Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Source

Стояк Кукоби | Депутат міськради від «Майбаху» Денис Поліщук в негодованії, бідкаєтьс...

Telegram community logo - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
4 100 Views/Reach 2024-10-07 14:03 Message №1068
🟢Депутат міськради від «Майбаху» Денис Поліщук в негодованії, бідкається бідняга, що не зробили ще дорогу на Ковалівку.☝️Дєниска, дороги там робить обласна структура «Агенція місцевих доріг», а бабло на це дає частково Полтава. 🍌Тобі скинути номер Попенка, який сидить в замах керівника УЖКГ від «Майбаху» ? Чи номер «нового Басана» підігнати, що керує «Агенцією» щоб ти напряму подзвонив і запитав? ➡️ Якщо Полтава таки виділила бабло на ці дороги, то воно пішло на «Агенцію» і до неї питання.☝️Але ви ж скажіть людям чесно, що по цій «програмі співфінансування» Полтава виділила нещасні 10 мільйонів на всі «сільські дороги». Що в реальності означає сущщі капєйки.➡️Тобто там максимум якісь латки накладуть та й то через одну👍🟢А чого місто виділило так мало бабла? Бо це ж бабло не містом буде освоюватись, тобто не вами. Того Полтава на чолі з Катьою😙 так довго це бабло тримало і гальмувало виділення.☝️Бо похуй вам на та дороги і на тих людей в селах. Для вас ключове, що бабло «освоюватимете» не ви, а «Агенція». Тому отак от - сель ву плє