️Вікна дають різні благодійні організації наших партнерів. Наша задача їх просто забрати. 🍌І отут починається піздєц. Бо вікна- це ж не ялинки блять. 🦄 Катя «переможний постік» зробила і піздєц, а бабка в свої 80 років з пенсією в 2000 гривень хай сама розрулює далі. Спільнодія і комунікація блять.Головне, що Катрусіку капає лаве, як офіційне так і з «общака», а все інше пох. Отакі діла. Управлінці хуєві
👁 5,200 24-12-01 16:34
🟢Ну що за люди пішли, ну не дадуть відпочити навіть в неділю зі своїми хайповими темами.☝️Значить інфи по темі обшуків в ресторані «Міміно» вкрай мало. Недаром темою займається саме НАБУ і ДБР.Наші інсайдери кажуть, що мол в закладі часто зустрічались різні авторітєтьні люди з посадовцями і тьорли тьорки.☝️Типу топи поліції та прокуратури отримували кеш там від різних «схєматозників» та «тємщиків» за лояльність. До речі ми писали про схожу тему в міській раді та своєрідний «відкупний общак»🍌Джерела кажуть, що мол звучало прізвище заступника прокурора області Плескача. Інші джерела кажуть, що прізвище Плескача не звучало. 🍌Також типу зучали такі слова, як «газолінщики». До цієї сфери до речі близький таваріщ Олександр Павлюченко він же «браслєт».🍌Обшуки проводили у власника ресторану Ігоря Чубаря, який є тестем Ігоря Еренбурга. І мол у Чубаря вилучили якусь єбєйшу кількість налу. Але що саме це за бабло поки неясно.☝️Враховуючи, що в закладі стояла прослушка можна тільки уявити скільки всього може бути на тих записах 🙈 Зараз напевно половина рішал і схємщиків Полтави напружилось😂☝️Поки так, а далі будемо чекати деталей 👏 😙 👍
👁 4,200 24-10-29 16:46
🟢Голова Опішні Микола Різник дослухався до нашої поради й таки чітко сказав, що його почав пресувати Геннадій Сікалов. ☝️На Різника підняли стару справу про начебто вимагання хабара і над ним тепер знову почалися суди. ➡️ Миколо, все нормлаьно, не треба хвилюватись. В нас гарні та чесні суди. Хіба ні? 🟢Не подумай, що ми йорнічаємо. В цій державній системі ніхто не застрахований від такого. Ні ти, ні ми, ні Дмитро Лунін.☝️Але ти ж хочеш бути показовим політиком. А показовий політик має боротись і страждати, страждати і боротись. Тому все логічно.🟢Одним словом, борись, підключай Анатолійовича і Володимировича і да прибуде з тобою сила.❗️Та все ж давай розберемось хто і нахуя почав тебе пресувати? Бо ти сам якось версій ніяких не видаєш. Все кажеш якісь абстрактні «вони». А хто такі ці «вони» поки неясно.🔴Наші варіанти в причині пресінгу Різника. Голосування смайлами👍— Лічна неприязнь Сікалова;🔥— Якісь «нєфтяніки» в яких є інтереси в громаді%🤯— Олег Кулініч б’є по потенційних конкурентах на окрузі до Верховної ради;🙉— Олена Щербань згадала старі трєнія щодо фестивалю Борщу;🤣— Катерина Ямщикова вирішила збити конкурента Вадіка на мерство і очорнити Різника перед Жиденком;🍌— Дмитро Лунін мітить на голову Опішні і тому хоче прибрати діючого голову
👁 4,500 24-10-20 18:11
🟢Тут по телеграмах цілий день форситься інфа, що очільник Полтавського БЕБ задекларував літак, $6,5 млн, а також автівки та різну нерухомість.🍌І тисячі обурених мать його громадян понесли цю «супер інфу» далі. І все б нічого, черговий посадовець з черговою декларацією.☝️Але ми, «Стояк Кукоби», позиціонуємо себе, як канал для мислячих людей, а не для довбойобів. 🟢Ми аналізуємо інфу та шукаємо в ній логіку. Так, даний персонаж Олег Пахніца декларує ці всі статки вже років 10. 🍌Але раніше всім було похуй на це. І тільки зараз всю цю «викривальну інфу» Стерненко і Лачен закинули «чіста випадково» в мережу, на поталу голодним і знедоленим😂І навряд чи цей Панахіца є криштально чесним правоохоронцем. Це не ті структури, де живуть чесні та криштальні. Але не він перший не він останній такий.🍆Є навіть певна інфа, що він пов'язаний з Коломойським. Хоча тут блять пів країни з ним пов'язано. 🍌Та ми дивимось на інше, на тенденції і логіку. Чому саме зараз цю інфу закинули і що буде далі?🟢Бо так на вскидку є підозра, що цю рибну посаду хочуть просто віджати, або банально збити з тіпа бабла. Одним словом версій багато. ☝️Головний посил, не будьте довбойобами а мисліть і аналізуйте.
👁 4,100 24-10-14 14:52
⚡️Обана - хобана. Виявляється власника заводу «Полтавський алмазний інструмент» Ігоря Лебедика відправили в СІЗО на 2 місяці.☝️Його підозрюють в пособництві державі агресору. 🟢Мол завод алмазних інструментів постачав до Росії спецобладнання для виробництва комплексів С-300.🍌 Цю історію ми знаємо. Вона почалась ще в травні 2023 році. Тоді на хвилі боротьби затримали Олега Демянко – директора ТОВ «Завод алмазних інструментів». ▪️Саме тоді були обшуки і в Лебедика. Але, як говорять наші джерела, Ігор тоді зміг відпетляти відкашлявши декілька сотень тисяч баксів.☝️Демянко ж не відразу зрозумів, що від нього хочуть думаючи, що це якась прикра помилка. В підсумку після декількох місяців в СІЗО він пішов на угоду зі слідством і його звільнили від покарання з іспитовим строком — 1 рік. ➡️Також Демянко перерахував лям гивень на потреби ЗСУ. Але це офіційний платіж. Неофіційно з нього теж збрили в районі 100 тисяч баксів.🟢І от через рік знову взялися за Лебедика. Чому так трапилось лишається питання риторичним. 🍌Або Лебедик не захотів другий раз знову башляти і його вирішили промотивувати СІЗО.🍌Або справою зайнялись «на показник» якісь інші рівні органів. 🍌Або це якийсь «трюк» в грі між «центральними» силовиками і «місцевими».
👁 4,900 24-10-11 11:45
🟢Тут давєча видання «Полтавщина» накинула трішки «прогнозів» на вентилятор. Ми їх розуміємо — це закони цього жанру. Клікабельність та вентилятор – це основи. ☝️В статті говориться, що область на можливих місцевих виборах буде розділена на два центри впливу між нардепами Кулінічем і Шаповаловим.🍌І певна логіка в цій упращонній концепції є. Та все ж життя та політика значно складніше в реальності, ніж в книгах і планах. Тим більше, що є хуйова туча перемінних, кожне з яких може нести крадинальні зиміни в цей процес.☝️Приміром черговість виборів. Які саме вибори будуть перші, а які другі? 😙👍➡️ Якщо першими будуть президентські – це один сценарій. Бо ніхто не знає, хто ще буде президентом і які в нього будуть плани.➡️Якщо ж першими будуть місцеві – це зовсім інший сценарій.☝️Плюс не враховано інших гравців. А їх дохуя і вони теж мають свої плани і можливості. 🟢Але то вже на наступному тижні ми розкажемо вам про початок політичної двіжухи в області, хто, де і як зараз трудиться. Сьогодні щось не той настрій😂☝️Головне пам’ятати істину, що щоб не було, Карфаген має бути зруйновано, а Біленький і Чепурко – пітушари.
👁 4,400 24-10-10 13:18
🟢Тутечки в продовження теми «сільських доріг» Полтавської громади Денис Поліщук записав новий відосік.☝️Ми тезово на нього відреагуємо, бо довго немає сил. ➡️ Значить:1️⃣ Не Агенція, а Агентство.2️⃣Агентство написало, що Денис накрутив бігудєй, а місто вчасно не перерахувало кошти.3️⃣ Агентство почало ремонт не тому що Денис написав, а тому що отримало нарешті кошти від Полтави.4️⃣Чому «нажаль в Полтавській громаді є дороги, які не стоять на балансі міста»? Тому що не ви гроші освоюєте?5️⃣Чому ви не можете вчасно їх ремонтувати? Чому місто бля виділило та перерахувало кошти на ремонт не в березні, а тільки вже в липні-жовтні?6️⃣Нарешті Дєніска зрозумів, що в умовах війни Агентство місцевих доріг не має власного бюджету. Умнічка. Так далі дивись почнеш відрізняти чим обласна адміністрація відрізняється від обласної ради.7️⃣Денисе, «Залізничне» - че частина Полтави. А Сім’янівки - такого села у громаді немає. Є Сем’янівка.8️⃣НУ і на останок, Денисе, якого хуя ти, як керівник КП «Полтава-сервіс» катаєшся по старостатах у робочий час?